10 jautājumi komūnai

1. Tava mīļākā anime opening dziesma ir…
Phantom: Requiem for the Phantom, dziesma Karma by Kokia

2. Pirmā manga, ko izlasīji bija…
Blame! and still my fav manga kopā ar Berserk

3. Tavs ienīstākais anime/manga personāžs ir…
Kirito 0 character, poker face op guy without any character improvements

4. Populāra anime, ko neesi skatījies…
Code Geass, nekā netieku
Angel Beats just dont feel like watching it

5. Ja līdz dzīves beigām Tu varētu skatīties tikai 1 anime, tā būtu…
Texhnolyze, yet soo much to understand there for me even tho I’ve seen it few times already

6. Manga, kas Tavuprāt NOTEIKTI ir pelnījusi anime adaptāciju
Ja būtu studija, kas spētu, tad decent Berserk anime or Vagabond other then that Fire Punch seems fun anime idea.

7. Nepatīkamākā/pretīgākā anime aina, ko esi redzējis ir…
Sadly don’t have an answer for this one, I have a few in hentai section tho, but won’t mention it :slight_smile:

8. Anime, kas visiem patīk, bet kurā Tu nevari ‘‘iebraukt’’ ir…
Takā SAO un MHA ir savi haiteri neteikšu, so AOT i guess, gets worst and worst, dragged on for shitty ending and dumb plot twists, I would be fine with this show if it ended after one certain point.

9. Tava mīļākā memorabilia/merch lieta, kas saistīta ar kādu anime vai mangu ir…
Depends if u ask for owned or just in general. Ja tā kas pieder tad Anime Milf Coloring Book, ja overall, tad Slan Berserk figure, nemetīšu bildi labāk.

10. Anime/manga personāžs, kas vizuāli atgādina Tevi.
Houtarou Oreki no Hyouka
Houtarou_Oreki

8 Likes

Tas ar ir pēc vaibiem vairāk nevis pēc izskata bet Kana no fairy tail. Bet pa lielam viņa ir mazāk vardarbīga Revi kad nedaudz vairāk mīl alkoholu, so nekur diži tālāk nenonākam

Nav daudz anime tēlu ar tetovējumiem , what a suprise XD

1. Tava mīļākā anime opening dziesma ir…

2. Pirmā manga, ko izlasīji bija…
Neatceros, tas bija baigi sen, es tolaik lasīju daudz one-shotus un neko nepierakstīju. Vispār one-shoti ir kruta lieta, vajadzētu kkad pie tiem atgriezties…

3. Tavs ienīstākais anime/manga personāžs ir…
Jebkurš bezmugurkaulnieks. Konkrēti nenosaukšu, es tādiem vārdus neiegaumēju.

4. Populāra anime, ko neesi skatījies…
Neesmu skatījies gandrīz nevienu anime pēdējos gados, un tas, ko skatījos, bija diezgan pavecs, tā kā… visas šobrīd populārās.

5. Ja līdz dzīves beigām Tu varētu skatīties tikai 1 anime, tā būtu…
Ain’t no way in hell I’m doing that.

6. Manga, kas Tavuprāt NOTEIKTI ir pelnījusi anime adaptāciju
Man liekas, ka no tām, kuras esmu lasījis, un kuras tiešām būtu jēdzīgas anime formātā, visas jau ir animētas.

7. Nepatīkamākā/pretīgākā anime aina, ko esi redzējis ir…
Neatceros tādas.

8. Anime, kas visiem patīk, bet kurā Tu nevari ‘‘iebraukt’’ ir…
Īsti neesmu tādu lietu piefiksējis. Maybe Evangelion? Jo MC ir lupata, bet visiem tjipa patīk. Bet nu man kopējais stāsts arī patīk, tikai MC riebjas.

9. Tava mīļākā memorabilia/merch lieta, kas saistīta ar kādu anime vai mangu ir…
Neatbalstu tādas lietas principā.

10. Anime/manga personāžs, kas vizuāli atgādina Tevi.
Vēl neesmu tādu true resemblance atradis. Tipiski kkādi sulaiņi ar bārdu vai atsevišķi armijnieki arī ar bārdu, kinda.

6 Likes

Vampire Knight pirmais openings

Prince of Tenniss

Zenitsu no Demon Slayer, vienkārši ffs aizveries tak.

Untitled

Cowboy Bepop

Idk, gan jau ka nevienu, jo ir limits cik bieži tu varētu skatīties vienu un to pašu.
Bet ja tā padomā tad lai ir Naruto jo tas ir pietiekami garš.

Ja anime būs tik pat detalizēta un skaista tad lai ir Otoyomegatari (A Bride’s Story)

Hmmmmm… uz sitiena nedomājas. Bet gan jau ir tāda aina :D

Kimi no Na wa (Your Name)

Houseki no Kuni mazais wall scroll, bet tas jau vairs nav melns, bet gan brūnganīgs, jo saulē ir babalējis vairākus gadus haha :D
Kā arī tas ir vienīgais anime merch kas man ir, mangu neskaitot lol.

