Ko Tu šodien darīji?

nē nu manuāli jau akniņas no vistas ārā neņēmu, arī ugunskuru dzīvoklī netaisīju, lai uz dzīvās uguns akniņas ceptu, bet ja ir runa par pastētes konsistences izveidošanu - yes, blenderis was a gud help :kawaii_potato:
actually unreal tasty sanāca, tikai es aizmirsu maizi nopirkt un būs vien jāvelkas uz veikalu

guuuurl, viņam noteikti ir kāds mantojums, ko atstājusi viņa nelaiķe tante, ķer ciet!

1 Like

Biju uz spēļu vakaru, pirmo reizi spēlēju Scythe. Gadiem figurējis apkārt, bet kā nesanāca, tā nesanāca uzspēlēt līdz šim vakaram. Izdevās arī uzvarēt ar Olgu un Changu.

4 Likes

Viņiem ta relentless spēja ir op… granted esvar Viņiem nekad neuzvarēju

Man ar šķiet diezgan OP, jo kaimiņienei civilie tik pār upēm peld, kas nešķiet īpaši perspektīvi, it īpaši kad divi agresori blakus.

Šodien nejauši iemaldījos Maximā. Te proteīns tiek apsargāts trakāk nekā alkohols. :D Esiet modri tauta, sargājiet savu proteīnu.

3 Likes

10 posts were split to a new topic: Origo apkārtnes sīko huligānu stāsti

es šodien vārīšu ziepes :lmao:

Smaržīgas?

yuuuup un sveces lēju arī, huhu

1 Like

WooHoo, izbraukšana no stāvvietas:

Šodien arī izraku vienu maziņu priekšpiedziņas mašīnu. Teica, ka viņai šoziem jau ceturtā reize, kad iesprūst sniegā.

1 Like

Pēc investīcijas sniega lāpstā nav ne vainas. Tieši drusku uzsilt pirms izbrauc. :D Ja tu jau kavē un tevi sagaida šis, tad gad čābīgi.

Labsirdīgs gan tu cilvēks. Mazai mašīnai lāpstas nebija vai?

Paveicās ka šai mašīnai ir pilnpiedziņa. Sniega lāpstas šajā periodā pārāk dārgas :smile:.

Teica ka viņai ir lāpsta un atnesa tādu ar ko būtu neiespējami pie riepām izrakt(man mašīnā bija sprīdīša lāpsta):

1 Like

Kāmēr nav jāsit ledus tā ir attieksmes problēma, nevis lāpstas

Ok, ar koka lāpstu varbūt arī varētu, bet tas būtu daudz neērtāk. Tur bija diezgan ciets sniegs, varbūt pat ledus

es ceru, ka izdosies, bet plānoju šodien beidzot atgriezties pie māla zvaniņu un ķimeriņu veidošanas, ko biju atlikusi uz nenotiektu laiku :vienradzis:

Tev mājās ir māls?

man liekas tas skaitās māls, bet tāds savādāks - kuru nevajag superkarstajās krāsnīs dedzināt

Plastilīns?

šitais:

also dis my fave store - visādas feinas lietas tur var nopirkt, kas apmierina manu atkarību pēc jauniem hobijiem ;D

2 Likes

Šitais man bērnības garša (pārnestā nozīmē protams) .
Mamma veidoja sev dažādu auskarus un mazi mēs visādus ķinķēziņus. Pat bija arī tumsā spīdošs materiāls.

1 Like