Dīvainākie jūsu sapņi

Pamodos no kārtējā sava absurdā sapņa, izlēmu padalīties un pie reizes uztaisīt topiku.

Tātad, es biju kā viesis ļoti smalkā ūdens atrakciju parkā, kuram bij viduslaiku tematika. Baseini, vannas un dažādi ūdens elementi bija kur vien skaties, Un ap visiem šiem elementiem bija smalka paskata puspliki cilvēki. Skaidri atceros kāpienu uz 7to stāvu, jo es biju pārāk apģērbies un pa vidu mani aicināja klausīties lekciju par uzņēmējdarbību ko pasniedza vecais karalis vienā mo pakāpieniem. Tiekot 7tajā stāvā, kur es dzīvoju ģērbtuvēs, es redzēju kā vecs pāris strīdās un piepeši milzīgs mehānisks ods vecajai sievai iekoda un pārvērta šo par vēl lielāku odu, kurš metās man virsū, es izvilku savu zigzagaino zobenu un cirtu nezvēram. Neveicās, jo es arī tiku pārvērsts par odu, un ar gaisa plūsmu izrauts ārā, kopā ar miljonu citiem odiem. Taču cīņa nebija galā jo zobens milzīgā oda vēderā bij pārvērties par četrdimensionālu šrapneļu tornādo. Briesmonis krita, visi pavalstnieki tika pārvērsti atpakaļ, mani slavēja kā varoni kurš izglāba karaļvalsti pat esot apģērbies un kāda dark elf meiča pateica, ka princese jau mani gaida un izmantojot savu atkal atgūto zobenu kā mjolnieru es aizmetu sevi uz viņas guļamistabu… Kurā brīdī es pamodos

8 Likes

Cienīties. Es vēlos to pašu, ko lietojat. :wink:
Bet, sapņi tiešām reizēm dīvaini mēdz būt.
Atgādina šo:

1 Like

Īstajā brīdī pamodies, god damn it…
pepehands

2 Likes

Es par visdīvainākiem nosauktu sapņus, kurus ir grūti atšķirt no realitātes, piemēram pamodies, dzirdi kko no blakus istabas, bet tad saproti, ka tas bija sapnis, kad jau pa īstam pamodies. Un arī kad ir sajūta ka neguli, bet tajā pat laikā domas sajaucas kādā dīvainā stāstā vai dialogā

2 Likes

Oi, tas pēdējais man ir ļoti bieži, prakstiski katru reizi, kad diena bijusi overwhelming, vienalga pozitīvā vai negatīvā ziņā. Tās dienas atmiņas pilnīgi neļauj man gulēt un arī telpiskā apziņa tādos brīžos saiet putrā. Piemēram pēc viena nakts pārgājiena es vēl ilgi guļot gultā sapņoju ka es ar visu gultu esmu mežā un man liek ar visu gultu kaut ko darīt, lai arī kā es bļautu, ka gribu gulēt, lai liek man mieru

2 Likes

skolas laikos vairākas reizes pamostos, mamma dusmīga, ka neceļos un saka “ko tu neatbildi?” es zvēru, ka atbildēju :D izrādās, es sapnī atbildēju ;D

oi, bet weird sapņi ir mana specialitāte :D :D vienīgi tie bieži vairāk velk uz murgiem ;D

Pag.nedēļ sapņoju, ka esmu kkādā ofisā, ķip savā, bet ne mans irl, tur ir arī mans kaķis. Izeju ārā, ienāku atkal iekšā, jūtu deguma smaku un nedaudz parādās dūmi aiz kkādas kumodes. Ieraugu, ka čaiņiks ir apgāzies un ūdens uz vadiem izlijis. Pavelku kumodi, tur jau vadi sprakšč. Ēku nepazīstu, bet zinu, ka jābigī un jāatrod, kur korķus izrubīt. Kā speru kāju ārā no ofisa, aizķeros aiz vada, kurš tūlīt arī sāks šaut man ar elektrību. Cik zinu, ja dabū šoku, tu basically esi sastindzis un vari arī izcepties, ja vnk kkā nenokrīti un vairs neesi aizskāris to vadu. Anyways, paturot to prātā, ceru, ka kritīšu uz priekšu, bet tā vietā kā dēlis atsitos pret sienu un saprotu, ka nekur netikšu. Tā vietā, lai uztrauktos par sevi, domāju “man jātiek ārā no šīs situācijas, lai nenodeg ēka un kaķi izglābtu” ;D Pamodos, un man ir bijuši daudzi sapņi, kur pamostos un sirds dauzās nu tā tuk-tuk-tuk :D Šoreiz bij pirmā reize, kad likās, ka ribas pārplēsīs pušu tāds kārtīgs BUM… BUM ;D

5 Likes

Tāds ļoti praktisks murgs tev XD

Bet mani ar šitie reāliskie visvairāk biedē. Mani var apēst gremlinu skeletu orda (ir bijis tāds sapnis) un no reaction. Bet es aukstos sviedros pamostos no sapņiem, kur mani no Uni izlidina par to ka lekciju 5 minūtes nokavēju

2 Likes

Man pēc Disneylenda vēl kādu nedēļu pirms aizmigšanas bija sajūta ka braucu no kalniņiem)

1 Like

that’s just called daydreaming and I do that ALL the time (including at night when I can’t fall asleep).
Man vispār parasti paiet ilgs laiks, kamēr aizmiegu, tāpēc es vnk sāku ar apzināti izdomātu “sapni”, un tad kkādā brīdī parubos (or not, ja stress).

Jā, ikdienas situācijas (vai tuvu tam) parasti ir visstresainākās.

Nē, tas ir cits, daydreaming tu kontrolē, bet es bieži aizmigu tādā pašā veidā, kad domas pakapēniski pārveršas par randomu

Nu ja, kontrolēju kontrolēju un tad vienā brīdī parubos. Loģiski ka tad, kad parubos, domas aiziet kā grib.

Man domas pirms miega un paši sapņi ļoti reti korelē. Ir bijuši gadījumi - domāju par to kā bitenieki kontrolē kadu ziedu medu tie iegūst, un sapnī parādījās medus. Tas ka medus tecēja ārā no grāmatplaukta, kurš bija pilns ar dīvainām grāmatām un kurš atradās lauka vidū is besides the point

3 Likes

Es savus sapņus neatceros parasti.

Bet es runāju par to, kas pēc sajūtam ir starp to kontrolējamo un jau miegu

šito nesauca par lucid dreaming? kinda cool, kad noķer vilni ;D

Drizāk hipnagogiskas halucinācijas (nejaukt ar to, ko parasti saprot ar halucinācijam)

Lucid ir tad kad tu apzinies ka tas ir sapnis un vari kontrolēt. Šajā gadījumā cik noprotu apziņa ir, bet kontroles nav

2 Likes

Nu es pieņemu, ka ir kaut kāds periods starp to kontrolēto un dziļo miegu, kad es vēl kko apjēdzu, bet vairs nekontrolēju, bet pēc tam, kad es aizmiegu un pieceļos, tad to vairs neatceros. Or not, I dunno.
AFAIK lucid dreaming neesmu piedzīvojis, vai arī man tas nav tik krāšņi un reālistiski, kā cilvēki stāsta, vai arī vnk neatceros, but in either case - bummer.

99.9% sapņu neatceros. Nav ar ko dalīties. :D

3 Likes