SPĒLE " IEPAZĪSTI MANI "

" IEKAZĪSTI MANI "

Dalībnieku skaits neierobežots

Ir spēlē arī pamatnoteikumi un noteikumi:

  1. Stingri ievērot noteikumus :)
  2. Spēles organizātos ir Persona pa ko iet spēle.
  3. Jautājumi un atbildes ne garākas pa 5 vārdiem. ( var iznantot arī citu valodu )
    4)Nav laika limita ( kā paši vienojas )
    5)Cienīsim viens otru

Apraksts:

Spēli var spēlēt jebkura vecuma grupā. Attiecīgi jautājumi attiecīgai vecuma grupai. Mērķis izklaide iepazīšanās un labi pavadīt laiku. Kad spēle sasniedz kulmināciju par kaut ko ieteicams pārtraukt ( neturpināt ar citu personu ! )

Spēles autots:

EDGARS SPEKS

PS. Jauni ieteikumi PM ludzu

2 Likes

@Karcess35 man ir jautājumi tev!!

1.Vai tu zini kas ir anime(vai jebkas kas ir saistīts ar weeb/geek kultūru)?
2.Kāds bija tavs mērķis piereģistrējoties šeit?

2 Likes

Ja vari man to jautāt. Man vēlme ir bijusi ar kaut ko dalities un tai pašā brīdī sameklēt atbildes ( komunikācija ). Šad tad ir jautājumi un idejas vienlaicīgi. Nejauši uzgāju šo mājas lapu. Varbūt tā nav nejaušiba. Dažas frāzes nesaprotu. Tas ko rakstīji kā piemēram. Paldies ka redzi to ko es neredzu. Papildināsim viens otru

1 Like

Viss kārtībā, ja, protams, kādu specifisku frāzi vai vārdu nezinām. Šajā gadījumā pieļauju, ka ir neizpratne par “anime”, “weeb” un “geek”?

Īsumā - “anime” ir Japāņu animācija. Un “weeb” ir cilvēki, kuriem patīk Japāņu kultūra, it īpaši “anime” kā arī Japāņu komiksi “manga”. Šeit var atrast informāciju par galda spēlēm, filmām, seriāliem, dažādu izklaižu sfēru aspektiem u.c. Šis forums ir primāri balstīts uz tieši to, kur cilvēki no Latvijas var kopīgi par šo pārrunāt.

Šeit, protams, nav tikai par to - tiek pārrunātas arī citas tēmas un dalāmies pārdomās. Bet šis ir tāds kā centrālais stūrakmenis.

5 Likes

Tādā gadījumā, kas tev tieši lika tieši pie mums aizkavēties? Esam tomēr salīdzinoši specifisku interešu kopiena, kura cilvēkiem, kuri vispār neko nezin par anime, mangu, videospēlēm utt, utt, varētu šķist gana savāda. Pa lielam cilvēki, kas vispār neko par šo visu nezin pie mums nemēdz parādīties

5 Likes

Es to nezināju jo maz ievācu faktus

Man šeit patīk. Redzu ka atbalstam viens otru un nenozākājam cits citu. Nevar salīdzināt ar FB. ESMU ŠEIT LAIMĪGS. Idejas kas nāk galvā varu droši izlikt uz papīra un saņemt godīgu atbildi. Paldies visiem par atbalstu

5 Likes

Šitas ir tik wholesome! Prieks ka Jūties kā mājās :heart_eyes:

Jautājumi no manis:

  1. Kāda ir tava mīļākā filma?
  2. Kādu mūziku klausies?
  3. Vai jebkad esi ko krājis?
  4. Kāds ir tavs mīļākais ēdiens?

Un, šeit tev būs izaicinājums uz šo nedēļu - tev jānoskatās vismaz viena no šīm anime šonedēļ:

  • Death Parade (12 epizodes)(mistiski nopietns gabals)
  • Black Lagoon (29 epizodes)(trilleris)
  • One Punch Man pirmo sezonu (12 episodes)(komēdija)

Šīs ir lieliskas anime priekš iesācējiem. Ja tev patiks, tad Welcome to Anime World :sunglasses:

4 Likes

Es gan ieteiktu to pašu Baccano!, jo tajā, iirc, nebija nekādas fantastikas/maģijas, tātad vairāk pieejams/saprotams ne-anime skatītājam, bet joprojām ļoti izklaidējošs.

1 Like

Es ieteiktu Full metal alchemist brotherhood. Jā, viņa nav “nedēļas mājasdarbs” bet citādāk izcila anime ar ko uzsākt

1 Like

Attack on Titan, manuprāt, arī ir labs variants - augstas kvalitātes animācija un nav pārbāzsts ar hobijam ierasto terminoloģiju un jocīgākiem Japānas kultūras aspektiem.

1 Like

Es pat nezinu ko varētu ieteikt sākumam, gribētos uzreiz kādas 100 ieteikt laikam :D

Es to visu saprotu bet esmu kas vairs nelieto electroniku izklaidei. Mācibas dod citu ieskatu uz dzīvi un nau vairs laka izklaidei. Dalos ar kaut ko un uzņemu kritiku. Nekas parsonīgs. Bet meklēju vietu kur iederēties.

Un mūsu forums neskaitās izklaide?
Lai nu kā, ja nelieto elektroniku izklaidēm - kādas ir attiecības ar galda spēlēm? Iesācēju līmenis - šahs, monopols, cirks, jeb varbūt kas advancētāks?

Un tāpat neatbildēji par to vai kaut ko krāj vai par to kāds ir mīļākais ēdiens

Mmmmm… vari mēģināt lasīt mangas tad, tās ir japāņu komiksu grāmatas :D

1 Like

Juu. Iemācīties mangu lasīt japāņu valodā būtu tīri nice challange :star2:

Yes, bet aizmirsi atbildēt uz pārējiem jautājumiem :D

@Karcess35 Vai esi kādreiz noskatījies kādu Anime?

Ja

Šodien nav laika. Esmu studens. Studēju Londonas koledžā.