Kruīzs Rīga -stoholma - Rīga

Sveiki vēlējos piedāvāt :wink: Zinu par ātri saku jau bet gribu laicīgāk nodot ziņu.
Vai kāds nevēlas braukt Kruīzā uz Stoholmu uz vasaru jūnijā plānojas brauciens :slight_smile:
Pīedāvāju 12 cilvēkiem braukt :wink: Braucienu izmaksāju.
Par datumiem vēl padošu ziņu :slight_smile: kad tuvosies laiks.

Kas par svētkiem, ka izmaksā braucienu 12 svešiniekiem? :smiley:

Nav svētki :sweat_smile: Vnk gribas ar jums jautras atmiņas un jūs neesat galīgi svešinieki. :wink:
Man prieks ka esmu ar superīgiem cilvēkiem šādā forumā :slight_smile:

1va2bm

6 Likes

Tu knapi kādu šeit pazīsti, bet esi gatavs izmaksāt 12 random interneta cilvēkiem braucienus.
Sketchy, sketchy.

2 Likes

Jā okey. Vnk gribēju iepažit tuvāk jūs mazu saietu uztaisīt. Jautras atmiņas vēlējos jo esmu redzējis cik jums ir jautri kopā…

1 Like

Bet jā saprotu tizla ideja…
Ko gan es iedomājos…Shit parāva gruzi Nice.

Lieliski nevar pat izdzēst postu… :expressionless :roll_eyes:

saieta ideja ir forša, bet man laikam nav tik viegli iegūt uzticību tāpēc es nebrauktu principa pēc :'D
varbūt var kaut kādu alternatīvu.

Es labprāt brauktu,bet esmu spējīga pati par sevi samaksāt un es to labprāt arī izdarīšu! :sweat_smile:

Nu jā, ja tev ir pieejamas 3 kajītes un tu kruīzu dabūji par minimālo cenu, tad vismaz 5 eiro no cilvēka sanāk. Jautājums vēl arī ir par to laika izvēli. Plānot vispār kaut ko vairāk kā pus gadu uz priekšu ir bezjēdzīgi.
P.S.
Tās ir A vai B klases kajītes?

Kāpēc gan ne tuvāk par to laika periodu? :smiley: Es jau arī labprāt aizbrauktu un es par sevi arī varu samaksāt. :smiley:
2 reizes esu braucis un tikuntā jautri uz ko tādu aizlaist. ;D

Pāragri kaut ko solīt, līdz nākošajam gadam vēl jānodzīvo.

2 Likes

Nav jau uzreiz jāgruzās un jāuzskata, ka esi izdarijis briesmīgāko lietu šonedēļ.
Līdz vasarai vēl tāls ceļš, tev ir pietiekami daudz laika lai iegūtu uzticību no 12 cilvēkiem.

1 Like

Nu ja godīgi, pirmais, ko iedomājos, ka tev ir pieeja super atlaidēm, kā rezultātā, biļetes maksās kapeikas.

Es personīgi nebūtu pret, taču šeit vēl minimums psgads priekšā - vis kas var notikt, jā teorētiski pērkot iepriekš, biļetes var izmaksās ļoti lēti.

Bet ja sanāks, es nebūtu pret - AF mītiņš jūras dzīlēs… tas ir - jūrā. Uz kuģa. Peldoša kuģa! Ehhh…

2 Likes