Sapņi kuriem kaut kas trūkst

Kas ir jūsu sapņi/mērķi kurus jūs gribētu dzīves laikā sasniegt, bet kuriem kaut kas vēl trūkst?

Mans sapnis būtu iemācīties lidot ar lidmašīnu, bet tam trūkst naudas
Es gribētu iemācīties pentestingu(hacking), labi zīmēt un kādu jaunu valodu, kam savukārt trūkst laiks.

2 Likes

Uzbūvēt pazemes bunkuru, kas imitē dabu bez saskares ar dabu - izolēta vieta, kur varētu saglabāt kopiju pasaules ekosistēmas. Un projekts, ko varētu izmantot veidojot kosmosa stacijas un kolonijas uz citām planētām.
Nav: Naudas jautājums.

4 Likes

Hmmm…
Labi pārbaudīta metode, tikai ar mazliet savādāk vārdotu definīciju (mazo soļu teorija).

Manā gadījumā laikam nav tādu konkrētu sapņu, pareizā virzienā kustos, bet kā jau visam vajadzīgi resursi un laiks.

3 Likes

Mans sapnis būtu atvērt bāru. Itkā uz to virzienu kustos, attiecīgi, nekas man neapstādina pagaidām :saluting_face:

2 Likes

Nemirstīgam.

Kas tev pašlaik trūkst lai sasniegtu to?

Atbilžu.

4 Likes

(Viens no) Mans sapnis ir, lai VISI cilvēki saprastu viens otru.

I think you already know what’s missing.

1 Like

Es vairāk domāju, ka tev vajag izglītību un pacietību. Atbildes nāks tikai tad, ja tu viņas pats meklēsi.

2 Likes

Piekrītu @5umm3r - nemirstība ir medicīnas izpētes joma. Vēži ir praktiski nemirstīgi, tas interesants dzīvnieks ko pētīt. Plaši pētīta joma ar daudz zinātniskas intereses!

Vieglāk realizējamais - publicēt urbānās fantāzijas romānu Durarara stilā par Rīgu. Kas traucē - vēl nepazīstu rīgas apkaimju untumus un unikalitāti tik labi lai tos tik labi attēlotu tik precīzi kā gribētos

Grutāk realizējams - es gribu tādu ritīgi cottagecore/fantasy interjēra mājokli. Vecas koka mēbeles ar izgrebtiem ornamentiem, kaudze ar istabas augiem, visādas visādības utt. Kas šeit mani attur - Nauda.

PS romāna galvenais tēls jau +/- realizēts. Skolotājs Aigars kurš nāk no senas mošķu mednieku dzimtas un arī ar to aktīvi nodarbojas paralēli darbam. Lai gan šie velni ir fiziskas būtnes, tās ir kā stresa utt manisfestācijas. Respektīvi darba Aigaram ir daudz un sāk paradīties visādas eksotiskas velnu nogaršas. Stāsta gaitā viņam krustojas ceļi ar vilkati Egonu no laukiem un Viktoriju - ekscentrisko raganu no Āgenskalna

5 Likes

Bet vai mēs gribam nemirstību. Sasodīti ilgs laiks

Video spēļu mikrostudija, kur darbojos es viens pats primāri kā programmētājs/dizaineris + līgumstrādnieki, kad nepieciešams. Tiecos pēc neatkarības, finansiālas stabilitātes un minimizētām interakcijām ar cilvēkiem, ofisa kultūra nav priekš manis.

Trūkst daudz kas - enerģija, jo programmēju klientiem, pēc tam daudz vairs iekšās nav savus projektus bīdīt, nav arī eksistējoša fanu bāze un sākt no 0 ir grūti.

Ja tas ir forever young and healthy scenārijs - by all means! Vajag 40 gadus lai vispār kādā jomā ieskrietos un tūlīt jau kaps priekšā. Varētu nenormāli daudz ko labu izdarīt, ja būtu vairāk laika bez veselības problēmām un nebūtu jāuztraucas, ka ģimeni jāveido, savādāk būs par vēlu utt, utt, utt.

1 Like

No vienas puses jā, varētu iemācīties visu, ko var iemācīties, un paliktu vēl pāri laiks praktizēt.

No otras puses… cilvēku nāve arī savā veidā veicina sabiedrības attīstību, jo vecos nomaina jaunie ar jaunām idejām. Ja visi vecie, kas šobrīd ir pie stūres, paliktu tur forever… Jesus christ fuck that. Teorētiski būtu jābūt max termiņam, cik ilgi drīkst viens cilvēks palikt jebkādā varas pozīcijā, un nekad vairs nedrīkst tajā pozīcijā nokļūt atkal, bet zinot cilvēkus…

Ja visi būtu nemirstīgi tad arī pēc kāda laika šausmīgi palielinātos iedzīvotājus skaits, visa pasaule būtu pārpildīta un trūktu vietas kur dzīvot.

2 Likes

Hm, būtu stilīgi sasniegt finansiālu neatkarību tā lai nebūtu vajadzības strādāt algotu darbu priekš izdzīvošanas. Tas baigi atbrīvotu rokas un prātu dzīvei, citiem darbiem. Trūkst zināšanas, kapitāls vai arī pasīvi ienākuma avoti. Nav ne labu startup ideju, ne bagātu radu. :D

Reālistiskāks variants gan domāju būs vai nu sadzīvot ar algotu darbu vai arī es uziešu kaut ko, ko es darītu arī bez maksas, bet tas mani varētu uzturēt.

4 Likes

Šitas izklausas ritīgi stilīgi!! Ja vajag info vairāk par Rīgas dziļajiem ūdeņiem, var ar mani pakonsultēties - varēsi rast iedvesmu saviem ļaunajiem tēliem :D

1 Like

Paturēšu prātā

Izglitība, sen jau pierādijusi kad ir tikai papīrs. Pieredze tā ir kautkas, ko nevar iegūt tapat.

2 Likes