Dzīve ar Džuisu [1. daļa]

Atklājot jaunu foruma kategoriju, vēlos paveicināt šeit aktivitāti, parādīt piemēru un iepazīstināt Jūs ar savu mazo rakari.


Šis ir Džuiss, aptuveni 4-5 mēnešus vecs rakaris. Pie šāda vārda tika, jo viņa saimniekam patīk mūziķis Juice WRLD, kuram ir dziesma Black & White, tā nu mazais melnais runčuks ar baltajām ķepiņām kļuva par Džuisu.

Pirms runčuka satikšanas un vešanas mājup, zināju tikai to, ka viņš ir zinātkārs un draudzīgs, labi sadzīvo ar citiem dzīvnieciņiem. Īsu brīdi viņu pačamdiju, ļāvu sevi apostīt un priekšā bija ceļš mājup. Kā gaidīts, pa ceļam tumšā kastē ieliekot, viņš bija sabijies un iepazīstināja ar savu balstiņu.

Nonākot mājās, runčuks palika pavisam mierīgs, uzreiz bija ziņkāre izpētīt visu dzīvokli. No bailēm vairs ne smakas nebija palicis. Apskatijās kur ir bļodiņas, kur uzturās cilvēki un devās iesnaust, piedzīvojumu vienam vakar bija gana.

Man dodoties gulēt, par pārsteigumu nāca tas, ka viņš jau jutās ļoti komfortabli un vēlējās nākt mīļoties. Kopš pirmās nakts jau guļ tikai blakus cilvēkiem.

Pirmā nakts mājās


Pagāja vēl diena, lai iepazītu visu dzīvokli un nu jau izstaigātu pilnīgi visus stūrus, skapju apakšas un visas virsotnes uz kurām maziņais spēj uzlekt. Par nelaimi, nevienu interesantu vietiņu neatrada un viņš joprojām ir iecienijis atrasties manā gultā. Varbūt gultā ir visvairāk manas ķermeņa smaržas, bet varbūt arī patiešām gulta ir labākā vieta mājās.

Snaužam zzzz

Viena, no daudzajām virsotnēm, kur viņam patīk uzrāpties - mana datorkrēsla atzveltne.


Katrs mans rīts sākās ar to, ka kāds pa mani staigā un mēģina aiz rokas raustīt. Džuiss vēl nav iemācījies, ka viņa saimniekam gan nepieciešams ilgāks miegs par viņu pašu, bet neko darīt - mazs kaķēns ir maziņš kaķēns, bet nekas, būs papildus modinātājs rītos, kad negribās vēl mosties no miega.

Kamēr saimnieks dodas pelnīt naudu, jeb kaķa prātā - medīt ēdienu, viņš ir iecienijis postīt visus dzīvos augus, kas mājās atrodami. Ziemassvētku kaktuss jau tikpat kā ir palicis bez savām lapām, virtuvē esošajai palmai tiek radīti skrāpējumi, jo rakaris mēģina tajā uzrāpties, bet ir par lielu priekš mazās palmas, bet kaktusus ar adatām gan neaiztiek, tie nav gana interesanti un dur pretī.

Kamēr saimnieks spēlē datorspēles, runčuks pārtot par atbalstītāju



Džuiss ir ļoti patstāvīgs, zinātkārs un kā jau visi, ļoti aktīvs kaķēns.
Mājās nekur bez viņa neaiziesi. Ja iesi uz virtuvi, viņš dosies līdzi. Ja iesi uz tualeti, sēdēs pie durvīm un gaidīs. Neaizvērsi tualetes durvis līdz galam, nu tad tagad tev būs pooping buddy. :D

Kas Džuisam vēl jāiemācās

  • Palma virtuvē nav ienaidnieks, nevajag tajā mēģināt rāpties, kā arī tai nevajag atņemt visas smiltis no podiņa
  • Pareizi izkāpt no kaķu kastītes, jo šobrīd viņš no tās lec ārā un izber visu pa grīdu :D
  • Neraustīt un nemēģināt sakost visus vadus


Priekš pirmās iepazīstināšanas tēmas būs gana. Kaut kad nākotnē noteikti (iespējams) būs turpinājums. :D

15 Likes

Ai, cik piemīlīgi guļ. Kaķis arī mīlīgs. :D

+1 kaķu cilvēks komūnā. Man nav precīzas statistikas, taču kaķi mums te ir milzīgā pārsvarā pār suņiem.

1 Like

Cuteness overload gif : r/gumball

2 Likes