Dīvainākie jūsu sapņi

Nu lucid dreaming parasti piedzīvoju, kad galīgi neesmu izgulējusies un cenšos kkādu diendusiņu pasnaust vai arī jau kad ir deep sleep un drīz celtos.
Vēl pēdējos mēnešos man jauni gļuki sākās ;D cenšoties noraut sulīgu diendusiņu, sāk rādīties, nu tos ne par sapņiem, ne kkādu lucid dreaming pat nevar nosaukt - vizuāli attēli, kas ik sekundi morpho no viena uz otru. Piemēram, ieraugu seju, kas parvēršas par koku, tad par tapačku, tad zvaigzni, tad kkādu velnu, tad puķi utt. riktīgi randomā un krāsas arī nu tik spilgtas, izteiktas. Centos iegooglēt, kas tas ir, bet neko konkrētu neizraku ;D Laikam jautājums psihologam :D

1 Like

Tas ir laikam tieši tas, par ko es rakstīju, tikai man tie biežāk ir ideju/teksta formātā

1 Like

Jā, izklausās baigi līdzīgi.

Šajā momentā mani bieži vien kā ar šoku nopurina ķermenis un uzmodina

Vēl jau ir jautra lieta kā miega paralīze :D kad saproti, ka esi pamodies, bet nevari pakustēties :ok_hand:

1 Like

Tāda par laimi nav gadījusies

2 Likes

Vakar sapnī redzēju, ka strādaju 18h darbā noliktavā viss bija smagi un gribējās uz laukiem, aizbraucu tur un satiku veselu animeforuma komūnu un @Menestrels man paspieda roku un teica, ka viss kārtībā mēs esam šeit!.
Ja godīgi pirmo reizi kaut kas ar šo saistīts bija.

6 Likes

Noteikti ir bijis daudz dīvainu sapņu, bet parasti nepaturu tos prātā.
Detaļas neatceors, bet atceros sapni kur pārcietu zombiju apokalipsi un vēl vienā citplanetiešu iebruku :laughing: Vēl bija kaut kas saistīts ar dinozauru laikmetu :D

2 Likes

Dinozauri bija atsevišķs sapnis, jeb daļa no zombiju/citplanētiešu sapņa? XD

Man dinozauri tikai iežu formā rādās oddly enough. Konkrēti atceros kā bērnībā mani vajāja no mitriem māliem taisīts tricerotops. Tas laikam dēļ intereses par fosilijām

1 Like

Atsevišķis. Tur cilveki dzīvoja kaut kādā veidā dinozauru laikmetā :D

izklausās pēc viņa :joy::ok_hand:

2 Likes

Šodien bija inception :D

  1. Sapņoju, ka esmu kaķis un ar citiem dzīvniekiem (nu visi tādi, kā Zootopia teiksim, ķip dzīvnieki, bet basically human). Mēs visi esam kkādā cietumā… kosmosā ;D Principā gaidām, kad mūs nosodīs par kkādiem grēkiem. Bet, kamēr gaidām rindā savu kārtu, es saprotu, ka pa šo laiku es varu atrast pierādījumus mūsu nevainībai. Neatceros, kā es tos dabūju, bet beidzās ar to, ka oficieris (ko sapnī tēloja Edward Norton kāds viņš bija Grand Budapest Hotel) man pasniedz parakstīt dokumentus, kas mani atbrīvo no “šī nozieguma” un pa čomski parāda citu (patiesībā vainīgo cūku) dokumentus, kur viņi ir pieķerti tēlojot viltus tēlus Harijā Poterā. :D
    P.s. mūsu noziegums basically bija, ka bijām tā brīža varas ienaidnieki un drauds viņu nelabās varas gāšanai :D

  2. Likās tik smieklīgs sapnis, sāku rakstīt šeit forumā.

  3. Pamodos, negribēju celties. Nosapņoju vēl kko.

  4. For real pamodos un sapratu, ka par forumu arī nosapņoju, hence inception :D :D

5 Likes

This one is bloody amazing. Vai tu arī esi cilvēks kurš pirms miega saskatās ļoti daudz visādas visādības youtubā?

Šoreiz sapnis pat bija neomulīgs. Viss sākās ar to ka man un kādai sievietei kuru sapnī saucu par māsu (māsas man nav) bija jāpieskata maza bez vecākiem palikusi meitene no kuras parādu izsitēju varza (viens necilvēcīgi garš bet labestīgs, otrs īss resns, notetovēts un dumjš un trešais bija kluss vet ļaunām acīm) gribēja kaut ko vēl izdabūt. Darbība kip norisinājās vietējā blokmājā, bet dzīvoklis patiesībā bija savrupmājas izmēra. Turklāt vecs, nekopts pilns ar zirnekļu tīkliem un putekļiem. Un te sākās neomulība gaismas regulāri raustijās, grīda čīkstēja, pagraba bija ļoti zema telpa ar vecas sievietes manekenu. Pati mazā meitene kaut kur pazuda. Es gribēju sākt mazgāt traukus bet ziepes mani apdedzināja. Vienubrīd iedrupa siena un atklāja… Cilvēka garuma Mikelandželo (no rupučiem) lelli, kas patiesībā bija robots. Nu gluži kā wall titan reveal. Robots kurš mierīgi varēja izsist sienās caurumus tikai ejot. Ko tas ķēms arī darīja mehāniski smejoties. Māja sāka svilpot vējš papildus visam iepriekšējam, un “māsa” neizturēja un aizbēga. Neilgi pēc tam arī man bija gana. Skrienot ārā es redzēju ka man garām iet tie trīs parādu izdzinēji, šoreiz ģērbušies kā budēļi, ar vāles izmēra šmigas pudelēm rokās. Galvenais mani atpazina, piedraudēja un lika garajam mani pavadīt mājas. Atpakaļ paskatoties redzēju ka ao dzivokli bija pilns ar pērtiķiem(?) kuriem vīrsū bija luminiscējoš spoka ietērps.

Nākamā aina ko atceros bija manās mājas, pavasara ziedēšana bija pilnā plaukumā un es sēdēju uz trepēm ar savu " Māsu" un runājam par to prāta miglu kas toreiz uznāca

Lai sapni padarītu vēl absurdāku, bija 2 iestarpinājumi. 1 es ar kursabiedriem gāju peldēties jūrā, ziemā, bet peldbikses izšķīda ūdenī. 2. Reklāma tūrisma vietai ko es varētu raksturot vien kā padomju warhammer smilšakmens dabas takas. Baltos atsegumos izveidotas takas no trubām, skārda plaksnēm, šīfera utt

5 Likes

pepepopcorn

4 Likes

Woow, mentāls sabrukums nevis reāli bet gan iekš sapņa saistībā ar darbu. Laikam vakar par daudz sastresojos un nobesījos darbā uz darba beigām, un apzinoties ka nākošais darba rīts ar var būt savā veidā netīkams.
Tad vēl nākošajā sapnī mani aplaupa :man_shrugging: + some time traveling kas vairāk kā tik teleportācija, un uz viena no sapņa beigām kāds mani it kā mēģina nomušīt :skull:
Thats some weird ass shit.
Un arī interesanti ka retā reizē uzpeld kādas zināmas personas vai personības iekš sapņa par kurām vai nu neesi sen domājis vai arī baigi daudz nesen domāji, kas arī šeit notika uz īsu sprīdi.

Interesanti ka tādi sapņi notiek viens pēc otra, kad ir baigi saraustīts miegs.

1 Like

Es savus sapņus 99% gadjumu neatceros, am I an NPC?

EDIT: Neatceros arī šeit rakstījis februārī, I’m doomed.

Man divanākais sapnis, alien visit me and i went with them on trip around universe, bijam uz marsu last spot before heading home.

1 Like

Es pat neko konkrēti dīvainu neatceros. Man lielākoties uzjautrina manas smadzenes periodiskais fantāzijas trūkums, kad tu, teiksim, kaut kur skrien un tev pēc kārtas atkārtojas viena un tā pati māja. :D Man arī ir bijis tā, ka zāles vietā es vienkārši redzu zaļu tekstūru uz zemes.

1 Like

Es pat tādas lietas neievēroju XD. Atklāti sakot, es pat savos sapņos baigi krāsas needzu

I guess tad kad tev pakaļ dzenas dinozaurs bdsm tērpā uz kura jāj Malefiscenta ar raķešmetēju pār placu tu baigi nepiefiksē kādā krāsā bij debesis

1 Like