Vai tiešām katru mēnesi jāveido jauna tēma forumā?

Vai vispār ir vajadzība, katram mēnēša ieteikumam jaunu topiku? Jo itkā esot grūti pamanīt, ja viss ir vienā topikā?

Tad teiksim būtu topiks

Ikmēneša Anime ieteikumi & Balsošana [Jūnijs 2019]

Iekša Copy Paste teksts, iesakat Anime, noteikumi utt.
Tad visi tur iesaka, kas vēlās kaut ko ieteikt, tad tur pat mēneša pēdēja nedēļa balsošana.

@JunkLado Varbūt turpmāk tā darīt?

Man tā īsti nepatīk, ja ir kaudze gandrīz Copy Paste topiku un katru mēnesi taisīt copy paste topiku. Ja veido tajā pašā topikā, tad topiks paceļas uz augšu un pēdējo postu kur rakstīts drīkst ieteikt tur tāda un tāda mēnēsī Anime un balsošanas Poll tāpat var pamanīt. Vienīgais tās topika daļas nebūtu slikti, ja varētu izcelt, teiksim līdzīgi kā var

izcelt šo tekstu.

@Menestrels, varbūt tev ir tāda iespēja izvedot, lai System katra mēneša pirmajā datumā, automātā ieliek tēmu. Ikmēneša Anime ieteikumi & Balsošana [Mēnesis gads], kur pamainās tikai nākošais mēnesis ar katru jaunu topiku un pēc tam gads? Teksts iekšā Copy Paste tāpat. Un mēneša pēdēja datumā aizslēdzas ciet. Tas būtu lieliski. :sugoi:

Poll, mēs paši izveidotu pēdēja nedēļa, tajā topikā, protams.

Jā, forums ir uzbūvēts šādā veidā. Idejas grauds ir jāieraksta tēmas nosaukumā un pirmajā ierakstā, viss kas ir zem tā ir tēmas komentāri.

Vecās un nevajadzīgās tēmas tiek slēgtas un dodas peklē, to vietu aizņem jaunas un aktuālas tēmas.

Ja tu vēlies, lai cilvēki par kaut ko balsotu, neliec balsošanu tēmas apakšā zem dažiem desmitiem citu ierakstu. Balsošanai jāveido jauna tēma.

Ja tev nepatīk vienādas tēmas, ievies tajās dažādību. Piemēram, katru mēnesi mainās anime žanrs. Kā arī uzbūve var būt dažāda, anime ieteikumi var eksistēt arī vienā tēmā, kas nav saistīta ar kādu konkrētu mēnesi. Vai vispār nejauši izlasi anime no Kopējie Anime ieteikumi saraksta.

Kā arī cik es manīju pagaidām ieteikumu noteikumi vēl mainās un tiek ieviests šis tas jauns, to nu gan es nevaru nosaukt par Copy/Paste.

Ir vairāki veidi kā kaut ko tādu varētu ieviest. Pagaidām šī ir ļoti jauna foruma aktivitāte, ja civlēkiem tā patiks un tā izdzīvos vismaz dažus mēnešus, tad mēs varam sākt apsvērt īpašu vietu tai forumā.

1 Like

:no:
Tā tēma nav tik milzīga, pilnīgi lieki, vēl atsevišķi tēmu vienam ierakstam kur ir tikai balsošana, gan nevajag. Pirms tam bija vienā un ar balsošanu nebija problēmu. Un tā pat būs paskaidros tēmas augšā, kurā datumā būs balsošana un ka tā būs tajā pašā tēma. Šis viss būs vienā tam paredzētā tēmā.
Tēmas nosaukums tik varētu būt vienkāršās Ikmēneša Anime [mēnesis gads]

Drīzāk pareizais jautājums būtu vai ir vērts turpināt šo visu?
Pārāk liela atsaucība tam visam nav un aktīvitāte diskusijas ar so-so tikai.

Varbūt kāds cits vēlas pārņemt šos pienākumus. Nu izveidot tēmu *Ikmēneša Anime [mēnesis gads]**, par noteikumiem, es tad apkopošu, kas tur kā kopumā, un izveidot poll(balsošanu) pēc tam?
Es tikai pārņēmu šo mēnesi, jo @JunkLado nevar pašlaik , varbūt kāds cits vēlās, jo man ar īsti negribas tomēr ņemties, ideja laba. Vai ļaut lai šī ideja mirst un viss?

Nu par šo… nezinu… ja nav baigā interese… varbūt…

Es pats šajā nepiedalos.
Pirmā aktivitāte izskatījās ka būs okey, bet kad pienāca Apelsīna kārta, Tu diemžēl biji vienīgais kas izteicās, laikam ar vienīgais kas noskatījās.
Dārgakmeņu anime - pašlaik izskatās ka atkal tikai Tu noskatījies un vēl @HikariBoy, ja vien viņš pirms tam jau nenoskatījās. It kā vēl mēnesis nav beidzies, bet es šaubos ka kāds vēl būs noskatījies, laigan @UselessSakura minēja ka laikam mēģinās, bet nu.
Un tagad 3. reize - Viens lietotājs iedeva vienu animi un Tu pats 2 animes. Aktivitāte ir kritusies.

Pašam oriģinālajam veidotājam @JunkLado nav laika un iespējams ar vēlmes vairs un arī kā mini tad tev pašam nav vēlmes vairs īpaši turpināt.

Bet nu atbilde šiem:

Sadly yes.
Ideja laba, bet diemžēl cilvēkiem tas neinteresēja.
Katrs vienkārši skatās pats ko grib un kad grib vai pat kad var.

Es iesaku šo aizmirst, taisīt ciet. Un Apelsīnam noņemt “[Ikmēneša Anime diskusija #1 | 2019.gada marts]”, jo nu Dimantu animei jau noņemts, ja vispār bija uzlikts. Vienkārši uzlikt normālu apskata nosaukumu kā pārējām animēm.

Nu ja vienīgi, vēl pamēģini šo mēnesi, laigan pats saki ka īpaši nevēlies un redzi ka viens un tu pats tik vēl piedalies šajā. Tā kā neredzu jēgu mēģināt.

Tā ir viena Anime, ir divas sezonas. Nevar taču ieteikt vienu atsevišķu sezonu no Anime :smiley:

Domāju, kādu vienu, divus mēnesi uz priekšu vēl jāpaskatās kā ies, ja nekā, tad laikam nav vērts.

Varbūt sākt visu no sākuma, @UselessSakura noformēs visu kārtīgi, tad jau redzēs kā tālāk ies. Izlaist šo mēnesi.
Šķiet es nevarēšu uztaisīt šovakar balsošanu un piekdien ar, bet itkā būtu jābūt jau.

Nē, es negribu, lai izkrīt mans ieteikums.

Varu uztaisīt balsošanu, tikai lai ir mans
Tik kā veidot pasaki?

1 Like

Ok :sugoi:

Pie tā mehānisma uzpiežot ir Build Poll, sapratīsi. Result When Closed paņem. Un uzliec automātikso slēgšanu 31 datumā vakarā kaut kad.

Es sapratu. Būs.

Un ir divas ieteiktas, pagaidām

  • Hourou Musuko
  • ef: A Tale of Memories | ef: A Tale of Melodies.

Tai tur sezonām atšķīrīgi nosaukumi tapēc vajag tā abus atdalīt. lai skaidrs.