(Pārcelts) Par tēmām, čatiem, saturu un atbildes @Enemijs

Tā, labi. Kamēr es vēl turos pie samaņas jāatbild @Enemijs. :heart:

Ja nevari izveidot, sanāk gribi veidot kaut ko pārāk sarežģītu. Varu tevi mudināt forumā uzrakstīt kaut ko vienkārši, kā saka no sirds. Ja tomēr vēlies kaut ko lielu un sarežģītu, esi laipni lūgts d6.lv - mūsu satura veidošanas atzarā.

Tā vienkārši sakot, forums ir priekš muldēšanas, īpaši juveliera ražotam saturam ir atvēlēts d6.lv. Pļāpāšana pa anime, spēlēm, figūriņām, protams, ir ļoti nozīmīga, taču tā arī nav super vērtīga insaideru informācija, ko turēt rāmītī. Laikam ejot es sāku saskatīt, ka mēs kaut kādā ziņā esam subkultūras dzīves stila komūna. (ja ne tiešā ziņā) Mūs vienojošā lielā interese ir anime, taču ir arī vēl daudz kas cits. Ar šo gribu teikt, ka pat saturiski nav ļoti jāiespringst kādas tēmas izvēlies - anime vienmēr ir drošs variants, taču mūsu skata leņķis ir stipri plašāks.

Tehniski te ir tā pati klasiskā foruma uzbūve, tikai ievērojami modernākā un interaktīvākā izpildījumā. Vismaz citos stipri vecākos forums kuros mēdzu iegriesties, uzbūve, problēmas utt. ir tieši tādas pašas kā pie mums.

Lielāks čakars vilkt ārā. :D Atskaitot to, es tā pat kā iepriekš varētu vilkt tādas labas tēmas no kaktiem ārā, jūs vēl dienām ilgi klačotu tajās.

Ir. Esmu novērojis pozitīvu dinamiku. Mainīt visai fundamentālu foruma uzbūvi ir sāpīgi, bet vajag. Arī ar laika ziedošanu komūnai ir kā ir, lai strādātu pie iniciatīvu bīdīšanas. Mana eksistences traģēdija ir tajā, kā ne es atveru forumu man ir savs limitētais laiks jāvelta vienam no trim darbības virzieniem: veidot un plānot tehniskus uzlabojumus, dizaina uzlabojumus vai jaunu saturu. Rezultātā visi virzieni bremzē.

Dažos laika periodos tev varētu būt taisnība attiecībā pret aktivitāti, ja tu vērtē visu aktivitāti/popularitāti vienlīdzīgi. Tas būtu līdzvērtīgi kā iegūt uzmundrinājumu paguļot vai arī iešņaucot kokaīna līnuju. Abi divi palīdzēs, viens pat būs ātrāks.

Tā pat ar visādiem čatveidīgiem paveidiem, efekts var būt liels, bet draudēt ar veselības problēmām. Tas ir kā lietot gaismai sērkociņu. Tas jautri uzliesmos, padegs brītiņu un pēc tā pāri nepaliks nekas tālāk lietojams. Skatos man jādodas pie miera. Šonedēļ miega trūkums riktīgi beidz nost. Īsi izsakoties… Ilgtermiņā ar visiem šiem te viedojumiem, rodas lielās problēmas. Cilvēki vairāk izdeg; Logs kurā tu vari ielekt sarunā mēdz būt labi ja 5 min.; Tiem ir tendence noslēgties un nebūt pieejamiem jauniņajiem; Tie neatstāj aiz sevis neko lietderīgu; Likt kādam manuāli no kaut kā tāda vilkt ārā ierakstus un kategorizēt tos nav risinājums, tas ir ielāps. Saturs kas tā rodas ir zemākas kvalitātes un patērē milzīgu apjomu cilvēkresursu.

1 Like

Nope. Tie būtu tādi paši apskati kā iepriekš taisītie, un viens otrs topiks ar būtu bijis tikai info no ziņām, nekas baigs. Un tas arī ir ne tikai par jauniem topikiem, bet arī postiem vecajos topikos, man ir bijusi doma šur un tur atbildēt, bet es to vēl aizvien neesmu izdarījis.
Kā teicu, slinkums un nomāktība jeb depresivitāte vai kas tāds.
Citreiz darbā vai ko darot, prātā ienāk šis tas un jau izdomāju perfektus tekstus postiem un topikiem, bet atgriežotie mājās uzmetas pofigs. Un tas ar ne tik šajā forumā, bet arī tajā CS forumā. Tik pat labi varētu savus apskatus pārkopēt tur, bet to pat neesmu izdarījis, tik vienu.

Paldies, bet nē. Es neesmu tik prasmīgs tekstos, salīdzinājumos un pārējā kā Tu, Kadiljaks vai kāds cits vēl. Mani teksti ir vienkārši un es savos tekstos atkārtojos daudzreiz. Un arī negribu sevi kaut kā kaut kur tā baigi saistīt, tad labāk uztaisu topiku šur tur lietotājiem, nevis lielākai publikai.

Jā, bet arī nē, jo pirms tam jau runājot par šo visu bija runa par cenzūru, ka viens otrs topiks tika aizklapēts ciet. Saprotami ir tomēr tēmas kurās nevēlaties ieiet, jo tas var radīt strīdus un pārējo, kā sociālas un politiskas tēmas. … bet tad ar jāsaka, varbūt viens otrs arī īpaši neveido topikus, jo baidās ka viņa topiks tiks aizvērts.

Par to pēdējo tekstu, kur tie salīdzinājumi, es it kā saprotu un ar nesaprotu ;d
Tu pēdējā rindkopā tieši mini kāpēc čats var būt negatīvs?

