Ko Tu šodien darīji?

Hello my fellow partners in crime! :nice:
Man liekas šeit nav tāda ikdienišķa tēma par to, ko mēs katrs esam savā dienā darījuši, tad nu ko Tu šodien darīji?
Piemēram, es piecēlos, uztaisīju tēju ar pienu (yes yes i drink black tea with milk instead of coffee), atvēru forumu un uztaisīju new topic ;D also diena vēl nav galā, moš vēl kaut kas notiks ar ko gribēšu publiski padalīties!
Šāda tēma mums palīdzēs iepazīt vienam otru tuvāk, in my humble opinion :3:

6 Likes

Vakardiena der, šodien tikai novēlos kādas 17 reizes baudot pēdējās ziemīgās dienas?

Es atļāvos mazbudžeta izvirtībām un stundu nogulēju karstā vannā dzerot zāļu tēju un klausoties “zinātnes vārdā”

1 Like

darbā sēžot uzēdu rupjmaizi ar siļķi, un pa virsu broksatu pārslas ar pienu

Piecēlos. Divi dienā. Kaķis atnāk, var vēl pagulēt.
3 dienā. Jāceļas. Pelmeņi jātaisa. 30 minūtes vēlāk kaķi izmetu no gultas un kopā ar viņu sevi. Mājā vēsi. Malka jāpiemet. Malkas nav.
Dodos uz šķūni pēc malkas. Atnesu to. Iekurinu krāsni. Silti. Jāaiznes paka uz pakomātu. Aiznesu.
Kaķu smiltis vajag. Ieeju veikalā. Nopērku Smiltis, pienu, vistu sirdis. Kola uz atlaidi -super. Kaitīgi, bet garšīgi.
Atnāku. Jāpāed. 4 cīsiņi, 2 olas, 4 rupjmaizes sķēles, puslitrs piena un nedaudz ievārījuma. Kaut kas jānoskatās pie reizes. Neko negribu skatīties. Varbūt gribu. Amazing World of Gumball. Smieklīgi, ka cīsiņš caur nāsi lien. Tomēr nē. Stulbums.
Brokastis ar pusdienām paēstas. Turpinu skatīties un šahu spēlēt.
Atveru Animeforums.lv. Skatos - jauna tēma. Jāatver. Slice of Life stils. Kāpēc ne.
Šēžu rakstu. Drīz pelmeņi jātaisa.

7 Likes

actually sounds romantic, except par tām 17 novelšanās reizēm ;D

lets see būs vai nebūs caureja :D :D :D

kas par paku?

tas izklausās pēc @Maass ikdienas :D :D :D it sevišķi vistu sirsniņas un smiltis ;D

actually taisi vai vnk nopērc un uzvāri/uzcep?

oh maah gaawd ir vēl viens cilvēks kurš skatās šo!!! :heavy_heart_exclamation:

Es šodien pirmo reizi dzīvē biju lazertagā, tas bija saiets ar klasesbiedriem un es sākumā īsti negribēju braukt, jo nejutos ka man būtu daudz spēku, bet tomēr aizbraucu un tas bija tik ļoti jautri, kaut arī ne pārāk veiksmīgi🤣

3 Likes

Pieļauju, ka ne jau tajā kas Siguldā blakus kapiem

Lol, nē, Juglas

mēs vienreiz foruma ietvaros bijām uz lazer tag ;D also was fun!

No rīta piecēlos, izmērīju temperatūru un nopriecājos, ka nakts laikā no 39℃ nokrita uz 37.2℃. Tā nu jau otro dienu pļumpēju zāļu tējas un dirnu internetā, jo nekam citam lāgā nepietiek fokusa.

1 Like

its something! bet damn, veseļojies un lai laba atlabšana~! :heavy_heart_exclamation:

Paldies, gan jau rīt būs tik klepus un iesnas atlikušas.

Neilgi pēc 8:00 atgriezos mājās no darba. Ieslēdzu PC. Aizgāju uz virtuvi, uzsildīju pankūkas ar šķinķi un sieru. No ledusskapja paķēru kokosriekstu pudiņu. Apsēdos pie kompja un uzslēdzu jaunāko My Hero Academia sēriju, ko skatīties, kamēr ēdu. Pēc tam izgāju ikdienas misijas Genshin Impact. Pulkstens pāri 10:00. Jāiet gulēt. Pamodos īsi pirms 18:00. Sataisījos un ārā pa durvīm uz darbu. Pārtraukumā atvēru forumu. Jauna tēma - looks interesting. Here I am.

1 Like

wooow, never tried anything like that, kur to var dabūt? :o

heeeeeeell yeaaah huhu

1 Like

Mācos ņemt nedēļā vismaz vienu brīvdienu. Tātad šodien bija mierīga diena pagulšņāju, pačatoju, ieslēdzu Warhammer 40,000: Darktide, vēlreiz pagulšņāju, kaut ko mazliet patīrīju, aizgāju uz veikalu. :D

Nakti iesāku ar veiksmīgu zupas vārīšanu:


7 Likes

ashiii da tease, tā zupa tik garšīga izskatās!! :ok_hand:

1 Like

Tā bija laba. Pat izdevās nenošaut greizi ar vistu un tā sanāca sulīga.

2 Likes

clearly tu tagad esi zupu mastah, moš tev forumā niku jānomaina uz Soupestrels vai Zupiņstrels ;D

1 Like

Pfff, Dievzupis. :joy: Kā ne kā veselu vienu zupu uzvārīju tīri ne no paciņas.

3 Likes