Origo apkārtnes sīko huligānu stāsti

Naktī uz vakardienu nogulēju 11h.
Vakar biju nomodā nepilnas 8h.
Šonakt nogulēju 12.5h.
Pamodos, labā acs miglaina uvsjo. Pizģec ir. Vpročem abas miglainas, vnk kreisā ne tik izteikti.

Aizgāju uz diennakts aptieku Brīvības 74, nopirku plāksterus celim un Vichy Dercos šampūnu (zaļo, 200ml).

Aizgāju uz Origo Rimi, stāvēju pie beramo salātu plaukta, garām iet bars sīko huligānu (15-17), viena čiksa iegrābjas ar pirkstiem tomātos, pagrābj dažus. Yuck, bet neko vairs nepadarīsi, tomāti jau vēderā.
Krāmēju salātus, tā pati kaza nāk atpakaļ, atkal pagrābj tomātus, apstājas pie silto ēdienu stenda un sāk gremot kartupeļus. Pilnīgākais pizģec. Viena darbiniece piegāja klāt, sāka strosēt, čiksai viss pohuj, skatās sejā un košļā kartupeli, dirš, ka samaksās (kā tu bļa nosvērsi paiku, kas tev jau ir vēderā?), pat netaisās iet prom no stenda. Otra darbiniece aizskrēja šķietami pēc apsarga, bet, cik sapratu, nepaspēja laikā, pēc tam pa ausu galam dzirdēju kādu sakām, ka jau par vēlu, jau aizmuka.

Cik gan neaudzinātam jābūt, lai ko tādu darītu? Labi vēl nogaršot vīnogu pirms pirkt ķekaru, bet te nebija ne mazākā nodoma jebko pirkt, un vēl ar darbinieci dirsties… Pretīgi.

2 Likes

Damn. Origo Rimi drusku pa centrālu, visāda anarhija notiek. :D

1 Like

Ej tu nost, es to sīko aiz čupra paņemtu, palugtu, lai kāds vecis pietur un sauktu pēc apsarga.

Iesaku visiem šādos gadījumos rīkoties. Tie sīkie ir jāpārmāca un jādeportē :hibiscus:

8 Likes

es labprāt aiz čupra paņemtu, bet usually they are half my size ;DD

3 Likes

Uz kūdras raktuvēm!

3 Likes

Neiespejami, sistēma viņu pusē.
Viņi to zin, tapēc kā mazi berni uzvedas. Ķipa viņi spelē victim card.

1 Like

kādi vēl mazi bērni? :D viņiem tur no bērna naivuma ne kripatas palicis, tāds kriminālais mindset, ka ārprāts. man no viņu bandām vairāk bail kā no zeku bara. ;D
viņi īpaši apsēduši Origo vakaros, kas tur par razborkām notiek, man šķiet, i policisti jau no viņiem pa gabalu :D

vakar arī, narvītī pie kases pienāk puika, nu nez 1,30 m, pēc sejas vsp nedosi vairāk par 7 gadiņiem. paprasīja pildspalvu, kko tur skrebelēja uz lapiņas. apsargs pienāca, paskatījās, tā laipni ķip “viss te kārtībā?” un tad tas miniatūrcilvēciņš sāk spļaut: a 'tebe nahuj kakaja raznica?? sāk iet prom un tad lec atpakaļ kā gengsteris: davai blja, snjimi formu i vijdim pagavarit a. tas izklausās smieklīgi, bet vispār diezgan šokējoši, ka no bērna ar tādu nopietnu toni tāds neadekvātums nāk ārā.

