Čata spraudnis kārtējo reizi izņemts

Čata spraudnis nopietni saplēsa foruma lietotāja paziņojumus un es to ārkārtas kārtā izņēmu ārā, lai forums turpinātu normāli strādāt.

Foruma baltais un melnais dizains arī pieredzēja vienkāršošanu, kas nav saistīts ar čata problēmām.

Kas, tieši vienkāršots? Tāda sajuta, ka kaut kas ir savādāk kā bija :D

Iepriekš dizains bija centrētāks un daļa elementu bija saspiesta vienā taisnstūrī lapas centrā. Bija arī visādas sīkas izmaiņas. Tagad es iemetu forumā pa lielam noklusējumu dizainu, tikai ar lielākiem avatāriem blakus ierakstiem. Krāsu palete ir palikusi tā pati, tādēļ forums gluži neizskatās savādāk.

To var pamanīt, ka teksta laukums ir nobīdīts pa kreisi, bija centrā. Nepierasti kaut kaut kā.

Bet kur tagad čatot?

Tā nu sanācis, ka vēl ir vesels forums, kurā var veidot tēmas. #sarunas Būtība tā pati, tikai jāsadala čatošana pa vairākām lentām. Kā papildus bonus tādai rakstīšanai - tas var atvest jaunu cilvēkus uz komūnu.

Tagad ir tik dīvaini ka nav tāda kā redzamas robežas :D
Ja jau nav čata tad jau jāveras vaļā beztēmas stūrītim 3 :D

1 Like

Man bija vecā baltā tēma. Jaunā baltā kkā galīgi nepatīk, bet melnā vismaz ir ok.
Žēl par čatu. Atvērt tēmu liekas daudz nopietnāk nekā kaut kādu random domu iemest.
Bet ko salauž to salauž.

Mazliet atjaunināju dizainu - uzliku divtoņu background līdzīgāk kā tas bija iepriekš.

Pārāk liels darbs no turienes vilkt ārā ierakstus. 100% tur tiks mests iekšā viss.

Liec lietā fantāziju, veido jaunas tēmas. :D Kaut vai “Jua ikdienišķās atziņas”, kurā vari rakstīt savus ātros ikdienas tekstus.

Kaut kad gan jau salabos, bet tā pat mūsu komūnai ideāli būtu lietot tēmas. Tās nesalūzīs un visi varēs piedalīties. Tehniksi ieraksts no tēmas atšķiras tikai ar to, ka jāizvēlas kategorija un jāieraksta nosaukums. :D Pat ja tas ir greizi izdarīts, to ir stipri vieglāk labot par konkrētu komentāru pārnešanu uz citu tēmu.

No dizaina uzbūves viedokļa, forums tiek veidots, kā lapa kurā tu vari ik pa laikam ieskatīties. Čati vairāk mudina uz 24/7 uzmanību. Tādā ziņā viens ar otru konfliktē.

Ar diviem toņiem ir labāk, jā!

Nu, tēma ir paliekošāka. Ja gribās vienkārši pajautāt “kāds redzēja sakuras”? Tad taisīt atsevišķu tēmu tam ļoti piesārņotu forumu. Labāk ka ir pāris ilgdzīvojošas tēmas nekā daudz īsdzīvojošas. Bet nu, it kā ir discords… bet to ikdienā neizmantoju.

Pārāk liels darbs no turienes vilkt ārā ierakstus.

Bet kāpēc katriem diviem teikumiem jābūt savai tēmai? Vai arī db vienkārši nesatur tik lielu apjomu ar ziņām?
Tiesa gan, pat beztēmu stūrītis nav gluži tas pats, bet ir labāk kā nekas.

Just my two cents though. Pielāgošos gan jau tāpat.

Nekādu ikdienas atziņu, knapi savās tēmas varu izspiest pa atziņai :D

Skan pēc pilnībā labas tēmas mūsu komūnai. Tādas te pat varētu būt vairākas.

