Slepenais salavecis - Pieteikšanās līdz 11.30.! Ho ho ho! 🎁

Ho ho ho! Ziemasvētki vēl tālu, taču tas nenozīmē ka salavecis nav sācis gatavot savu sarakstu! Piedāvāju tev piedalīties vienā no komūnas vecākajām nepārtrauktajām tradīcījām - Slepenajā salavecī! :sparkles:

Tā ir iespēja kļūt par ļoti slepenu salaveci un nosūtīt paša sagatavotu dāvanu kādam laimīgajam komūnietim, kā arī, pats pa sevi, saņemt šādu dāvanu.

:snowflake: Kā tas strādā?

Dalībnieki piesakās atsūtot ziņu man, @Menestrels, un es došu tālāko informāciju. Pēc visa saskaņošanas ar mani, tev jāsagaida izlozes diena, kurā katram dalībniekam nejauši tiks iedota kāda cita dalībnieka adrese. Tālāk jūsu uzdevums ir lieki nekavējot laiku uz šo adresi nosūtīt dāvanu.

:email: Kā tiek sūtīta dāvana?

Dāvanas var tikt nosūtītas izmantojot Latvijas Pasts, kurjerpastu, Omniva, varat kaut personīgi piegādāt, galvenais, lai saņēmējs tam piekristu un tavs maciņš to atļautu. Vajadzības gadījumā vērsies pie manis, lai kaut ko saskaņotu ar savu dāvanas saņēmēju.

Kādu piegādes veidu tu vislabāk vēlētos?
  • Latvijas pasts
  • Omniva
  • DPD pakomāts
  • cits ( uzraksti komentārā kas tieši)
0 voters

:gift: No kā sastāv dāvana?

Katrai dāvanai jāsastāv no apsveikuma kartiņas un vēl kaut kā pēc tavas izvēles. Lai viss būtu godīgi, mēģinam aptuveni iekļauties ieteicamajā dāvanas vērtībā. Dāvana galvenokārt ir simboliska. Iepriekšējos gadus ieteicamā dāvanas vērtība bija 20 EUR, tā kā mūs ir piemeklējusi inflācija, būs kolektīvi jālemj vai paceļam cenu

Kura tavuprāt ir vislabākā dāvanas ieteicamā vērtība?
  • 20 EUR
  • 25 EUR
  • 30 EUR
0 voters

:evergreen_tree: Kur pieteikties?

Lai pieteiktos atsūti man, @Menestrels ziņu. Es atbildēšu ar tālākajām norādēm.
Pieteikšanās līdz 30 novembrim!

Noteikumi, ievērībai!

  • dalībnieki apņēmās sagatavot un nosūtīt dāvanu
  • dalībnieki piekrīt sekot līdzi noteikumu izmaiņām
  • dalībniekam ir kaut kāds stāžs komūnā un @trust_level_2 forumā (ja nav, tev ir mierīgi iespēja to dabūt izmantojot forumu līdz novembra beigām)
  • dalībnieki piekrīt atklāt savu adresi, vārdu, numuru, niku @Menestrels un vienam citam lietotājam
  • dalībnieki apņemas sniegt adreses kurās spēj saņemt paciņu iekš Latvijas robežām
  • dalībnieki apņemas neatklāt saņemto adresi un saņēmēja infromāciju
  • dalībnieki apņemas nosūtīt paciņu divu nedēļu laikā (maks 2,5 nedēļu)
  • sagatavotā dāvana ir pieklājīga un nesatur nekādas formas aizvainojošu vai 18+ saturu
  • dalībnieks apņemas ievērot ieteicamo dāvas cenu
13 Likes

Gribu pieminēt Latvijas pasta pakomātus.

Wi wow wi woooow…pat ar visu video :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

2 Likes

Venipak pakomāts ;D Man šķiet uz katra stūra ar tgd ir.

1 Like

Wow, šis izklausās pēc feinas tradīcijas. Manā iepriekšējā forumu lietošanas pieredzē ar tādiem pasākumiem nebiju saskāries. Forša jums te tā komūna ir izveidojusies, ja var tādas lietas darīt :)

Kā svaigais gurķītis gan jau vēl šogad nebāzīšos tur iekšā, bet tīri intereses pēc- kas ir bijis interesantākais, ko kāds no jums ir saņēmis iepriekšējos gados?

Nevēlos nevienu tā īpaši izdalīt. Vosas foršas un mīļas. Un pa savam liktenīgas. Ar savu stāstu.
Mana atbildes tradīcija ir taisīt izzsaiņošanas video :joy::joy::sweat_smile::sweat_smile:

8 Likes

jeeee, es kā katru gadu piedalos!! :kawaii_potato:

Taisām arī mazās atskaites, kur atrādām, ko saņēmām, piemēram, pag.gada:

Man vsp trāpījies, ka 3 no 4 reizēm, kad piedalījos manas dāvanas šādi atpakoja :D pirmo gadu vabše strīmā ;D

3 Likes

Es tā redzu pasts galīgi nav modē. :D

Principā, ja tu zini uz kurieni jāsūta, vārdu un telefona numuru, saņēmējam nav lielas atšķirības kuru servisu lietosi, pareizi?

Pasēdi ar mums līdz mēneša beigām un droši vari līst iekšā. Es speciāli pubicēju pieteikumu ļoti laicīgi, lai arī jaunpienācēji paspētu savākt gana reputācijas un tiktu iekšā.

1 Like

Es ceru, ka visus esmu apstiprinājis visu baru un neviens neizripoja cauri plaisām. :D Ja kāds pieteicās, bet es neko neesmu atrakstījis, dodiet ziņu!

@akitsu @nulle @Forge @tshuki @WizardsWild @MeliMur

Mini atgādinājums komūnas jauniņajiem, palikušas vēl nepilnas divas nedēļas priekš pieteikšanās un domāju jūs visi bez problēmām tiekat iekšā. @nulle jau paspēja piedalīties mītiņā un @akitsu ar savu aktivitāti bez problēmām dabūs visus lietotāja līmeņus.

3 Likes

Sveiki. Ka var privati uzrakstit, un pieteikties slepanam salavecim?
Lai uzzinatu vairāk?

Privāti uzraksti @Menestrels , forumā arī ir privātās saziņas funkcija.

Slepenajam Salavecim var pieteikties tikai tie, kam Trust Lvl ir 2 līmenī. Ja nemaldos, tas ir Member līmenis. Ja pareizi atceros, to var iegūt, ja aktīvi darbojas forumā mēnesi.

Tā kā Salaveča pieteikšanās jau iet uz beigām, Tev šis gads diemžēl izkritīs, bet, mums ir plānoti daudzi citi pasākumi, kur vari droši pievienoties :smiling_face:

Slikti!

Noteikumi ir noteikumi, neko darīt

Atbildēju tev tiešajā ziņā! Līdz novembra beigām vēl ir 11 dienas un tev ir visas iespējas kļūt par aktīvu komūnas biedru līdz tam. Nepazīstamus biedrus neapstirpināšu, jo mēs vēlamies būt droši, ka visas dāvanas tiks nosūtītas.

Kā ieteikums vari sākts ar Sasveicināšanās kategoriju.

Nē, ar otro līmeni viss galīgi nav tik traki. Aktivitāti var dabūt dažās dienās, vienīgais ilglaicīgais ierobežojums tur ir tajā, ka jāapmeklē forums 14 vai 15 dienas - kaut kā tā.

Tā kā es neesmu birokrāts, varu piedot dažas trūkstošas dienas, ja tā ir tīri tehnikalitāte. Galvenā ideja ir tajā, ka jābūt aktīvam un atpazīstamam biedram ar stāžu. Citi aktīvie lietotāji vienas nedēļas laikā ir vairāk klačojuši nekā citi dažu mēnešu laikā. :D

1 Like

Atgādinājums visiem, kas atlika pieteikšanos uz vēlāku! Pieteikšana atvērta līdz 30. novembrim. 1. decembrī dalībnieki saņems dāvanu sītīšanas informāciju!

Tuvākajās dienās precizēšu visu dalībnieku piegādes informāciju, turam acis vaļā. :eyes:

Pēc balsošanas spriežot, izmantosim pakomātus. Favorīts ir Omniva, bet domāju arī derēs alternatīvas, ja tās ir tādā pašā attālumā. Ārpus Rīgas gan skatāmies uzmanīgi, lai neaiziet uz blakus pilsētu vai tamlīdzīgi. :D Esmu dzirdējis stāstus par šo.

Pagaidām uzvar 20 EUR summa. (skaitu tikai dalībnieku balsis) Mums vēl ir 2 dienas balsošanas.

Nu ko, pēdējā puteņainā pieteikšanās diena ir klāt! :snowflake:

Visi slepenie salaveči :santa: var gaidīt izlozi rītdien ap vakarpusi!

1 Like