(Pārcelts) Par tēmām, čatiem, saturu un atbildes @Enemijs

Gada mērķis izanalizēt, kādēļ jūs forumu uzskatāt par tādu svētvietu kur nedrīkst veidot neko jaunu.

Viedokļus var sūtīt man PM. Es palasīšu. :D

Zinu par pamatojumu - slinkums. Veidot jaunu slinkums, zem esošā nav slinkums komentēt. Īpatnība tāda, ka slinkums ir veidot tēmas kas sastāv no vairākiem paragrāfiem, attēliem, atsaucēm, analīzes utt, lai gan nekur nav prasīts, ka tā jāizskatās tēmai.

Makes sense

Varbūt apkārtējo nosodījums, ja tēma nav pietiekoši labi noformēta?

Jo varbūt mēs visi sagaidām kārtīgu labu ievadu tēmai nevis vienu teikumu :D

Pateikšu godīgi - reizēm protams gribas ispērt pa galapunktu, kad tēma noformēta uz pīrags ar silķi un avenēm putukrējumā - tātad pavirši. Bet atkal - viss atkarīgs no tēmas. Bet neesmu šeit manījis tādu lietu, ka kāds ir ticis nozākāts par to, ka slikti sataisījis. Protams, to ko mēs katrs sagaidam ir cits jautājums - es sagaidu lielas plašus un detalizētus skaidrojumus apskatiem (vismaz pieturzīmes tiem, kam ir, bet saprotu, ka tā ir foruma vide kurā viss notiek brīvāk un nepiespiestāk. Līdz ar to - meh what ever, lai iet kā iedams. Bet jā beztēmas stūŗīša problēma bija tāda, ka no tā nācās ne reti zvejot ārā vienu konkrētu tēmu un to atsevišķi izdalīt.

Čata izstabas nav mirušas, tās tikai pārnesušās citā vidē.

P.S. Nevienu apskatu nenosodu. Visi ir labi un visus lasu. Tas ir kā bērns invalīds - tur viņu mīli, bet savādāk. (ģeniāls salīdzinājums -.-)

oof, Kadiljak… ;D

Jūs citreiz mēģinat rakstīt tēmas, kuras paši varbūt nemaz nelasītu. Neatceros pēdējo reizi, kad šeit kāds būtu nomelnots par to kā uzrakstīta tēma. Ir bijuši gadījumi, kad īsti neviens nevar salasīt kas tajā rakstīts - es to dēvētu par atsevišķu poblēmu. Gadās, ka kāds žēlojas par pārak daudz tekstu, taču tajā pašā laikā var svēti uzskatīt, ka viņam pašam jāveido tēma ar daudz tekstu. :D

Laba ideja tēmai ir pastāstīt par kaut ko interesantu vai uzdot jautājumu.

Kā redzat es nesaku, ka laba ideja ir uzrakstīt vismaz 3 paragrāfus par jebko, tad toč tēma aizies. Būs sirsniņas un diskusija.

Jā taisat tēmas

1 Like

Ruslanu jāgāž no troņa kā lielāko tēmu veidotāju.

Es jau pats palaidies esmu, neko sen neveidoju, ņemos ar citām lietām, mums vjg citu tēmu zadrotu

Kadiljaka salīdzinājums dedzina

@Menestrels
Man jau ir prātā veidot vairākus apskatus, bet slinkums un nemitīgā nomāktība neļauj to darīt, tā vietā es labāk skatos jēdzīgus un nejēdzīgus youtube video xd

Nē nē, šeit nenosoda citus par švakiem topikiem. Kā piemēram tajā vienā counter-strike forumā, daudzreiz manīsi “topic gavno, autor mud*k”, laigan ir reizes ka paši spamo citos švakos topikos, toksiski liekuļi.

Gan jau slinkums citiem veidot sazin kādus topikus. Bet Tu mini ka tiem nav jābūt sazin kādiem, tie var būt ļoti vienkārši un laikam pat sastāvēt no 1 teikuma. Jo Tu arī esi tieši vilcis vienu otru manu 1-3 īsu teikumu postu no beztēmas un uztaisījis topiku xd … bet tas tad nav slinkums, cilvēki vienkārši paši negrib taisīt tādus švakus topikus. Pat ja ko mazu, tomēr glītāku paši grib izveidot, bet nu nezin kā varbūt, nezin kā norfomulēt, un citi iemesli, slinkums utt.

Bet saistībā ar beztēmu tas jau sākumā bija savādāk. Cik izskatās tautai ir ērtāk un patīkamāk tāpat čatot iekš Beztēmas Topika nevis šī čata, un man personīgi arī tā būtu, jo šis čats man īpaši neliekas ērts, mana vecā pc dēļ arī palēns dažreiz. Un arī tāpēc ka šim forumam ir savādāka uzbūve kā citiem, vismaz man ierastajiem counte-strike forumiem. Un arī šeit komūna ir daudz mazāka, un tik bieži neraksta, kā tajos forumos, un arī te nav pilnīgas random hu**u dzenošas sarunas kā tajās vietās. Tāpēc kaut kā vieglāk liekas šādā forumā ar šo mazāko un klusāko lietotāju sakaitu čatot iekš specifiska topika kas aizstāj čatu. Citi var izlasīt un iesaistīties sarunā. Šeit nav tik liela čata plūsma tāpēc specfisks topiks liekas labāk nekā čatas. Ja tur būtu topiks nevis čats, tad nu tas būtu sviests, jo tur nerāda ka kāds raksta un nepārāda jaunos postus uzreiz, tur vajag refreshot lapu un tas būtu besīgi un neiespējami izsekot visam. Bet te ir savādāk, kā jau minēju.

Laigan jāmin, kopš tika pāriet uz čatu no beztēmas, tad mazāk ir ārā velkamu tekstu no kuriem tiek taisīti topiki. Laikam jau tas ir + jums moderatoriem. Bet vai tas ir veicinājis jaunus topikus? Izskatās ka nē, ja jau šeit par to aizgāja saruna tālāk. Un arī iekš čata īpaši nemanu vairākus citus kuru varēja manīt iekš Beztēmas stūrīša. Nezinu iemeslus kāpēc viņi neraksta čatā, bet varbūt viņiem tas ir ļoti neērti, vai arī foruma limitācijas, laigan toreiz uzliki ka vēl vairāk lietotāju var izmantot čatu, vai arī citi iemesli.
Jā, beztēmas stūrītis sagādā jums vairāk darba “vilkt ārā tēmas”, bet cik izskatās tad beztēmas stūrītis tomēr ir bijis populārāks, tīkamāks, ērtāks, aktīvāks nekā čats.