UniCon Cafe - preses konference [draņķīgs audio]

Meh, man vairāk patīk varoņu cosplay. Maid galīgi garām. Vot ja man Monochrome chan pienestu kafiju, būtu cita runa. =)

Da labāk uztaisat maksas ieeju, kā jebkurā Maid cafe Japānā (~ 1000Y) un dubultojat cenas (~1.7 e par kafijas kruzi) Nevis trubultot cenas…

Da nu, labāk sagrābties pēc iespējas vairāk naudas :smiley:

Latviešu stilā… un bankrotēt pēc 1 gada…

Haha tieši tas ko es biju domājis ar to tekstu! :smiley:

Nu i ezis viņiem. Gadiņu izmantosim viņus, kā štabiņu un tad uztaisīsim savu kafeinīcu ar black jack un maukām.
https://pbs.twimg.com/profile_images/378800000544624963/8f68b037bdb425a93fc74bcfb5ad9332_400x400.jpeg

3 Likes

That’s the way! Bet būtu prikols atnākt ar pilnām somām paikas, un sākt tur ēst :smiley:

Starp citu tieši tagad joka pēc skatos futuramu :smiley:

Nē man gods neļauj līdzi uz kafeinīcu ņemt savu. :smiley:
Vienīgais padzeros ūdeni, jo sagaidīt no vismīļa ūdeni LV kafeinīcās ir vienkārši neiespējama misija :smiley:

Es godīgi sakot neesmu ēdis kafejnīcās vismaz 6-7 gadus :smiley: Baigais žmoga esmu, jo labāk pats mājās uztaisu ēst :smiley:

Da labi par ūdeni ar tak jāmaksā 1,50 Eiro! :smiley:

Par nefiltrētu krana ūdeni…

Nu lab par to tev prasīs tad 70 centus labākajā gadijumā

Nu nah, man mājās no krāna tek ideāls filtrēts aka (15m) ūdens un to es dzeru. Kafūžu svina atkritumus nederšu!

Un 1,50 par uzvārītu ūdeni :smiley:

Ja tu runā par tēju, tad to es neperku kafužos. Tiaki kafiju, jo pašam pagatavot kapučino ir visai grūts uzdevums :smiley:

Lol, menestrel, šo ziņu es pamaniju tikko, labo! :smiley:

Moderātors pats var izlabot! :smiley:

Kapec tik vēlu!? :smiley:

Gribi teikt tā ziņa pati pa sevi aizkavējās uz mēnesīti?

Dievs viņu zin )