10 jautājumi komūnai

Sagatavoju 10 jautājumus, lai mazliet tuvāk iepazītu komūnu. Paldies, ja atvēlēsi šim savu laiku!

1. Tava mīļākā anime opening dziesma ir…
2. Pirmā manga, ko izlasīji bija…
3. Tavs ienīstākais anime/manga personāžs ir…
4. Populāra anime, ko neesi skatījies…
5. Ja līdz dzīves beigām Tu varētu skatīties tikai 1 anime, tā būtu… (šis vairāk tā kā domāts ''Tev pie galvas ir pistole un obligāti ir jāizvēlas kaut kas. Skaidrs, ka neviens labprātīgi neko tādu nedarītu :D )
6. Manga, kas Tavuprāt NOTEIKTI ir pelnījusi anime adaptāciju
7. Nepatīkamākā/pretīgākā anime aina, ko esi redzējis ir…
8. Anime, kas visiem patīk, bet kurā Tu nevari ‘‘iebraukt’’ ir…
9. Tava mīļākā memorabilia/merch lieta Tavā īpašumā, kas saistīta ar kādu anime vai mangu ir…
10. Anime/manga personāžs, kas vizuāli atgādina Tevi.


Ja kādu interesē, pievienošu arī savas atbildes

1. Tava mīļākā anime opening dziesma ir… Grūta izvēle, bet uz šo brīdi

2. Pirmā manga, ko izlasīji bija… Pirmā un vienīgā manga, kas izlasīta no (digitālā)vāka līdz vākam ir HOLYLAND.

3. Tavs ienīstākais anime/manga personāžs ir… Niijima no Kenichi:The Mightiest Disciple bez variantiem. Sasodīti nepatīkams tips. Neviens cits personāžs agrāk nebija pat ne tuvu izraisījis tādu nepatiku.

4. Populāra anime, ko neesi skatījies… Diezgan daudz vispār, bet-BLEACH. Kaut kā nav sanācis uzsēsties, bet iespējams, ka kādreiz to varētu labot.

5. Ja līdz dzīves beigām Tu varētu skatīties tikai 1 anime, tā būtu… Naruto Shippuden, no comment :D

6. Manga, kas Tavuprāt NOTEIKTI ir pelnījusi anime adaptāciju Tā pati HOLYLAND. Joprojām nesaprotu kāpēc šis vēl nav izdarīts. Jau desmitgadi ik pa pāris mēnešiem ieguglgēju jaunumus ar lielām cerībām, ka kaut kas būs mainījies :(

7. Nepatīkamākā/pretīgākā anime aina, ko esi redzējis ir… Liekas, ka tā bija Tokyo Ghoul S1 pēdējā sērija, kur tas čalītis ar hokeja masku spīdzināja Kaneki, grieza nost pirkstus. Tur vairāk nostrādāja tas moments ar lietām, ko viņi tieši neparādīja, bet atstāja tavai fantāzijai.

8. Anime, kas visiem patīk, bet kurā Tu nevari ‘‘iebraukt’’ ir… ONE PUNCH MAN. Nez, uz papīra izklausās forši, bet knapi izsēdēju cauri pirmajai sērijai. It kā tur vēlāk esot tīri foršas treniņu ainas, bet vai tās ir to vērtas, lai skatītos visu pārējo?

9. Tava mīļākā memorabilia/merch lieta, kas saistīta ar kādu anime vai mangu ir… Akatsuki hūdijs. To uzvelkot, tas man dod +5 spēku un +10 izturību. tas nav joks

10. Anime/manga personāžs, kas vizuāli atgādina Tevi.
images.jpegryiu

10 Likes

Okei, this is interesting

  1. Mīļākā opening dziesma ganjau ka ir stand proud
  1. akatsuki no yona jo anime beidzās ļoti intriģējošā brīdī

  2. Nīstākais personāžs…makima no chainsaw man. Manipulējoša sadistiska maita.

  3. Cowboy bebop. Nevienu no lielajiem shonen arī neeasmu redzējis

  4. One piece. Zinot cik reti sanāk skatīties anime ar one piece reāli pietiktu līdz cik to 70mit gadiem

  5. Gribēju teikt dungeon meshi bet tam anime jau būs, no triggera pie tam. Don’t really know in that case

  6. Tā faking aina no jojo kur Kakjoins tam ļaunajam mazulim iebaroja viņa paša kakas. Gandrīz pats izvēmos

  7. Re zero. Absolūti nesaprotu kur prikols

  8. Man tik viena tāda ir un tā ir cat girl erza kas ar roku iededzināta kokā. Anime merch absolūti neiederas manā interjera stilā.

