Slepenais Salavecis 2018 - Pieteikšanās

Sveiki biedri!

Ziemassvētki nav vairs aiz kalniem, pienācis laiks sarūpēt kādu dāvanu komūnas biedriem! Jau otro gadu pēc kārtas piedāvāju jums visiem iespēju kļūt par slepenajiem salavečiem un nosūtīt paša sagatavotu dāvanu kādam laimīgajam, kā arī, pats pa sevi, saņemt šādu dāvanu.

Slepenā Salaveča būtība

Tu nosūti dāvanu kādam nejauši izvēlētam cilvēkam un saņem dāvanu no kāda nejauši izvēlēta cilvēka.

Kā tiek sūtīta dāvana?

Dāvanas tiek nosūtītas izmantojot Latvijas Pasts vai kurjerpastu.

No kā sastāv dāvana?

Katrai dāvanai jāsastāv no apsveikuma kartiņas un potenciāli vēl kaut kā. Šī dāvana galvenokārt ir simboliska, ieteiktu divreiz aizdomāties, ja tu uz to tērē vairāk par 20 EUR.

Dāvana var sastāvēt tikai no kartiņas, ja kartiņa ir gana iespaidīga un jūs uzskatāt, ka tajā ieguldītais laiks un nauda stipri pārsver jebkuru konfekšu kasti.
Sekojoši mazāk mākslinieciski apdāvinātie no mums, var vairāk ieguldīties cietajā dāvanā ne mākslā, bet kaut kādai kartiņai tā pat jābūt.

Kur pieteikties?

Lai pieteiktos atsūtat man, @Menestrels ziņu. Es jums atbildēšu ar tālākajām norādēm.
Pieteikumi tiek pieņemti līdz 2. decembrim ieskaitot.


Noteikumi:

  • dalībnieki piekrīt tam, ka noteikumi var mainītie laika gaidā un tiem sekot
  • dalībnieki piekrīt atklāt savu adresi foruma administrācijai un vienam citam lietotājam
  • dalībnieki apņemas sniegt pareizas adreses
  • dalībnieki apņemas neatklāt saņemto adresi un saņēmēja uzvārdu
  • dalībnieki apņemas nosūtīt paciņu noteiktajos laika rāmjos
  • sagatavotā dāvana ir pieklājīga un nesatur nekādas formas 18+ saturu
  • ieteicams, ka dāvanas kopējā cena nepārsniedz 20 EUR (ieskaitot sūtīšanas izdevumus)
2 Likes

Dāvanas summa ir diskutējama. Pagājušo gad šķiet 10 EUR bija pārāk mazs ierobežojums.

kādas soda sankcijas ja dāvana ir 18+

ar pātadziņu salatētis iekaustīs

6 Likes

Lūgums pamest komūnu un vairs neatgriezties. Šī izloze balstās uz godprātību.

Pašsaprotami, es nepieņemšu pieteikumus no personām kuru spēja nosūtīt kārtīgu paciņu man rada šaubas.

5 Likes

Skaidrs

Yey …prieks redzet ,ka mana ideja tomer aizgaja saja jaukaja komuna…Ar visu lielako prieku pieteiksos si gada daliba :3

4 Likes

Prieks! Man kaste joprojām stāv, un tas pagājšgad bija ļoti jauks process. :slight_smile:

1 Like

Es domāju ka ar pieteikšos, man ir padomā jaukas lietiņas ko izveidot

1 Like

Tik mīlīga lieta. Jauka tradīcija! 100/100

1 Like

Priekš pieteikumiem atlicis mazāk par nedēļu.

@Menestrels Mani ieskaiti! ^^

1 Like

Ok, tu esi ieskaitīts!

1 Like

Rīt ir pēdējā diena priekš pieteikšanās!

Gaidam lozi! :smiley:

Visi iesaistītie ir saņēmuši adreses. Lūdzu pārbaudiet tās un apstipriniet, ka esat tās saņēmuši. Arī pārbaudiet adresi, ko nosūtījāt man.

Vienas/divu dienu robežās domāju iespējams labojums, ja dotā adrese pēkšņi ir nepareiza. Ja adresē iztrūka tāda informācija kā pilsēta, pasta kods vai valsts, es to pievienoju pats.

Jums ir 2 nedēļas lai nosūtītu paciņu. Varbūt gluži šodien nesūtat un nogaidat vienu, divas dienas, gadījumā, ja mums uzpeld kāda problēma.

Pasta nodaļās jau sāk parādītie rindas. Tuvāk Ziemassvētkiem situācija gan jau kļūs vēl sliktāka. Šajā laikā tas arī jāņem vērā.

Par laimi daudzas pasta nodaļas atbalsta rindas numuriņu attālinātu pieteikšanu izmantojot aplikāciju. https://pasts.lv/lv/privatpersonam/citi_pakalpojumi/Mobila_aplikacija/#ieladet-aplikaciju Aplikācijā iespējams apskatīties cik daudz cilvēki stāv rindā un paņemt numuriņu. Tas var glābt no stundu garas stāvēšanas rindā.

Kuras ir ieviestas tikai 30% PN Rīgā :smiley:

1 Like

Tādā gadījumā man ļoti veicas.