SPĒLE " IEPAZĪSTI MANI "

Neaizmirsu

Man pietiek ar citām 5 valodām. Tas būtu pa daudz. Latviešu valoda ir super

Kādas, ja nav noslēpums?

Krāju zināšanas. Dalos ar tām. Ēdu visu ko var salšīt šajā valstī lidzīgu Latviešu ēdieniem. Pašmju virtuve ir sidrij tuvāks

Sāc ar pirmo, kas tuvāks pašam.

Šis lietas paskatījos. Bet neuzrunāja. Ieliku savu topiko jo pamodos no sapņa un kā ar vienu aci saskatīju savu domu tā ari uzliku uz papīra, kā saka. Vēl tur daudz kas jāizlabo :) ja šis ko iepiku traucē. Varu izdzēst

Tu saproti,ka esi forumā kur main topiks ir par un ap anime.Jā protams mēs runājam par daudzām citām,bet visā visumā mums būs grūti atrast kopīgu valodu,ja tev nav visā šajā kultūrā ne mazākās intereses.
Galu galā ja tu tiešām meklē draugus/domubiedrus,esmu pārliecināta ka ir simtiem citu latviešu forumu kur tevi arī sapratīs un pieņems kāds tu esi.Un būs daudz reiz interesantāk tev iesaistīties viņu sarunās.

Es domāju ka Horror bik pa skarbu izteicās, bet in general, ko viņa ar to gribēja teikt ir, ka tev šeit var palikt bik garlaicīgi :grimacing: Jā, bazarējam par visu, bet ja neesi geek, tad 70% no mūsu sarunām būs tev kā tukša skaņa.

Bet, varbūt mes tevi šajā pasaulē ievilināsim un parādīsim, ka no geek kultūras var čupām mācīties :heart_eyes::heart_eyes:

1 Like

I said what i said

Sight Shrug GIF by ION

3 Likes

Kas pa anime? Iesaku pirmo season death note sākt.

Man MAL list jau gandrīz sasniedzis 400 :D. Nu labi, tur arī ietilpst OVA sērijas, kuriem darbiem tur ir vairākas sezonas. Ir ko pāšķirstīt, lai kaut ko ieteiktu.

Es varētu ieteikt pilnmetrāžas kaut ko no Studio Ghibli anime filmām

2 Likes

Laba rekomendācija, ar Ghibli sākt droši vien visvienkāršāk un nav pārāk liels commitments vairākām sezonām.

Un Ghibli parasti ir ļoti wholesome sižeti, lielākoties

Es teikšu tā. Pēc manām domām nav tieši jānoskatās, lai zinātu, kas tas ir. ESMU “GEEK”. MAN AR TO PIETIEK.

Atvainojos visiem, ka neizlaboju uz reizi.
Rakstīju (kā saka) pa taisno no miega. Paņēmu telefonu un realizēju savu sapni.

Neatbildēsi uz maniem jautājumiem? :pleading_face:

Īsti nesaprotu kādi ir jūsu Vārdi šeit un bildes slēptas. Grūti atšķir, kas ir kas. Kādi bija tie jautājumi.? Esmu cēlies pēc UK laika pirms 5am. Nesan ierados no koledžas. Viss iet taisnā līnijā :grinning: Var rīt atbildēt…?

Paldies visiem, ka palīdzējāt!
Izlabojāt. Ja ir, ko pielikt vai atņemt, lai būtu super spēle. Papildināsim viens otru. Grūti, ka pēc ilgas prombūtnes, nevar salikt pareizus teikumus. Valodas barjera🙃

Es krāju, bērnībā, košleņu papīrīšus. Tad savā ziņā meitenes. Tad naudu. Tagad mīlestību.
Mīļākais ēdiens : kāpostu tīteņi, kartupeļu pankūkas ar gaļu. Saldejums.
Spēlēju šahu, skolas laikā. Tagad: Cirku, Lingo, Alias ( daudzas versijas ), Kārtis ( oj tur ir daudz spēles ). Zini tādu kāršu spēli. Saucas “tūkstotis”. Spēlēju arī ielas spēles:
12 puļķīši, klasītes, ķeriņas, fudbols. U.t.t
Ticat, ka nemāku strādāt ar PC. ??? Man nākamgad 40