Newbie/newguy

Ohh my bad …weeaboo :smiley:
Kad esmu ceļojies , vai piedalijies projektos , cilvēkiem vienmēr esmu izcēlis , ka man patīk Otaku/ kultūra. Un to , ka es nēesmu normijs :smiley: :smiley:

Noteikti gribu pieminēt , esmu gatavs nākt uz kādām sanaksmēm , vai uz citiem tādiem lieliem , vai maziem pasākumiem . Gribu iegūt jaunus domu biedrus un draugus !

2 Likes

Tas ir forši :slight_smile:

1 Like

Kādas spēles arī spēlē?

Mēs ik pa laikam veidojam Hangout vai Meetup, kas parasti notiek kaut kur Rīgā.
Parasti @Julia ir atbildīga par Hangouts, tādēļ, ja redzi kaut kādu hangout postu, tad saki ka pievienosies mums.


bet hi un esi sveiks

4 Likes

Spēlēju patstāvīgi Unlimited ninja . Bišk vēl biju paspēlējis Ultimate Ninja STORM uz ps3

@MnjauTheCatso mēs atradām velvienu pokemonu

1 Like

Es noprotu , ka šeit ir tikai viena Jūlija . Ja tā , tad es telefona sarunā ar viņu runāju , un viņa man pastāstija par šo saiti .

Arī labi, agrāk es spēlēju yugioh kārtis, bet kaut kā man ši spēle ir apnikusi, bet kārtis man vēl palikušas ir par atmiņu :slight_smile:

Hello no foruma lapsiņas ! :slight_smile:

Izklaidējies un lai tev izdodas atrast daudz jaunu paziņu :wink: :blush:

1 Like

Ohhh Yeah , man arī vēl ir palikušas yugioh kārtis (neorģinālās) …Es pat biju kopējis kārtis uz printera, un līmejis klāt vecajām xD …Man uz ps1 bija yugioh forbidden memories , dievināju to spēli . Tad caur similātoru spēlēju datorā . Vēl ir Joe passion un Revenge of kaiba :smiley:

Paldiesiņš , cerams :wink:

Man gan ir orģinālās kārtis, ateros, ka toreiz, ka viņas pirku un diezgan daudz naudas izērēju :slight_smile:

1 Like

Es diezgan daudz iztērēju uz lētajām xD

Tad sanāk, ka Tu arī naudu nežēloji :slight_smile:

1 Like

Passion for profession xD

:grin:

Taj laikā vēl čipsu pakās bija metāla fiškas , sakrāju visas xD naudu arī nežēloju .

Es arī tās pirku diezgan daudz, tikai man t’'as fiškas lielākā daļa ir kaut kur nokūpējušas :slight_smile: