Ko Tu šodien darīji?

šodien pēc ilgiem laikiem biju ķīniešu restorāniņā, redzēs kā vēders jutīsies ;D tagad cīnos ar dāvanu iesaiņošanu un kaut kad beidzot vajadzētu to piparkūku māju sataisīt ;D

Iesāku krāsot vienu lietu, secināju ka flakonā krāsas ir krietni mazāk nekā gribētos un būs jāpērk jauns. Sakārtoju visus koku vecuma urbumus baķim un salīmēju tos speciālos dēļos lai var noslīpēt un vieglāk izskaidmtīt gadskārtas. Kaut ko pabūvēju savā mc creative pasaulē kuru ir doma par Escape room map uztaisīt un publicēt, kas ganjau nekad nenotiks. Plānoju sākt skatīties raven of the inner Palace šovakar

ar cik smalku smilšpapīru tiek apstrādāti vecuma urbumi? gan jau tiek apstrādāti ar eļļu arī?

Nu, ja gribētu likt pie sienas tad ar to pašu lineļļu. Bet man tīri brutāli būs jāskaita. Eglēm/priedēm jau tehniski varētu tā pat izskaitīt bez visas ņemšanās, bet nu… Tādā tā oficiālā metode. Who am I to question it

Par raupjumu… Vēl nezinu xd


Principā kaut kas šāds bet man ir 10 tādi gabali.

Un tas viss, tikai lai dabūtu audzes vecumu jo baķa vadītājam nelielas ka datubāžu dati ir ticami. Btw man bakalaurs ir par to kā egļu meži atjaunojas pēc mizgraužu postījumiem

2 Likes

ahhh, tu man tikko noslaucīji putekļu segu no senām atmiņām, kuras jau sen biju aizmisis, savulaik ar @Kuro bijām vides pulciņā un biju iesēdies dažādos medijos par dabu

1 Like

Piecēlos. Paēdu. Uzvārīju savus gatavotos pelmeņus. Bija garšīgi. Devos uz veikalu. Pa ceļam iegāju Drogas. Atnācu. Sanesu malku. Laiks doties uz darbu. Devos. Pastrādāju. Atbraucu mājās. Tagad gaidu kamēr zupa uzvārās. Tikmēr rakstu.

1 Like

biju uz zāli, atnācu mājās, paēdu pusdienas, tagad klausos lekciju.

Reāli klausies vai spēlē minesweeper kamēr fonā kaut ko vārās?

1 Like

bik abi xD

1 Like

Piecēlos, palasīju webtoons. Pagatavoju brokastpusdienas, lai var ieraut dienišķās ripas. Taste was mid. Paprogrammēju štelles, aizsūtīju pāris updates klientam un atgādināju par vēl nesamaksāto rēķinu. Uznāca galvas sāpes, programmēšana šodien vairs daudz nenotiks. Sāku kārtot māju, jo draugs vēlāk nāks ciemos Imperial Assault Jabba’s Realm kampaņu saspēlēt. FYI Hutt Mercenaries imperiāļu klase sucks ass, vājākā no visām, kas ir spēlētas. Pasūtīju kebabu Boltā, jo negribas šodien vairāk gatavot un apnicis gremot brokoli un ziedkāpostu ar vistu. Kurjers tikko uznesa uz piekto stāvu, dodos ēst.

2 Likes

Es šodien piedzēros. Produktīva diena. :cowboy_hat_face:

2 Likes

neslikta ceturtdiena ;D :D

Pastrādāju, aizskrēju pēc sūtījuma uz pakomātu, vēl pastrādāju, aizčāpoju uz Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņu, iepirku našķus dāvaniņām, izstaigāju pusi centra “Ziemassvētku gaismas takas”, nonācu Esplanādē, kur panašķoju trusīšus ;D

4 Likes

You monster!

3 Likes

Ā nu gadās. Tā tas notiek ar maiņu darba cilvēkiem. :D

not a crime if no one catches you ;D

pašai kādreiz bija, viss poņatno ;D it iz wut it izz :D

Vistrakākais ir mēģinat saskaņot plānus ar kādu, kuram arī ir maiņu darbs. :D Vai vēl neiespējamāk - vairākiem draugiem kuriem tāds ir. :D

1 Like

tapec ir labi, ja kads panem slimibas lapu kad vienam kr atvalinajums