Slepenais Salavecis 2021 atskaite

Nu ko! Ir laiks atskaitei :hugs: Kādas jūs esat saņēmuši dāvaniņas? :upside_down_face: Iesūtat bildītes un pateicības :snowman_with_snow:

P.S. Visvarenais Admin, uzliekat termiņu šim postam, paļdis!

1 Like

Ja nekļūdos, tad paldies @Maass par foršo kompozīciju :heart_eyes: Beidzot varēšu savas pudeles arī sapucēt :joy::joy:

8 Likes

Es arī saņēmu superīgu paciņu, ja teiktu ka vairak kā 10 gadu laikā neviens nav tik smuki iesaiņojis, tas nebūtu melots.


Iekšā slēpās vēl kastīte ar, minu ka, mazajiem palīgiem

Iekšā sagaidīja visādi labumi, tematiksi gardumi, svece ko var ātri un slepus nodzēst ja uzrodās komendante.
Atbilstošs krekls arī (mood 100%) kas mājās svinot jau ir mugurā.
Smukā egles bumba un virtene arī kutināja iekšējo svētku garu :)

Liels paldies salavecim!

7 Likes

Paldies @5umm3r :partying_face: Mans idol jau silda manu ķermeni un dvēseli :joy: :ok_hand: :ok_hand:

9 Likes

@xHorrorGirlx tnq

8 Likes


neskaitot to, ka apmēram pusstundu pavadīju, lai izplēstu dāvanu ārā no iesaiņojuma, rest is beautiful and christmassy ;D iesaiņojums vnk za best - pelēks ducktape all over the box ;DD
dāvaniņa super forša, īstenībā, kad ieraudzīju fortnite, sirds apstājās, bet turns out its something uber cute ;3 also vēl nezinu kā šito Phase 10 uno thingy spēlē, bet sooon huhu. mīļš mīļš paldies @Kadiljaks :owocry:

8 Likes

Neuzticos Latvijas Pastam, lai arī nav slikti. ;D

Nu jau 2021. Bet jau 22. gada janvāris. Un tomēr, tradīcijas jāievero, iespriekšējos gadus esmu video atpakošanu veicis. Arī tai gadā tas jādara. Tikai dāvanas pašas sametās eglē, tā nu nācās formātu mainīt.
Bet dāvanas rakstītas un krāšņas, gluži kā teiksmā par rakstītām kamanām. I šokolāde mīļākā, i krūze pareizā tilpumā, lai dzērienus daž nedāžādus varētu baudīt krietni. Bet tur jau meldiņš naski skan un ritmā kājas sist liek. Ausis mēģinātas, bet jāpierod nu būs. Bet simbolika - īstu vīru! Kas smies, dabūs ar burkānu paurī! Paldies un zema mugura ar cepuri rokās, par šādu dāvanu! PALDIES!! @Kristianux

P.S. Mazliet aizdomājos - ar laku vai citu maģiju, nāksies, droši vien pārklāt. Bail, ka krāsa nodrups ar laiku. Jau mazliet citā vietā piedrupis.

6 Likes