Vienā otrā brīdī es pieminu jauno tēmu taisīšanu un vilkšanu ārā no čata vai beztēmas stūrīša.
Bet saistībā ar “čats vs beztēma” es drīzāk runāju par to ka ja paskaties cik bieži un cik garas ir bijušas sarunas, man kaut kā liekas ka Beztēmas stūrītī tas bija biežāk un garāk. Laigan ok, ir viena otra saruna kas tiešām ir bijusi garāka iekš čata.
Bet tai pašā laikā, kuri īsi uzturas un čato tur? Es piemēram tur laikam nekad neesmu manījis Jua, Sitarus un vēl kādu kuri vēl ir vairāk vai mazāk aktīvi forumā. Vairāki ir nozuduši vai parādās reizi pusgadā, bet iekš čata uzturās vēl mazāk kā tas bija iekš Beztēmas, jau divus piemērus devu.

Laigan es savu novērojumu dēļ minu, ka “čats švaks, čakarīgāks, utt” un ka tāpēc iekš čata runā mazāk ļaužu, salīdzinot ar beztēmu Beztēmas, tomēr varbūt es arī kļūdos, varbūt čats nav vainīgs, varbūt viņiem ir savi citi iemesli kāpēc čatā neuzturas.

Baidos mēs esam tādi paši mirstīgie kā tu.

Jā. Globālākā līmenī mums nav īpašas satura segmentācijas. Neesam biznesa forums, kur tēmās iet viens un čatā cits. Mums visur iet viens un tas pats saturs, tā rezultātā čats grauž caurumu forumā.

Es tā neteiktu. Jūs vairāk izglītotāki un kaut kā tā, jums tā valodas prasme lielāka vai kā teikt. It īpaši jau Kadiljakam, visi tie salīdzinājumi, tie gudrie neierastie vārdi utt. Es tā neprotu, un tagad pat es pat minēju ka nedaudz nesaprotu ko Tu tur mēģini pateikt xd

Pag, man liekas mēs nerunājam par vienu un to pašu čatu.
Es domāju to Čatu kas ir sānos, kas aizstāja Beztēmas Stūrīti, bet Tu laikam domā čatu vispārīgi, kā čatošanu, random tērzēšanu vienalga kur. ;d

Vai tas ir stūrī, vai nē maz maina būtību. Stūra čats no čata tēmas atšķiras tikai ar vizuālo noformējumu.

@Menestrels
Bet kā tad ir ar to Čatu sānos?
Tev un pēc foruma statiem tas ir labāks nekā Beztēmas Stūrītis?
Jo kā manīji, ļaudīm labāk patika topiks. Un kā minēju pirmīt, tur uzturās mazāk cilvēku nekā Beztēmā, kā dotie piemēri Jua un Sitarus.
Jā, tu jaunajā un ātri vien aizvērtajā Beztēmas Stūrīti minēji iemeslus, bet kā šeit mini tas vienalga vai čats sānos vai beztēmā … bet tad kāpēc tas Čats nav aizvākts arī? Kāpēc gaidi uz plugina updeitiem vai ko tur? Tev pašam ir vieglāk čatot tajā Čatā nekā Beztēmas Stūrīti?
Nepārproti, nesaku ka jāvāc prom, laigan izsaku to ka čatot iekš topika ir ērtāk. Ja tas Čats būtu tāds pats kā tajos counter-strike forumos, tad iespējams tur būtu ērtāk čatot. (laigan varbūt man vienīgajam tā liekas, jo es pie tiem čatiem esmu pieradis ;d, bet tomēr šis čats ir nedaudz neērts).

1 Like

Čats ar nodomu ir neērtāks. Tas ir dizaina risinājums. :D Kā jau rakstu iepriekš, čats zināmā mērā ir neveselīgs forumam, tā nu es to pavācu maliņā, lai lietotāji nevarētu uz to fokusēties kā galveno atrašanās vietu. Kā minimums mērķis ir novērst lietotājus, kas esksitē tikai čatā.

Otrs risinājums, ko neesmu diži afišējis varētu būt kā tu saki ērta tēma, taču tā ir pieejama tikai pastāvīgajiem lietotājiem un Patroniem.

Kā jau minēju, ne visa aktivitāte ir radīta vienlīdzīgi. Es varu izveidot botu kas ik pēc minūtes izveidos jaunu ierakstu čatā un mūsu aktivitāte būs tik liela kā nekad. :upside_down_face:

Es ar čata limitāciju mēģinu ievirzīt komūnu veselīgā augšanas tendencē. Tā lai pie desmitkārtīga pastāvīgo lietotāju skaita komūna strādātu kā labi ieeļļots mehānisms. Piemēram, Discord serveris ar 500 lietotājiem ir tīrs haoss, forums ar 500 lietotājiem globālā mērogā tiek uzskatīts par mēreni aktīvu. Forumā, kurā es mēdzu iegriezties, ir 2 700 aktīvie lietotāji. Vai tu vari iedomāties kas tādos apstākļos notiks ar čatiņu?

Bet ja nu @Menestrels šo visu organizēja ar domu ērtāk un strukturizētāk ievākt par mums datus?

Padomājat par to - kāda special tēma ar dalībniekiem tajā, uz kuriem visi skatās ar aizdomām, tagad būs skaidri pārredzama nevis pazudusi beztēmā.
Esat uzmanīgi Belle Delphine stūrītī.

Neredzu kā tav līdzēs nestrukturēta vai strukturēta informācija, ja tā pat viss attapsies forumā. Tagad tik gaidi nākošajā atjauninājumā sociālo reitingu sistēmu katram lietotājam.