  9. Shin no dorohedoro, hands down. Garš budīgs blonds čalis ar brillēm? That’s me. Tāpēc viņš bij mans pirmais kosplejs.
    Shin_anime_design

Kautgan tagad man ir bārda un ja skatāmies pēc anime tēliem tad jau vistuvākais ir Zeke no aot
1a759477ae70793b5d143f100b0165e3

8 Likes

Mangas tēls ir no Shamo? Vai jaucu tagad? :D

Tur ir baigi svarīgi ar kādu mentalitāti tu ej iekšā jo tā primāri ir komēdija/parodija ko ierēc par shonen klišejām un sairama speciāli ir tik vienmuļš tēls. Tas tāpat ka iet skatīties the boys sagaidot justice league multeni

3 Likes

Jā, pareizi!

Ūuu, laba doma topikam!
Mīļākais openings ir: https://youtu.be/VK8PKIiAbrM?si=LmBpGsVr6Z9uxver

Pirmā manga: neatceros tik senu pagātni. Iespējams Slime isekai

Ienīstākais tēls: Eiko Hozuki

Populāra ko neesmu skatījies: Naruto (shock)

1 anime līdz dzīves beigām: One Piece, nebūs iespējas atkārtoti skatīt jo ongoing līdz laika beigām

Adaptāciju pelnījusi manga: Kuro no Shoukanshi kas tieši nesen tika pie adaptācijas, līdz ar to man nav īsti labāku piedāvājumu

Pretīgākā aina: gan jau nagu raušana no Tokyo Ghoul

Populāra anime kas neuzrunā: FMA brotherhood

Izteiksmīgākais anime merch: AoT skautu reģimenta patch

Personāžs kurš atgādina mani:, uz kuru no manām daudzām vizuāli iespējamām stadijām skatās

Connie Springer

Ryogo Nagitsuji
image

Asahi Azumane
image

7 Likes

Es jau gribēju teikt ka tev tur ar vienu tēlu nepietiks XD

Wait I can update

97874_300
Piem tava wpp bilde ļoti atgādina šito čali no golden kamuiy

Manuprāt vismaz

Yo what?!

Nu rētu ignorējot…

That’s like 60% of his face

1 Like

Nuu tik traki nav…ņemot vērā ka viņa seja vēlāk ir 100% rēta

  1. Top tier vibes
  1. Pirmā ko pilnīgi izlasīju bija Kiss Him Not Me. Bet pirmā vispār bija Princeses Ai pirmā daļa

  2. Haruhi Suzumiya. Ciest viņu nevaru.

  3. Neesmu redzējusi neko no big 3 (Naruto/Bleach/One piece)

  4. Samurai Champloo kaut vai tikai mūzikas dēļ.

  5. Nezinu vai noteikti bet būtu interesanti redzēt kā mēğinātu adaptēt kādu Asano Inio darbu (tho es šaubos ka tas beigtos labi zinot par kādām tēmām viņš raksta)

  6. Nav īsti aina bet man nekad nepatika tas cik ļoti Elfen Lied patika atkailināt mazas meitenes cīņas laikā

  7. Esmu visu noskatījusies bet neredzu to lielo haipu par Fullmetal Alchemist Brotherhood

  8. Ja proper merch tad mani Totoro plushies. Ja fanmade tad mani Jojo atslēgu piekariņi no artist alley

  9. Man agrāk vienmēr teica, ka izskatos pēc Annie no AoT. Laikam tā arī ir.
    Annie_Leonhart

7 Likes

What is this FMA brother hood slander

1 Like

Nesaku ka slikts xD
Vnk neredzu par ko tik liels hype. Vienmēr esmu domājusi, ka bija aspekti kur 2003 versija bija daudz interesantāka

Fair enough. Ja abas liktos meh tad gan būtu…

Es personīgi sāku ar FMA brotherhood, un tas uzreiz iekrita iekšā sirdī. Tā steampunk un maģijas kombinācija, world building, tēli.

