Kristianux vēl ir dzívs

Nu čau. Centīšos savu gājienu pārāk neatklāt, tāpēc arī sākumā prātoju tikai reģistrētajā čatā likt atjauninājumus, bet tur pat arī tika sabalsots ka jāveido atsevišķš topiks, kaut gan ar ekstensīvu dokumentāciju nodarboties neplānoju. Lūkosim vai izvilkšu 1) līdz Saulkrastiem kā pirmo pieturpunktu 9 dienās 2) nenoguršu priekšlaicīgi.

Patreiz esmu ceļā uz Daugavpili un var gaidīt pirmo atskaiti no dienvidu gala jau šovakar.
Pirmais iespaids, esmu stipri par daudz sagatavojies, gribēju nesamo masu zem 14 salasīt, bet tā pat izejot ir 17kg, no tiem 5ir ūdens uz ko varētu kapitalizēt.

9 Likes

Man liekas vai kādam te atvaļinājums ir? :joy:

Bet kaut kā nesen skatījos vienu un bieži vien somå lielāko daļu aizņem ūdens. Arī no pieredzes nereti es secinu, ka svaru nereti tiks svarīgais ūdens aizņem.

1 Like

Look at this BS

Realitātē akmens un robeža pavisam necerimoniāli, tas sēž krūmos plikpauris kā ugly bastard

9 Likes

Neuzķēru domu, pa Latviju ar kājām staigā?

Correcto

1 Like

Cik ilgi? Cik Km? Cik dienu?

Tikai tikko sāku. Visu dienu braucu uz dienvidpunktu (sākumu)
Šodien sanāca tikai 3 ejamas stundas, pa dienu kopā 24km.
Pēdējā stundā arī lietus uznāca

Pirmo reizi apmetos tā- ceļmalā. Vienam gulēt ir visai baisi, maņas asas uz katru troksni.

Optimāli ir paredzēts veikt pie 35km dienā. Laika limits, Līgo jābūt Saulkrastos bez izņēmumiem. Tiešām ceru ka pa nakti zābīši pietiekami sažūs jo ar slapjiem iešana galīgi nav.

11 Likes

Nu tur izturību un prasmi :D

1 Like

Our boy lives!

gl hf

2 Likes

Pusdienlaika pauze, Daugavpili sasniedzis esmu, vēdinu zābakus un pēdas. Zābīši saberzuši man papēžus un pirstus pie pamatnes?

2 Likes

Uuuuun atceries! Vienmēr ir rokas ar kurām var rāpot, ja tās beidzas, tad izmanto zobus un ar tiem pievelcies. Ja tie izlūzt, tad ripo kā bumba, izmanto plakstiņua un mēli!

Bet forši forši! Iespaidīgi!

4 Likes

Vot jā tā pēda gan ir viena sāpe, notikās arī negaidīts ekipējuma defekts.
Pie dzelzceļa stacijas bija spēcīga tieksme pacelt asti un braukt ārstēties, bet izlēmu ka iekšā tvaiks vēl ir

7 Likes

Dzeru kafiju un domāju. Ir divas iespējas: iet pa lielceļu un neko neredzēt vai atkal doties uz kreiso krastu Daugavai un būt ar ierobežotām veikalu iespējām

1 Like

Gan gan? Mix and match atkarībā no fiziskā stāvokļa.

Tātad power move iet gar krastu.

Into the wild!!!

Tad jau gan būtu jābūt stāvoklim šķērsot Daugavu kad iegribās. Patreiz eju pa lielceļu jo jau gandrīz stipri aizrāvos un parāvos uz ziemeļiem, jāievēro arī kustība uz rietumiem, Saulkrastu pusi.
Patreiz mini pauzīte, izmantošu to atrādīt savu komplektāciju kāmēr navugurā

Mini rubrika: dienas objekts: pirmajā dienā pončo, šodien diega spolīte ar ko sašuvu noplīsušo lenci.

8 Likes

Garā, dienas pēdējā pauze, laiks svētīgajai kafijai

9 Likes

Smuk baznīca

1 Like