1 Like

Kautkā man nekad es šitādiem nav pagadījies saskrieties…

(neiesaku), bet aizej uz origo ap 9iem vakarā :D :D

ā jā, man vēl vakar pie blakus pašapkalpošanās kases trāpījās tāds pusaudzis, ka stāv pie kases, kas pret sienu. un it kā ņirgājas, zobojas, “izaicina” kādu. Aiz stikla tur pamanīju apsarga telpu, kas viņam vsp uzmanību nepievērsa. Darbiniece arī 1x aizdzen, jo neizmanto kasi, kā ar muguru, šis atpakaļ. un zin likās ar tik neadekvāta uzvedība. manieres un tā ņirgšanās it kā būtu on drugs, bet, kad kasierei atbildēja, tīrs kā stikliņš. un ar nav tā, ka tur sīkie apkārt, visiem tas būtu smieklīgi, zin kā jauniešiem ķip challenge “aizej piespied durvju zvanu un bigī prom”, nope, prosta viens pats un tā he enjoying his life i guess.

1 Like

Being dick = cool & fun nowdays. Lielaks dicks krutāks esi.

Jobana huiņa tā ir. Pizģīt tādus vajag.

Un tiem, kas saka “violence doesn’t work” - yes it fucking does. It teaches these retarded sacks of shit that there are consequences to being a shitty person.

3 Likes

Vairums droši vien nāk no nelabvēlīgām ģimenēm. Sist viņus pa virsu tam, ko sit vai ignorē vecāki, neko labu nedos.

2 Likes

Bet pa daudz vardarbības var tevi cietumā iespundēt. Vēl nejaušām nositīsi kādi no tiem perdeļiem un tad būs sūdi.

Nu ne jau piekaut līdz nāvei, jopt. Atkal sākas galējības…
Uzšaut pa pakausi, ja lec pretī, vēlreiz uzšaut, ja mēģina ar dūrēm kko, nu tad jau cita runa. Bet visatļautību nedrīkst atļaut, ja vecāki neiemāca, tad kādam citam jāiemāca, citādāk tādi perdeļi pieaug un dara arvien lielākus un lielākus sūdus, ar atbilstoši lielākām sekām, un tad jau ir krietni grūtāk, ja ne par vēlu kaut ko mēģināt mainīt.

A vot i nē, daudzi nāk no samērā normālām ģimenēm, kurās vnk ir modernā audzināšana - bērnam visu jāļauj.

1 Like

lack of discipline & respect. To tik var iekalt by gaining respect un respect var dabūt ja tu viņam vari ko izdarīt. Jo vo, musdienās berns uztverts kā enģelis un ne pie kā vainīgs.

1 Like

pls don’t tell me, ka esmu vienīgā, kas katru nedēļu redz “origo bērnus” :sob: :sweat_smile:
i swear to baby jesus, cita suga, ko ar normālu loģiku par bērnu audzināšanu/lutināšanu vai ignorēšanu neizskaidrosi…
ne pa kam nevaru atcerēties un atrast vislabāko sižetu, kur par šo tik labi pastāstīja :sob:
bet, just to add, viņi viens otru katru mīļu dienu piekauj līdz seja nesaskatāma tai pašās Origo iekštelpās. Pašai redzēts: policija, ātrie, nākamnedēļ repeat.

un jā, protams šodienas origo apmeklējums diži neatpalika, 2x samīzos, jo ejot garām, viņu razborkas uzpeldēja ;D

1 Like

To es gan neesmu redzējis.

Kurš būtu domājis, ka tas Animaji veikals Origo ir atvēries skarbākajā rajonā starp anime fogūriņu tirgotājiem. Skarbāk nekā Anime-san Mežciema daudzstāvenē. :joy:

2 Likes

Kas zin, varbūt tur tāda apsardze ka bail. Iedomājies, tu jūties kā krutākais čalis rajonā, piepešu atveras kaut kāds tups multeņu veikals, dabiski ej izpētīt kas tie pa dolbajobiem un tevi izrubī catgirl maid ar rozā matiem tavu sekotāju priekšā - 100 gadus vairs nelīdīs ārā aiz pazemojuma

3 Likes

Ne velti origo bērni kļuvusi par diagnozi. Neglābjami cilvēki.

1 Like