Newbie/newguy

Konichiwa mina san! Mani sauc Tomass un man ir 22 gadi . Un Es esmu weeboo .

Skatos anime , lasu Manga , klausos jpop/jrock .

Sākšu ar savu weeboo vēsturi . Viss sākās 90. gadu beigās , kad es sev nezinot noskatijos savu pirmo anime" Pokemon" (first movie ) Biju apsēsts ar pokemoniem …Dažus gadus vēlāk , sāka rādīt pa televīzoru . Tad es biju pilnīgi nekontrolējams . Bija viss …fiškas , kartis , bildes utt . Tad parādijās arī Digimoni , Beyblade un Yugioh .

Bet mana pirmā nopietnā anime ir InuYasha . Sāku skatīties pa vācu kanālu Rtl2. Man tas bija šoks . Asinis , atkailinājumi , dēmoni un viss, kas cits baiss . Man toreiz , kā puikam kam sākās pubertāte , tas bija kas traks . Jutu, ka mana uztvere mainās pret visu ko iepriekš redzēju ! Sapratu , ka tas man patīk vairāk pār tām citām multenēm . Līdz kaut kādam laikam visas anime’s man bija multenes . Nezināju tādu jēdzienu kā Anime:frowning: … Ar Inuyasahsun , arī skatijios Detective conan ,Captain Tsubasa, Pritty Cure , DoReMi ,Shin Chan , un vēl dažas citas …BET VISU MAINIJA VIENA ANIME

To sauca par ONE PIECE !!! Sakumā redzēju tikai reklāmu . Man tas bija DUFUQ…Domāju , ka kaut kas nav labi ar animāciju…galvenā varoņa rokas , un citas ķermeņa daļas izstiepās .
Padomāju " DAMN , es skatos shin chan , gan jau šo varēšu arī paciest "
Dažas nedēļas velāk , nevarēju iztikt bez ikdienas sērijas .

Tad pēcāk sāku skatīties visu internetā . Skatijos visu populāro . Bleach , FML , Death note ,Hellsing , Neon genesis Evangelion UTT.
Līdz kaut kādam brīdim skatijos visu , ko varēju . Tad sapratu , ka man ir izveidojusies specifika pret noteiktiem žanriem .
Tagad sekoju visam jaunajam . Katru sezonu skatos kaut ko jaunu . Kaut ko arī atmetu , ja nepatīk , kā stāsts izvēršas .

Man mīļākie žanri ir Comedy/parody/adventure/action/horror/romance …

Manas absaluti miļākās anime ir
1)One Piece
2)Great teacher onizuka
3)Gintama (king of parody xD :smiley: )
4)Ouran high school host
5)Naruto
6)Dragon ball /Z/Super

No mangas pašlaik lasu
1)one Piece 2)Bleach 3)Toriko 4)Black clover 5)Boku no hero academia 6)Shokugeki no soma 7)Nisekoi
8)Magi 9)Nantsu no taizai 10)Fairy tail …Un vēl daudz ko citu .

Sevi raksturotu kā ManChild … Patīk , humors,sports, ,māksla . Pats itkā esmu universāls/opened minded . Esmu atvērts dažādām sarunām !

8 Likes

Sveicināts. Prieks iepazīties.

Likewise :slight_smile:

Ir vel papildus intreses ārpus animes un nekautrējies iemest savu bildīti

Mmm ļoti patīk Kino …Filmas un seriali. Aktieri/balss aktieri .
Patīk sports …skriet/letk/piepumpēties…galvenais lai varētu pasvīst , lai justu gandarijumu :smiley: .Vakaros reizem basketbola bumbu pamētaju …Lai gan esmu amateris sporta ziņā , vienkārši patīk aktivitātes.
Patīk eksperimentēt ar ēdieniem . Reiz taisiju Japāņu pankūkas(nebija miltu ) :smiley:
šeit mana facebook lapa ar visu bildi :smiley: https://www.facebook.com/tomass.jansevskis

ooo sveicinats foruma vel vien liels one piece cienitajs yes :slight_smile:

2 Likes

zupa

sautējums

2 Likes

Sveicināts forumā! :slight_smile:

Pēc tavām iecienītāko anime saraksta es vēl minētu, ka pie taviem iecienītākajiem žanriem jābūt shounen :smiley:

Bet bīja interesanti lasīt tavus sākumus šajā visā murgā :smiley:

2 Likes

Laipni lūgts šajā pokemonu spietā! Ceru tev te patiks.

2 Likes

Sveicināts!
Esmu Archy, viens no draudzīgākajiem cilvēkiem, ko šeit atradīsi.
:^)

1 Like

Prieks Prieks ar visiem iepazīties :slight_smile:

Esi sviecināts biedri dīvaini! Nebūšu vairs vienīgais kas bezjēgā lēkā apkārt.

Ceru nepievilt dīvainībā :smiley:

1 Like

Priecājos, ipazīties :slight_smile: Tev cosplay arī patīk vai arī tikai skaties anime un lasi mangu? :slight_smile:

Patīk cosplays , un vienmēr esmu gribējis cosplay’ot . Bet vienmēr esmu bijis viens pats .Nav bijis drosmes tā vienkārši iziet .
Bijusi domā pārģerbties vai nu par Vegeta no Dragon ball z , vai par Varrick no Legend of korra .

2 Likes

Man arī patīk cosplyejot, bet Tu jau vari atrast kādu ar kopā iet, jo šeit ir pietiekami daudz cilvēki :slight_smile:

2 Likes

Man agrāk ar bija bail izcelties cilvēku priekšā, bet pēdējā laikā man ir pie vienas vietas ko cilvēki domā par manu izskatu, un well yeah.
Maybe tev vnk jāsaprot ka normal = boring, un ka vajag ar kaut ko izcelties lai dzīve būtu jautrāka! ;D

Also, it’s weeaboo, not weeboo.

1 Like

Domāju , ka tagad jā ! :slight_smile:

Es augustā uz cosplay braukšu ar savu māsu, bet gribētos, lai kāds pie mums pievienojas, jo es diezgan maz animes fanus pazīstu un manā pilsētā laikam animes fanu nav un tas ir skumji :frowning:

1 Like