NVO namā UniCon galda spēļu pasākums

Tā ka man ir reāla interese pa šo pasākumu, tad vēlētos uzzināt kas iet un kā tas viss notiek, protams, daudz var uzzināt facebook lapā.

Vai jums ir iepriekšēja satikšanās vieta?Un ja ir, tad cikos un kur?
Un vai jūs kāds ņemat kādu spēli līdz?

Officiāla informācija ar visu adresi

Kompānijas pēc atnāktu, bet mums ap to laiku jau ieplānots gājiens uz @UniConCafe.
Viss ir ļoti vienārši, tiek piedāvātas telpas, galdi un krēsli. Pārējai jānoorganizē pašiem vai jāpievienojas kādai no esošajām grupām.

Vai tad? Lasīju ka daži arī taisās doties uz NVO un tad uz @UniConCafe? Cafe atrodas uz čaka ielas? .

@m1raz grasījās doties. Jā, UniCon Cafe ir uz Čaka ielas

Jūtos nedaudz slikti, NVO no mani atrodas baigi talu, bet no otras puses cafe atrodas pārsimts metru attālumā. :smiley: moš aizvilkties pēc darba.

NVO tuvu ar kājām, UniCon Cafe tuvu ar trolejbusu. :smiley:

1 Like

Nu tas ir atkarīgs no tā kur dzīvo, es dzīvoju bezmaz vai centrā(pie bērnu pasaules) :smiley:

Afterparty pie tevis? :smiley:

1 Like

Nu kā reiz sagadās man istabas biedrs visticamāk brauc uz mājas, bet man rit 5 uz darbu jāceļas. :smiley:

Ja pēc tā vēl kaulos palicis spēks, atnāc līdz UniCafe, sapazīsimies.

Pēc kā?

Pēc darba, tu tak pats tikko teici. :confused:

Ā jā, sorry, jūs tur tiesi divos būsiet?

Divos veras valjaa. Aatraak nav jeegas.

Aaaa, nu tad mos pieripošu. :smiley: vel neesmu izlēmis ko darīt, gan jau tas arī atkarīgs no ta cik cilvēku būs, zinat apmēram cik būsiet tur?

No mums? Pagaidaam uz aatro skaitot septinji vismaz.

wow, izklausas daudz sološi. :smiley:

+ vēl bars no AFC mītiņa.

Uz aatro skaitot, vinjus ieskaitot.

Tiks atnēstas spēles no Lolic un daži spēlmaņi paņems savas. Var mierīgi nākt neņemot spēles. Venkārši piebiedrojies jebkuram galdam, kuram iet setups.

Es ieradīšos vēlāk, jo 14:00 ir citas darīšanas Maskačkā. :wink: