Origo apkārtnes sīko huligānu stāsti

funny stasti :sweat_smile: :joy: :joy: :joy: origo ir fun, cerams tur vienmer bus tik fun, zhel ka man ir anxiety un pedeja laika retak tur eju :melting_face:

1 Like

Mums laikam ir dažādas vārda “fun” interpretācijas
Xd

Sveicināti!

Prieks, ka esi pievienojies mūsu nostūrim!
Iesaku uztaisīt Sasveicināšanās topiku, lai varam tevi labāk iepazīt :grin:

Kā tiko teica kolēģe- origo bērni jau ir organizeta nozīdzība

1 Like

Pēc visa šī, izklausās, ka jātaisa anime foruma “mazo noziedzenieku apkarošanas” saiets origo :laughing:.

4 Likes

Mūsu zīmolam vēl tik tas trūka. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

2 Likes

Padomā par labo publicitāti :smile:. Iekļūtu ziņās ar virsrakstu: “Anime Forums atbrīvo Origo no ļaunā noziedzinieku spēka. Ko sagaidīt tālāk no šīs supervaroņu komandas?”

3 Likes

padomā, ziņu virsrakstos “Varonīga jauniešu grupa kas sevi dēvēs vien par AF reizi par visās reizēm izbeidza pār Origo pārlikušos lāstu un atbrīvoja Rīgas centru no noziedzīgās likstas”

1 Like

damm… we do be on the same wave

We do be indeed :laughing:

@H_Hercogs un @akitsu

Best Friends Hug GIF by Rocky

1 Like

Pastrādājot tirdzniecības centros saprotu cik cilvēki ir traki un klientu apkalpošanā daudzi ir noguruši vai neapmierināti. Es visvairāk jūtu līdzi Narvesen un lielveikalu darbiniekiem kā Rimi. Ja tas ir Origo tad vispār…
Tik daudz zagļu stāsti vai kliedzošu cilvēku.
Arī mīļi man ir tie kas iet baros ar skaļāko speaker, kas skandina mūziku…
Ja tomēr ejoiet iepirkties origo rimi es ļoti nerekomendēju lietot salātu bārus vai pirkt bulciņas jo ir liela iespēja ka kāds tos ir lietojis nesanitāri.

Uff. Man slikti ap dūšu apmetās par to domājot lol.

2 Likes

Es jau šorīt paspeju apēst bulciņu no turienes :melting_face:

1 Like

Mazie origo huligāni :rat:

3 Likes

Vajag kaijas, tie tiks galā.

1 Like

Sīkos tagad par žurkām sauc? Atbilstoši.

3 Likes

Fig tu viņiem ko tā izdarīsi. Tevi pēc tam par uzbrukumu mazgadīgam piesauks pie lietas. Šitās kaziņas un bucīši slīpēti, kā granīta gabals.

Un diemžēl jā, nezinu no kurienes un kā, bet noteikti jāsaka paldies popkultūrai, kas ļoooti ir romantizējusi visu šo nozieguma dzīvi. Protams, pa virsu vēl kaudze citu apstākļu, kas visu šo padara par sava veidu normu. Bet kā savādāk, ar to viņi ir uzauguši un to viņi zina vislabāk un neko citu.

Man par laimi, gan neviens nav tā nācis klāt. Hz, mošk tāpēc ka eju parasti kā tanks uz priekšu, saviebies un ja vēl runāju ar sevi nu ta viss cauri ;D :D

2 Likes

vīsmaz nav sajūta ka man atņems vienu nieri un riteni nozags atšķirībā no viņa dzīvokļa :D

Vairāk empātiju, lūdzu. Pilnīgi neko nezinām par viņu dzīvēm.

Sist (ok, “iebiedēt”) kamēr vēl mazi. :+1: Kaut kā vairs neizklausās tik labi.

Definē “normāla”. Lielākai daļai cilvēku nav ne jausmas kā audzināt bērnus.
Nē, tas nav mūsdienu modernais “visatļautības” fenomens - sīki huligāni un lieli huligāni un bandīti un viss pārējais ir bijuši vienmēr, un vēl brutālāki, are you kidding me?
Tā pat kā vienmēr bijušas mentālās slimības un visādas figņas. Tieši tā agrāk arī bija - “uzsita pa pakausi” un teica lai uzvedas normāli vai arī pazūd. (sentēvu metodes FTW /s)

Interesanti, bet tas nedarbojas… un reizē darbojas. Jo ejot piekaut kādus sīčus, kuri jau tā uzvedas kā huligāni, tu tikai parādīsi pārējiem, un varbūt viņam pašam, depends, ka, tiešām, vardarbība darbojas :D - un viņi ies un turpinās izplatīt šo jauko metodi, kas darbojas. :D Varbūt… tieši tapēc viņi ir šajā “Origo bērnu” situācijā pirmām kārtām?

Cilvēki pumpē ārā bērnus bez divām domām galvā, bet pēc tam tiek vainoti bērni. Ciest nevaru. :angry:

Viss šis ir drausmīgi skumji, man žēl to sīču, man žēl visus, kam dzīves apstākļi spieduši nokļūt “sliktā varoņa” lomā sabiedrībā. Brīvā griba ir ilūzija, cilvēki mīļie, mēs katrs esam iemesti pasaulē ar vairāk vai mazāk hujovām kārtīm, ar kurām tad mums jāspēlē, neatkarīgi no tā cik negodīgi tas ir.