#24 D6.lv podkāsts - UniCon Cafe

Gada pirmajā podkāstā kopā ar @Menestrels, @haachikooo, @Kadiljaks runājam par UniCon Cafe un kas tā tāda par vietu.


Ko jūs domājat par UniCon Cafe?

8 Likes

Piekrītu par lietotajiem dīvāniem, lai gan viņi ir mīksti, apsēžoties tu iegrimsti un esi par zemu, lai ērti pārskatītu galdu. Dizainā noteikti ir vajadzīgi uzlabojumi. Nav viena noteikta stila, krēsli arī jūk ārā.

Gribētos, lai apkalpojošais personāls būtu darba formās/kosplejā. Un ar to es nedomāju kā maid cafe, bet kaut kas no steam punk vai popkultūras iederētos lieliski.

Dzērienu klāsts ir labs un var pasūtīt savu kokteili, ja viņu dzērienu kartē to neredzi.

Bārmeņi/nes ir laipni un smaidīgi. Apkalpo salīdzinoši ātri un ar norēķiniem arī nav problēmu.

Pasākumi tiek rīkoti diezgan bieži, lai gan, kas un kā viņos notiek nezinu, pats esmu bijis tikai uz vienu. Un tur sajūta bija kā sardelei bundžā, jo cilvēku ir daudz un vietas maz.

6/10 :unicorn:

4 Likes

Man prieks, ka podkāstu noklausījies! :D

1 Like

Tā ir galvenā šāda vakara pieredze. Papildus tajā var notikt maza viktorīna un, ja veicas, pieejams kāds jauns tematiskais kokteilis.

1 Like

Nu man tās piespraudes gana neinteresē, lai es tādā piedalītos. Jā varētu vinnēt kokčas par brīvu - cita runa. :sweat_smile::ok_hand:

1 Like

Noklausījos - bija jauks podkāsts. :+1:
Būtu nice arī dzirdēt par citām geek tipa kafejnīcām/bāriem.

2 Likes

Tikko noklausījos podkāstu, un teikšu, ka esmu iepriecināts, ka nealkaholiskie dzērieni ir pietiekami daudz, jo neesmu vēl pilngadīgs un diezvai dzertu alkoholu pat ja būtu.

Vai UniCon Cafe ir atvērts Sestdienās un Svētdienās?
Viņu fb lapā ir teikts, ka atvērts 2:00 PM - 11:00 PM, bet nav teikts kurās dienās.
Jo ja būs atvērts Sestdien 16.03 vai Svētdien 17.03 Es varētu piekāpt.

Unicon atklāšanā es arī nebiju vēl pilngadīgs, bet es tur dzēru. :D

1 Like

Haha~ ^^

Unicon Cafe strādā katru dienu, tur tikai atšķiras laiks līdz cikiem. :3

1 Like

Oki, varbūt aiziešu intereses pēc kad būšu Rīgā. ^^

varam visi aiziet svētdien, pēc Tauriņu mājas :3

Man arī bija tāda ideja, tāpēc arī interesējos par to Cafe~

nu re, izklausās jau pēc plāna :D