Lol idk, varbūt šī no Amnesia, tikai ar brillēm, galīgi nezinu :D Es pat savu acu krāsu nezinu :D

8 Likes

:rofl: :rofl: :rofl:

You’re missing out (not like anyone has ever told you this before)

Damn, that looks beautiful!

Ask your husband, lol :smiley:

2 Likes

Ak jā…Elfen Lied 🩷🩷🩷🩷

1 Like

:headstone:

1 Like

ez zinu ka Zenitsu ir annoying AF, bet deam cik jums viņš ļoti nepatīk :skull:

1 Like

Viņš ir apnicīgs…bet nu es te es skatījos objektīvāk

Es dēļ viņa nodropoju Kimetsu no Yaiba, nolēmu tālāk neskatīties. Tas otrs čalis ar diezgan kaitinoš, bet nu vēl ne tik traki.
Pirmo pusi sezonas bija diezgan ok Anime, tad otru pusi knapi noskatījos, nākošās sezonas vairāk neplānoju pat skatīties.

Tev ruksis nepatīk?

Man viņš likās sakarīgāks par tanjiro

Jap, arī bija diezgan kaitinoš tēls. Tā cūkas galva vairāk nepatika, ne īpāši patīkami uz tādu skatīties.

Dammmn

1. Tava mīļākā anime opening dziesma ir…
Bija čupiņa no kuras bija grūti izvēlēties bet paliku galu galā pie šīs

2. Pirmā manga, ko izlasīji bija…
Kā jau kaut kas iepriekš minētajiem arī bija minējis Princess Ai un latviešu tulkojumā
3. Tavs ienīstākais anime/manga personāžs ir…
Akira Takaoka no assassination classroom
4. Populāra anime, ko neesi skatījies…
Naruto?
5. Ja līdz dzīves beigām Tu varētu skatīties tikai 1 anime, tā būtu… (šis vairāk tā kā domāts ''Tev pie galvas ir pistole un obligāti ir jāizvēlas kaut kas. Skaidrs, ka neviens labprātīgi neko tādu nedarītu :D )
One piece ,visam mūžam pietiktu xD
6. Manga, kas Tavuprāt NOTEIKTI ir pelnījusi anime adaptāciju
Es vairāk mawhas lasu bet The Remarried Empress
7. Nepatīkamākā/pretīgākā anime aina, ko esi redzējis ir…
Shoujo Tsubaki overall is ugh
8. Anime, kas visiem patīk, bet kurā Tu nevari ‘‘iebraukt’’ ir…
Bleach,esmu vairākkārt mēģinājusi atkārtoti skatīties bet vnk nah nav priekš manis
9. Tava mīļākā memorabilia/merch lieta Tavā īpašumā, kas saistīta ar kādu anime vai mangu ir…
Kuroshitsuji posters jo tas bija tāds pirmais oficiālais merch manā īpašumā ko ieguvu savā pirmajā cona ar savu pirmo kospleju…a lot of fun and precious memories there
10. Anime/manga personāžs, kas vizuāli atgādina Tevi.
[/quote]
Hmmmm…man ir divi mode,kad esmu kā cilvēks
[Manami Ogura no Waiting in the Summer
IMG_20231110_023431
uun tad kā neizgulējies gremlins xD
Aizawa no My hero academia protams ka tik genderbend versijā
Shota_Aizawa (1)

8 Likes

Grūts jautājums, šobrīd kaut kā pavilka uz Mirai Nikki OP dziesmu.

Ja nu kādam interesē mani pārējie varianti vai vajag iedvesmai

Elfen Lied OP - https://youtu.be/8Isg0zwHmU4
Soul Eater OP - https://www.youtube.com/watch?v=SNhyVTg5MfA
Death Parade OP - https://www.youtube.com/watch?v=9wh8FgsEtNQ
Death Note OP 2 - https://www.youtube.com/watch?v=muoWDA6zmsY
Attack On Titan OP 1 - https://www.youtube.com/watch?v=sdxaNeRn1GA

Naruto - neizlasīju gan līdz galam.

Kirito no Sword Art Online. Slapjš traips nevis varonis, kurā paredzēts, ka mēs ievietosim paši sevi. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jojo’s Bizarre Adventure

Eh, tas potenciāli vēl ir ilgs laiks. Fate sērija, to vēl ilgi slauks un es varu cerēt uz jauniem papildinājumiem sērijā. :D

Hm… Reāli liekas visa sakarīgai mantai jau ir adaptācijas, ko esmu lasījis. Kaut kādi mazie un ārkārtīgi jocīgie darbi nez vai ir pelnījuši. xD

Man ir sajūta, ka mans prāts ir izfiltrējis kaut ko baigi labo, bet galīgi neatceros. Lai iet GYO: Tokyo Fish Attack!

