Ko Tu šodien darīji?

Zini kā ir, kad sēžu pie pc un kad pirms pagriez galvu jau zini kāds haoss atrodās tur līdz ar to jāsakarto tā, lai sākot no rītdienas pārnākot no darba mani negrauž, ka viens šķīvis tīrs no 9viņiem un tml ar karotēm dakšām krūzēm.

Ir, bet ja soma ir tukšā, tas nav tāds ārkārtas gadījums, lai tos lietotu. :D Ja man būtu tiešām jānes pa maisam katrā rokā un mugursoma, pa tādu produktu summu man sanāktu bezmaksas piegāde.

Man pārsteidzoši patika vislabāk pirmā un tā pa morgu epizode.

Laikam lielā atšķirība ir tajā, ka ne visus no mums grauž. :joy: Tas ir, kamēr nenāk mājās ciemiņi un tu esi spiests kārtot savu žurkas ligzdu.

1 Like

Es gan ielienu jebkura rajončika maximā, kur trāpos :D bet parast bez panākumiem :D Vismaz atkodu savu vietējo veiču laikus, kad papildina sirsniņ stendus.
Un par tirgu runājot… bļeee ;D agrāk viss bij lētāks, tgd gaļas paviljons iedomājies, ka zeltu pārdot :D un arī ne tur vnm i sercas :D

1 Like

eeezyyy ;D :D visas i uz 90% vienādas, neko trak jaunu neredzēs/nedzirdēs. tas kā mūziku fonā uzmest :D parast baig neiespringsti, bet kkādu vieglu, siltu svētku atmosfēru rada :D

Bolderājā 99% ir.

Zināšu, kur jābrauc medīt :D

Aii…

Aizbraucu šodien uz Rīgu, jo rīt man 9 no rīta Silavas institūtā bij viena kursa ietvaros paredzēta ekskursija. Tiko pasniedzējs atsūta info, ka dēļ laikapstākļiem visa padarīšana atcelta un tagad sēžu savā koju istabiņā manāmi sašutis un apmulsis.

Aizbraucu šodien uz Ikea sapirkt pēdējās dāvanas vēl. Nosalu gaidot transportu atpakaļ uz centru. Tagad skatos filmu netfliksā

Biju birojā, tur šodien tukšs. Pie tādas dzīves arī varētu pierast, ja nebūtu tik ilgi uz turieni jābrauc…

6 Likes

mani fascinē, ka tas tiek darīts pēdējā brīdī

es šodien produktīvi pastrādāju, tad produktīvi paēdu maķīti, tad iepirktos un dabūju piparkūku māju, kuru pašai vajadzēs salīmēt, tā kā im excited, my Monday been good so far. tagad jātaisa kakao un jāwatcho chainsaw-man ;D

1 Like

sataisīju auto radiatoru, iztērēju pēdējo naudu dāvanām ģimenei.

Nopirku pa ilgiem laikiem sev grāmatu

4 Likes

Ooo, atbalstam lokālos!

Pamodos, pastrādāju, braucu uz Gaiļezera pusi, pabimbāju, nopirku svētku kleitu, tad uz stundiņu saldi čučēju, kamēr mani pētīj no priekšas un pakaļas (literally) :D :D

Nu un pic tieši pirms atkal lūpiņ sāka trīcēt ;D

Tad channelled my inner Latvian un ķēros pie pirmā ēdiena pa div dienām - šprotītēm eļļā.
Uznāca labs garastāvoklis, izskraidīju veikalus pēc dāvaniņām. Noslēdzam vakaru ar Sinatru un pakojot priekšniekam dāvanu ;D

8 Likes

Nabaks, turies!

1 Like

Šodien/vakar divas reizes gandrīz tikos ar slidena bruģa dieviem, medīju zeķes, biju tukšā sporta zālē, apēdu burgeru.

1 Like

Pēc šprotītēm vienmēr noskaņojums kļūst labāks.

Starpcitu, izskaties pęc medmāsas. Riktīgi piestāv.

Noturējos, all good :ok_hand:

hmm, profesiju jaunu tgd neapsveru, but some halloween ideas come to mind ;D