Ko Tu šodien darīji?

i dieded ;DD Dievzupis akd ;DD

1 Like

Piecēlos šodien 11:35 ieslēdzu PC, pagatavoju tēju + desmaizes ēdot iegāju hearthstonā tavern brawlu uzspēlēt, kamēr ēdu pēc tam sēdēju youtubā un pēc 30 min apmēram aizgāju Calisto protokolu uzspēlēt kkādas 3 stundas un tālak zvans= atnāca Barbora saliku visu pa plauktiem, izmazgāju traukus, izslaucīju grīdu pēc tam nomazgāju + toletes podu, vannu, izlietni, izmazgāju darba drebes+mājas drēbes +/- visu sakārtoju. Pēc tam aizgāju uz veipšopu paņēmu papildinājumu, atnācu atpakaļ piesēdos pie PC iegāju witcher 3 next gen tur viss bija ļoti slikti izgāju ārā, turpināju calisto protokolu, paralēli vāriju sēņu soļanku + kartupeļus ar sardelēm tad off, ēdot skatijos hearthstone championship un pēc tam pazvaniju kolēģim parunājām par rītdienas darbiem un te redzu forumā jauna tēma un es tāds ‘‘wow’’. Tagad iešu vannā un pirms gulēt iešanas noskatīsos kkādu sēriju anime arknights reimei zensou.

1 Like

aa es biju tā palaidies, ka veselus trīs mēnesus nebiju tīrijis plauktu no putekļiem + paris figūriņas bija apgāzusas mistiski tagad viss ok

3 Likes

Vou, vou vou!! Cik daudz jautājumu un komentāru.

Paka. Vienkārši paka.

For real! Reizi gadā ir tāda tradīcija. Pa lielam no kilograma maltās, var sataisīt ap kādiem 4 kg pelmeņu, mazāk vai vairāk.

Par laimi vai nelaimi. Cik atminos, kaut kas ar pēdējām sezonām bija slikti, jo vai sastāvs bija krasi nomainījies… kaut kāda figņa bija, lūk apzināti vai neapzināti nolēmu pārbaudīt. Vai arī ieslīkstu bērnībā :face_with_peeking_eye:

Bet jā, vismaz pirmā sezona pat tagad liek iesmiet un izskatās visnotaļ labi.

Laba manta. Galīgi pēdējā laikā esmu beidzis lietot. Ja baigi deg, Bolt Food vai Wolt lielveikalu piegāde glābj.

1 Like

Zini liekas, ka man veikals ir 100m attālumā, bet āra ir mīnusi īpaši negribās ieti, labak pasūtīšu laicīgi visu, lai nākamajā dienā visu atnes un tev tikai paldies uzredzīti pateikt. Cita gadaliakā savādāk ir.

1 Like

Man vairāk ir tas, ka eju uz veikalu ar vienu mugursomu. Cik nu ielīdīs, tik arī atnesīšu. Ja mājās galīgi plaukti tukši vai arī vairāk cilvēku, piegāde ir tēma. Tagad gan esmu sācis grēkot pret savu maciņu un vairāk ēdu ārpus mājas. :upside_down_face:

1 Like

Zini teikšu pilnīgi godīgi visi šitie hesīši un makīši vēl nekad neesmu bijis individuāli, kaut ko pircis, lai paēstu, protmas ja esmu kompānijā tad jā, bet ja viens pats, tad vislaik tikai mājas gatavotais ēdiens.
Un mugursomu nope nav mans pērku maisiņu un zinu, ka vienai rokai vajadzēs 100m noiet ar 10-15kg smagumiņu līdz mājam.

1 Like

Sliktākais, ko es ēdu ir piemājas kebabs. Labāk aizlaist uz lidlauku pēc tāda nekā iet gulēt neēdis. Teiksim, pa dienu centrā es izmantoju iespēju paķert kaut ko tādu, ko mājās negatavoju.

1 Like

Pamodos, ilgi bumbulēju. Sapratu, ka jāsāk padarīt rītdienas darbiņus, jo rīt vajag brīvu. Vakarā sapakoju dāvaniņas, aizčāpoju nosūtīt. Ta uz veici, ta uz hesīti pakaļ some comfort food for a last meal, jo rīt ēst nedrīkst ;( Tagad skatos cheesy Hallmark Ziemassvētku filmas un graužu savu picas burgeru ;D

reee ku’ mani konkurenti, a :D tās pēdējā laikā uz izķeršanu :D

3 Likes

Ja esmu pārak slinks tad man ledusskapī vienmēr ir pelmeņi

Smh, nav pat rezerves maisiņi somas kabatās sabāzti?

1 Like

Tā - es Forštatē nelienu, es tusēju pa Ilguciemu vai Imantu. :smiley:

Jā, jā, tās ātri pazūd. Tirgū zinu, ka vienmēr ir, bet tur krietni dārgāk.

yaaaaas guuuurl :smiling_face_with_three_hearts: :nice:
es ar hallmark skatos, tho tagad plānos Home Alone skatīties ;D

Atradu Rimi. Not bad but not good either

1 Like

No offense bet kā tās Hallmark filmas vsp var iedabūt iekšā.

Vot to sauc par produktīvu un labi aizpildītu dienu, daaamn, tik daudz izdarīts. Es labi ja 1/3 no tā varētu :sweat_smile:

Ar kakao, sedziņu, siltām zeķītēm un mandarīniem :owocry:

Tātad identiski kā es Del Toro cabinet of curiosities tagad skatos, i see… XD

1 Like

Nu ideāla svētdiena, 4.tā advente! :smiling_face_with_three_hearts: