Ko jūs teiktu par ikmēneša anime diskusiju?

Kā būtu ar ikmēneša(vai nedēļas) filmu/anime, ko mēs noskatamies un diskutējam par to?

3 Likes

Šis skan ļoti labi

3 Likes

diskutēt where? Voice or just here?
Ja kkas 12 episodes or filma and 1 month i’m in, jo pēdējo laiku, es īsto neko neskatu. Mēneša laikā 12 episodes pavilkšu, lkm xd

1 Like

Esmu gatava 12 episodes pavilkt nedēļas laikā. :sweat_smile:

1 Like

Tu domā visi kolektīvi skatās vienu Anime un tad diskutē ap viņu?

1 Like

drīzāk tie kas gribēs, to anime skatīties, tie arī diskutēs par viņu.

3 Likes

Nu jā, ja kādam izvēlētais Anime nebūs saistoš, tad jau neskatīsies :smile:

Nu ieinteresētie var piedāvāt savus variantus, tad sabalsojam, pēc tam tiem kuriem izvēlētaijs Anime liekas saistoš, tad tie skatās un diskutē.

Es piedāvāju Orange vai Black Bullet.

Orange.Black bullet jau redzēts

Bet es neredzēju :stuck_out_tongue:
Ja, esi redzējis, tad jau diskusijā varēsi piedalīties :smile:
Būs pagrūti atrast Anime kuru pilnīgi visi nav redzējuši.

Prikols, ka es iesāku orange, bet aizmirsu turpinàt pēc EP 1

Ideja jau laba, bet kādā stilā tas notiktu? Tepat rakstiskā veidā forumā, vai “voice chat” vai citi varianti… vēstules veidā XD

1 Like

Šitais tikko uzdzina tādu nostaļģiju, jo kaut kad baigi atpakaļ mēs forumieši mēdzām skatīties animes un taisīt review par viņā VoiceChat. Un ja nemaldos @Menestrels to ierakstīja un bija pat video un veidoja Podkastus YouTube. Ak atmiņas. ';D

2 Likes

Nu mana ideja bija, ka visi kas grib var ieteikt ko skatīsies, tad nobalsojam poll. (Uztaisam thread ar poll.) Tad nu skatamies vainu paši atsevišķi, vai ja filmu, var arī rabb.it kopā skatīties, ja jūs gribat tā. Pēc noskatīšanās, tajā paša threadā, nu diskutējam. Var arī balss čatā. (Lai gan es negarantēju cik labi varu diskutēt šādā formātā

Man liekas loģiski būtu tikai rakstiski, te pat forumā, izveidot tēmu par to Anime.

1 Like

Nu jā, tā varētu būt. ^^

1 Like

Forša ideja, ja jau pāris cilvēki izraisa vēlmi to mēģināt, tad varbūt sanāks.

@Kadiljaks saies kopā vienā vietā, kā piemēram unicafe, ar mikrofoniem un aparatūru un uztaisīs podkastu un ierakstu ;D

Nu ja tā, tad reāli vienkārši viss labāk kādam no šiem skatītājiem jāizviedo apskats un tajā ar var diskutēt. Jo tas būs win win, jo būs jauns apskats un arī jūs varēsiet tur diskutēt ;d

Reāli vajag cilvēkus kuri ir gatavi uz to. Jo cik var manīt, tad tie apskati šeit īpaši bieži neparādās ;d

2 Likes

Ideja nav slikta, bet manā gadījumā viss atkarīgs no pieejamā laika.

Viens veids kā to organizēt, pasludināt kādu, piemēram, atzītu un klasisku anime par šī mēneša anime un mudināt šī mēneša ietvaros noskatīties forumiešiem šo anime un izteikt savas domas.

Izmantot kaut kādu tiešsaistes servisus nebūs optimāli. Pirmkārt katram ir savas satura uzņemšanas paražas un otkārt mūsu ikdienas grafiki ir ļoti atšķirīgi.

Tu par to runā kā kaut ko senu. Es pirms nedēļas publicēju jaunu podkāsta epizodi. #24 D6.lv podkāsts - UniCon Cafe

Pārāk daudz fona trokšņa. Līdz šim esam veiksmīgi sagājuši un ierakstījuši tikai manā dzīvoklī.

1 Like

Cik jauki būtu ja 1x nedēļā konkrēts daudzums cilvēku savacas pie gigantiska tv kadam mājas un skatas 12 vai just half of anime uz clock un komente ep beigas utt… Un tas viss livestream xD

#Draudziba #Tuvība #Viedoklis

Jā nereāla ideja…bet pasapņot nav aizliegts.

6 Likes

Šis, nu kaut kā tā arī varētu. Tad varētu uztaisīt apskatu kā enemijs teica, un diskutēt tur. Protams šis viss ir tikai ideja un jāskatās cik daudzi to gribētu. ^^

Nesanāks, jo daļa gribēs skatīties ENG Dub, daļa ENG Sub :smile:

3 Likes