Kaķenīte meklē sev draugu

Sveiki!

Mazliet netipisks posts šim forumam, taču meklēju mājas kaķēnītei, 4 mēneši. Fantastiski draudzīga, mīlīga un vispār dievina rokas. Kā pelavu maiss brīžiem karājas, dod iespēju rokās pakarāties i to būs labi. Ļoti viegla rakstura. Un rotaļīga. Atradīs vienmēr ar ko sevi nodarbināt.

Pašlaik atsaucas uz vārda Kasja (vidus atvasinājums no Kasiopejas un viņas vecvecvecmāmiņas ). Tomēr, ja būs vēlme, var pārsaukt…

Kāpēc atdodu. Savu ņur ņur un mjau mjau ir pietiekami. Tehniski no ielas paglābām - ja isumā. Gribētos viņai patiesi jaukas mājas ar rūpīgu cilvēku, un dzīvošanai tikai iekstelpās. Āru viņa nezina un nepazīst, arī suņus nav sastapusi. Iespējams, kāds šeit vai no jums pazīstamajiem meklē sev kaķenīti. Pieļauju domu, ka ar bērniem nebūs problēmas.

Vakcīnas nav taisītas, tikai primārās procedūras. Ja nepieciešams, esmu gatavs palīdzēt, līdz pusei no summas vakcīnai. Šīs detaļas atsevišķi varam aprunāt.

Droši jautājat šeit vai rakstat PM. Savus tiešos kontaktus došu tikai caur vēstulēm.

P.S. Zinot, cik daži ļoti grib iekļūt manās mājās -.- → nodošana vienmēr notiek ārpus mājas. Kāpēc - jo tāds ir ceļš!

9 Likes

Pēc šī posta man gribās nokļūt tavā mājā? Kāpēc? Jo tādis ir ceļš… :smiley:

Es vienkārši laicīgi nodrošinos, ka kāds to varētu ļaunprātīgi izmantot.

cat cat cat

10 Likes

Jā, daži manējie ir, kuri kad saprata, ka var staigāt pa dāzru vieņiem jumtu norāva.

1 Like