Tik ļoti ka es sāku pat rakstīt kiberpunka fanfiction ko saucu par “Neona maģiju”…

Esmu redzējis abus un man patika abi; jā, bija atšķirīgi, bet otrais likās krietni nopietnāks, un tā, kā tad, kad skatījos otro, biju vecāks, tad bija kā reiz.

1. Tava mīļākā anime opening dziesma ir…

Angels Beats “My Soul, Your Beats!” by Lia

2. Pirmā manga, ko izlasīji bija…

Neesmu izlasījis nevienu Mangu

3. Tavs ienīstākais anime/manga personāžs ir…

Zenitsu Agatsuma

4. Populāra anime, ko neesi skatījies…

Ņemšu sarakstu no MAL top 10. Death Note, Shingeki no Kyojin, Sword Art Online, Boku no Hero Academia, Tokyo Ghoul, Naruto, Hunter x Hunter, Fullmetal Alchemist: Brotherhood, One Punch Man

5. Ja līdz dzīves beigām Tu varētu skatīties tikai 1 anime, tā būtu…

Visu mūžu no vietas pārskatīties 12 epizodes ciklā? :open_mouth:

6. Manga, kas Tavuprāt NOTEIKTI ir pelnījusi anime adaptāciju

Par cik nelasu, nav atbildes.

7. Nepatīkamākā/pretīgākā anime aina, ko esi redzējis ir…

Nespēju neko tādu atceries ko varētu pieminēt. Īpaši šausmenes arī neskatos. Bet var piemīnēt no trailer vai kas redzēts netā, tad no Shingeki no Kyojin, kaut kādi tur titāni bez ādas ar muskuļiem, reāli pretīgi, tāpēc i negribas skatīties pat šo.

8. Anime, kas visiem patīk, bet kurā Tu nevari ‘‘iebraukt’’ ir…

Houseki no Kuni

9. Tava mīļākā memorabilia/merch lieta, kas saistīta ar kādu anime vai mangu ir…

Nesapratu jautājumu.

10. Anime/manga personāžs, kas vizuāli atgādina Tevi.

To gan nezināšu

5 Likes

Šitas ir tik kruts post! Tiešām lika pasmadzeņot :D Paldies par šo galvas mežģi!

1. Tava mīļākā anime opening dziesma ir…

2. Pirmā manga, ko izlasīji bija…
Šito ir grūti atcerēties, bet man vienmēr atmiņā paliks viena manhwa, kura arī bija viena no pirmajām, ko lasīju - Love in the Masks. Šī manhwa manī iedzina mīlestību pret tomboyish characters 🩷

3. Tavs ienīstākais anime/manga personāžs ir…
Visi, kas nevar saņemties. It īpaši Zenitsu Agatsuma no Demon Slayer un Kirito no SAO.

4. Populāra anime, ko neesi skatījies…
Es ļooooti gribu noskatīties Stains Gate…ES APSOLU KA ES SAŅEMŠOS!

5. Ja līdz dzīves beigām Tu varētu skatīties tikai 1 anime, tā būtu…
Code Geass

6. Manga, kas Tavuprāt NOTEIKTI ir pelnījusi anime adaptāciju
Dandadan !!! TAGAD!!

7. Nepatīkamākā/pretīgākā anime aina, ko esi redzējis ir…
Some extra spicy Hentai stuff :speak_no_evil:

8. Anime, kas visiem patīk, bet kurā Tu nevari ‘‘iebraukt’’ ir…
Serial Experiments Lain

9. Tava mīļākā memorabilia/merch lieta, kas saistīta ar kādu anime vai mangu ir…
Visi gigantiskie Pokemon plushies :pleading_face::pleading_face: I need one!

10. Anime/manga personāžs, kas vizuāli atgādina Tevi.
Neviena nav līdzīga man…ja kādam ir idejas, droši iesakat. Bet pagaidām es savu angry/smug face, +/- formu un stilu varētu pielīdzināt Revy :thinking: Bet es vēl pameklēšu, moš kas cits atradīsies :saluting_face:

7 Likes