UniCon Cafe - preses konference [draņķīgs audio]


Skaņas kvalitāte. :tired_face:

Jebkuru mini mikrafonu tač var pieķēdēt. Pārvā!!! C’Mon! Tā jau švaka engļu waloda. :frowning:

Varēja runātajām priekšā uz galdiņa nolikt telefonu un ieslēgt ierakstu. Vismaz runātāja balss būtu priekšplānā.

Nope, šī metode ir vāks. -_-"

Telefons tāda kuce, ja mikrafonu pie mutes nelikt, tad tas ieraksta visu asauli… -_-"

Tev šķiet šajā ierakstā jau netiek ierakstīta visa pasaule…? =_= Attālums nebūtu tik traģisks un lielākais fona troksnis atbalss.

Atbalss, jo pilna zāle ar cilvēkiem :smiley:

Stundu garš video? Ain’t nobody got time for that. Nu būs kafejnīca, bērniem patiks “tusēties”, pieaugušie vakarā ies pieliet seju. Biznesa plāns izdevies :smiley:

Es tikai mazliet paklausījos konferenci. Kafejnīca būs tendēta nez vai priekš “meetup” organizēšanas. Ķipa neviens nebļaus uz cilvēku bariņu kuri mēģina uzraut galda spēles kafejnīcā. :smiley: Oficiantes istabeņu tērpos, bet laikam tas vēl uz “varbūt”.

Varbūt pat priekš mūsu komūnas būs parocīga vieta, vismaz viņi mēģina totā pozicionēt. Tas tiesa, pie mums ir pašvaki ar jocīgo cilvēku sanāksmes vietām.

Jā, jā nebļaus. Sākumā būs ok, kad nāks tik spēlēt spēles un neko nepirkt tad sāksies problēmas :smiley:
Es tik uzķēru, ka runāja par “e-sport” skatīšanos. Ezītī ar bija vienu vakaru LoL uz lielā ekrāna. Skatīties paliek fking garlaicīgi un vai nu tu ej prom vai piedzeries (oh wait 16 gadnieki nevar pa naktīm tur būt vai dzert) :smiley:
Godīgi sakot viss būs atkarīgs no cenām un piedāvājuma. Cilvēki, kas pa vakaram ienāks kokteili iedzert uzņēmumu neizvilks. Ja viss būs priekš jocīgās komūnas, kam tik pasēdēt un panūģoties tad bizness jau ir izgāzies :smiley:

Uz lētām cenām nav ko cerēt. Kafejnīcas pēc būtības nav lētas. :smiley: Laidīs viņi iekšā nūģus, ļaus tiem zelt un plaukt, izplatīsies kafejnīcas vārds un labā slava. Vairāk cilvēku, vairāk ienākumu. Atradīsies arī lieli nūģi ar naudu.
Kafejnīcai visvairāk draud pieprasījuma trūkums. Nav cilvēku, nav naudas. :confused: Varbūt pie mums nemaz nav tik daudz tautas, lai uzturētu pie dzīvības kafejnīcu.

Šaubos ka ienīgā cosplay cafe Latvijā būs tik demokratiskas cenas, lai mūsu bomžu komūns varētu atļauties sev to :smiley:

Uz 3 eiro kafiju rēķinies :smiley:

Šķīstošo 3 EUR kafiju. :lol:

Šo Šķīstošo kafiju:

Tiem kas nav dzēruši: vienkārši drausmīga :D

5 gadus jau dzeru tikai pupiņu kafiju un jeb kura šķīstošā man tagad garšo vienkārši pēc indes :smiley:

^Lūk gudrs cilvēks!

Ejat dirst . :smiley: 3 eiro!? :smiley: PAR KO?

Par apkalpošanu of course! :smiley:

Pat ja tev pienesīs kafiju istabene?