Ne reizi neesam pat ne tuvu pietuvojušies situācijai, kad tēmu būtu par daudz. Apjomam vajadzētu būt astronomiskam, lai tas sāktu radīt problēmas.
Par garām tēmām runājot, foruma dzinis vairāk ir veidots paturot prātā īsas tēmas. Garās tēmas mazliet plēš navigācijas un statistikas mehānismus. No lietotāja puses to ielāde arī aizņem vairāk laika.

Joks ir tajā, ka parasti ar diviem teikumiem nekas neierobežojas. No viena teikuma var sanākt lieliska tēma, tieši tā pat kā no trim paragrāfiem var sanākt ne pārāk tēma. Ja runa iet par ierakstu pārcelšanu, parasti sanāca pārcelt kādus piecus, septiņus ierakstus.

Mēs vēl varam rakstīt gadiem ilgi līdz datu bāzes izmērs sāks radīt bažas. Protams, mazāk spama būs dabai draudzīgāk.

1 Like

Kad ienāci forumā pēc dizaina update 1AM

4 Likes

lietoju old black un nekas nav mainijies :smiley:

Ak tad tāpēc man likās ka kaut kas nav kā vajag, likās ka kas nedaudz šķībi aizgājis ;d

Man tieši tagad liekas ka ir centrētāks, ka ir viss ir nostāk no kreisās puses ;d

@kyonko same. Es jau vairāk kārt esmu par to diskutējis ar Menestrels.
Vēl aizvien arī liekas tik netīkami veidot topikus tik viena otra teikuma dēļ.
( It īpaši, ka uzturos citā forumā, kur daudz runāšans notiek caur čatu un ja uztaisa švaku topiku tad ir iespēja ka uz tevis uzkliegs ;d )

Un vēl aizvien nedaudz uzdzen dusmu kad Menestrels izņem kādu manu teikumu vai ko un uztaisa topiku :expressionless:
@Menestrels images
Bet ehh, tomēr tas ir saprotami ko viņš mēģina panākt.


@Menestrels Tu čatā pasen ko minēji par gifu avaratiem.
Vairs nevar izmantot gifu avatarus? Un strādā tikai tie gif avatari kuri jau bija ielikti pirms pārmaiņām?

@Menestrels Bet es ko citu tagad ar pamanīju.
Kāpēc es nevaru aplūkot visus savus “Replies”?? Man aiziet tikai līdz 28. februārim.
Bet pamēģināju Tavus un Juas replies un iet un iet un iet tālu.

1 Like

Pa lielam teksta izvietojums nav mainījies.

Jā, vairs nevar. Tā ir izmaiņa pašā foruma dzinī. Gif avatāri ēda resursus vai arī bija pārāk sarežģīti, vai arī abi divi. Precīzi neatceros kāds bija pamatojums, bet nu rezultāts no tā nemainās - forums vairs neatbalsta .gif avatārus.

Šo es nevaru atveidot, man viss strādā.

That sucks, tātad nevar vairs izmantot daudz vecu un jaunu avataru, kā piemēram šos.
1613411535-enemijs ezgif.com-crop23
ezgif.com-optimize (2) ezgif.com-resize

etc.

Sadge Ehh, tagad sāk gribēties pārmainīt avataru, bet negribas zaudēt pašlaik esošo gif avataru.

@Menestrels Bet ja samazināts avatara faila lielums neglābtu situāciju?
Jo šeit laikam baigi varēja ievietot failu kas svēra pie 4mb vai pat bišk vairāk.
Edit: Laigan lielākā daļa avataru, lai izskatītos tīkami ir pie 1-2 mb.

Baidos nē. No foruma ir izrauta ārā GIF avatāru funkcionalitāte. Atjauninājumos ne vienmēr parādās jaunas fīčas, tās mēdz arī pazust.

Vai tad neiet gif avatāri? Vismaz @Enemijs avatārs kustas :thinking:

Pirms atjauninājuma ieliktie GIF avatāri strādā. Vairs nevar ielikt jaunus. Kad tiek augšupielādēts attēls avatāram tas gluži netiek ielikts tāds kā tu augšupielādēji. Tas tiek konvertēs pareizā izmērā. Tieši šī GIF failu konvertācijas daļa ir izņemta ārā no foruma, lai vienkāršotu foruma koda bāzi.

1 Like