Pirmā doma kas iešāvās prātā vispār bija Tehnolyze, kas sanāktu tiešs pretstats @UselessSakura . :D

Gurren Lagann neiebraucu kādēļ šis skaitās nez maz vai leģendāri labs gabals, pat nevarēju noskatīties līdz galam. :upside_down_face:

Eh, galīgi nav nekā. Es pat visu savu mangu esmu nozaudējis.

@tshuki Autortiesības. :D

9 Likes

Nu ko, pienācis jel mans laiks, kārtis vērt vaļā, muahaha

1. Tava mīļākā anime opening dziesma ir…
Tā, pa lielam grūti iedomāties, bet ja galīgi ievada dziesma, tad Drifters:

2. Pirmā manga, ko izlasīji bija… NAV. Pasavu dzīvi vien grafisko noveli esmu izlasījis - Black Sad.

3. Tavs ienīstākais anime/manga personāžs ir… Nu pa lielam nav… lai gan - Izuku Midoriya no My Hero Academia. Bite me :D

4. Populāra anime, ko neesi skatījies… One Piece, diemžēl sanācis Naruto dažas epizodes redzēt.

5. Ja līdz dzīves beigām Tu varētu skatīties tikai 1 anime, tā būtu… Xamd Lost memories. Ir iemesls vismaz pafilosofēt.

6. Manga, kas Tavuprāt NOTEIKTI ir pelnījusi anime adaptāciju
Nelasu mangas. Bet nu gribētos turpinājumu Homeless God.

7. Nepatīkamākā/pretīgākā anime aina, ko esi redzējis ir… GYO - visa daiļdarbs ir traumējoša līdz matiņam :joy: :sweat_smile: :face_with_peeking_eye:

8. Anime, kas visiem patīk, bet kurā Tu nevari ‘‘iebraukt’’ ir… Parasti necenšos iebraukt, patīk un patīk, katram savs, man patīk GYO pa savam un sapratīšu, ja kādam netiks. Man pret viņu Stoholmas sindroms :sweat_smile:

9. Tava mīļākā memorabilia/merch lieta Tavā īpašumā, kas saistīta ar kādu anime vai mangu ir…
Akira auduma plakāts. Sauksim tā.

10. Anime/manga personāžs, kas vizuāli atgādina Tevi.
Da es tu viņu nezinu. OG personāžs :smiley:
Pēc rakstura un manierēm, kaut kas no Alucard, Vash the Stampede… iespējams.

7 Likes

:fire: opening

Nu mēģināsim…

1. Tava mīļākā anime opening dziesma ir…

Šis jau tāds pagrūts jautājums, jo man (anime openingu connoisseur :sweat_smile: ) viņi patīk ļoti daudzi, bet šoreiz izvēlēšos šo:

Gan dziesma gan klips :ok_hand:

2. Pirmā manga, ko izlasīji bija…

Pirmā, ko jebkad esmu lasījis bija Fairy Tail, kad vēl nebija iznācis Final Chapter un gribējās turpinājumu, bet ja skaita, lasot no paša sākuma, tad Tower Of God (kaut tas ir Webtoon)

3. Tavs ienīstākais anime/manga personāžs ir…

Rachel from Tower Of God 1000% :triumph:

4. Populāra anime, ko neesi skatījies…

Nu tādas arī ļoti daudz ir :sweat_smile:
Dragon Ball, One Piece, Bleach (someday for sure…)

5. Ja līdz dzīves beigām Tu varētu skatīties tikai 1 anime, tā būtu…

Let’s go with Naruto for this one :smile:

6. Manga, kas Tavuprāt NOTEIKTI ir pelnījusi anime adaptāciju

Mangas vispār minimāli esmu lasījis, un tad tikai tās, kurām jau ir anime adaptācijas.
Bet ja jāizvēlas, tad gribētu redzēt adaptāciju The Warrior Returns (manhwa)

Vēl, kā variants, Dog Ningen :lmao:

image

7. Nepatīkamākā/pretīgākā anime aina, ko esi redzējis ir…

The entirety of euphoria, unfortunately :pensive:

8. Anime, kas visiem patīk, bet kurā Tu nevari ‘‘iebraukt’’ ir…

Any mech anime in existence

9. Tava mīļākā memorabilia/merch lieta Tavā īpašumā, kas saistīta ar kādu anime vai mangu ir…

Well, man ir ērts Pokemon hoodie :sweat_smile:

10. Anime/manga personāžs, kas vizuāli atgādina Tevi.

Šis gan grūts… Hmmm…

Maybe Dot Pixis from Attack On Titan if you make me old and remove the beard :lmao:

8 Likes

Tu…tu…

Eskanors bijs labākā dala no tā visa pasākuma. Pirmkārt viņš vislabāk iemiesoja savu grēku, otrkārt katra aina ar viņu bija bomba

" why should should I bare any hatred for those obviously beneath me. All I feel is pity"

3 Likes

Es nakts vidū nepareizi izlasīju jautājumu. :joy: Tūlīt izlabošu.