Kāds ir tavs rokraksts?

Sveiki!

Te viens komentārs pasvieda ideju par visu mūsu roktakstiem!
Katrs atsūta kaut kādu textu, kuru viņš ir uzrakstījis, un mēs to džadžosim! :stuck_out_tongue_closed_eyes::grin:

Izvērtējam vai tas ir ārsta rokraksts, vai mākslinieka? Cik ļoti ir saglabājušās prātā traumatizējošās pareizrakstības stundas? Kā mēs rakstam lielos burtus, drukātā veidā vai skaistā veidā?

Aiziet, postojat bildes :)

Mamma saka, ka man ir nelasāms rokraksts.
Bet tur ir lore tāds, ka man bija vēl briesmīgāks, bet es Vācijas laikā viņu nomainiju.

Šitas ir mans vecais:

Izdresēju es sevi uz šo:

Beigās, man ir tāds rokraksts, kas bija sākuma bildē :relieved:

2 Likes

vienīgais ko pēdējā laika esmu rakstījis ar roku ir ar darbu saistītas piezīmes, un tās neceļas roka postot. Tomēr kinda sensitīvs info(glaimojoši sev uzskatu ka to ķeberu putru, kurā ātrumā bieži vien pa burtam pazūd vsp var sarakstīt)

veiksmīgi no tām izvairījos

1 Like

Ja tā godīgi, tad tas vecais rokraksts izskatās labāk. Varbūt tāpēc, ka tajā pirmajā bildē izskatās pēc pildspalvas kura knapi dzīva :grin:

Bet protams es viennozimigi nevaru citus judgot

2 Likes

tev ir ļoti neergonomisks rokraksts XD
Skolas laikā es kādus 15 vārdus varēju rindiņā iestūķēt, un vieta vēl atlika ģeometriskas dabas ķeburam

1 Like

Izskatās pēc tāda “fiksi fiksi jāraksta” :grin:

Nice try :D dabūsi visu rokrakstus, iebarosi AI un uzģenerēsi mantojumus, ja?
tas tā noteikti strādā, jā

1 Like

3 Likes

Nu kkas šāds. Es saprotu(mostly)

2 Likes

Saprasta ta var, tikai spranda jāizliec. :D

Šitas jau velk uz ārstu rokrakstu :D

Rakstu šādi:

7 Likes

a mans? varbūt man ar bij uz medicīnu nevis bioloģiem jāiet?

Nope, @Menestrels ir tāds spic un n, m, r un s burti saplūst kopā :D

1 Like

Tev ir manas mammas rokraksts :joy::saluting_face: Elegants un pareizs :face_with_monocle:

1 Like

Pildspalva diez ko neslīd pa šo papīru, var redzēt, ka skrāpē. Baaaaigi reti izmantoju pildspalvu, nav brīnums.

Also, pēc manas pieredzes, man nez kāpēc sanāk labāk, rakstot lielus burtus uz tāfeles, nekā šādus maziņus.

4 Likes

Pildspalvu jau gadiem neesmu rokās turējis :sweat_smile:

3 Likes

Teikšu, ka reizēm lielu lomu spēlē pildspalva arī…

3 Likes


Mazliet kaut kas random plus kaut kas latviski :)

4 Likes


judge

Nez, es vienmēr visu esmu rakstījis maziņu. Skolotāji lamāja ka pārāk smalks. Pat pie tāfeles rakstīju tā ka neviens cits klasē sēžot nevar salasīt, jo vnk pārāk mazs :smiley:

2 Likes