Nepopulārie video spēļu viedokļi

Live service un online DRM ir pa lielam tikai AAA spēlēm. Indie spēļu ir dahuja un vairāk.

2 Likes

Pievienošu laikam vēl vienu nepopulāru viedokli:

Most indie games suck and can be compared to shovelware

Ja ar most domā tos pašpublicētos cashgrabus/skolas projektus ar ko ir pilns steams, varbūt. Tos iekļaut kategorijā indie games ir uzprasīšanās pēc siena dakšas :grin:

2 Likes

WizardsWild mani apsteidza. Bet tomēr ar iekomentēšu.

Tu domā tos solo asset flipus, kuri pārpludinājuši Steamu pēc Steam Greenlight atcelšanas?
Ja jā, es teiktu ka nevienam tie nepatīk, un es šaubos, ka tauta tos darbus liek vienā maisā ar tām parastajām indie spēlēm.

1 Like

njā, mūsdienās nav īpaši to vidējā slāņa spēļu, AA vai kā saukt.
Bet nu tomēr, kā ir ar to kuģošanu pa tām mūsdienu AAA un arī indie spēļu? Tas tik baigi baigi vēl notiek?
Es pats tik kuģoju pa 2000’s spēlēm.

Bļin, es uz sitiena neatbildēšu, jo man tā nebija Steam spēle. Bet viena no Wuxia tipa spēlēm (turn based jrpg žanrā). Vilku no interneta + bija jātulko no ķīniešu (ar patch-u) ar neoficiālo fan tulkojumu. Gan jau atcerēšos.

Es tajā sarakstā arī iekļauju daudzas tās spēles kuras citi vērtē 10/10.
Nesaku, ka nav labu indie games, bet visbiežāk, ja spēle būs tā taggota es uz viņu pat neskatīšos.

Iedod kādu piemēru :smiling_imp:

Pirmais kas nāk uzreiz prātā būs: Undertale, I just dont get the apeal of it.
I guess mans indie hatred laikam nāk no tā, ka bieži vien tās iedalās šādos žanros: Rouglike, metroidvania, platformer vai “Experience” and I kinda hate most of that. Citas atkal spēlējot liekas, ka galu galā kaut kas tur pietrūkst un tas parasti ir bijis vai nu laiks vai nauda, piemēram visi tagad ceļ gaisā spēli Cocoon.
Es viņu izgāju uz 100% un lai gan koncepts ir interesants un izpildījums daudzās vietās arī, kaut kas tur vienkārši pietrūkst. Esmu spēlējis arī citas šī deva spēles, kā Limbo un Inside, bet arī tās konseptuāli ir nice and all, bet otreiz es viņas vairs nespēlētu.

Protams, kā jau iepriekš teicu, ir ar Indie games, kas man patīk, piemēram ik vienam kuram patīk lauzīt galvu iesaku pamēģināt Return of the Obra Dinn

Same. Es ar nesaprotu hype ap Undertale. Es dievinu pikseļu spēles, Pokemoni, Stardew Valley un Graveyard Keeper ir amazing spēles, bet nja…kait kā tas Undertale neuzrunāja…

Vsp gribat reāli nepopulāru videospēļu viedokli?

Skatīties kā citi spēlē ir tikpat interesanti, ja ne interesantāk kā pašām spēlēt.

4 Likes

Golden era of gaming has only started.

vau, caur šīm reklāmām es gandrīz saredzu spēli

Pirms es pagājšgad nopirku gaming laptopu, es to tikai darīju, kā skatījos letsplay, vēl joprojām skatos vienu letsplayer, jo man patīk viņa video, bet tagad pati filmēju savus video :sweat_smile:

2 Likes

Manā gadījumā tā nav tik ļoti hardware problēmā, kā fakts, ka man vnk neuzrunā videospēles. Es visu dienu pieņemu lēmumus darbā, kāpēc man tos pieņemt arī pēc darba. Es vnk gribu skatīties kādu kurš pārzin to spēli pilnībā…

I guesss tāpēc man tik ļoti speedrunnerus patīk skatīties

Ā, nu tas ir savādāk jau :)

1 Like

Man arī patīk paskatīties kā citi spēlē, bet pavisam citu iemeslu dēļ:

  1. Informatīvajos nolūkos. Kaut kādu letsplay vai game review. Lai paskatītos, kas spēle ir par zvēru un vai ir vērts tai veltīt laiku un līdzekļus.

  2. Veselā saprāta saglabāšanas nolūkos. Uz to var attiecināt kādas multiplayer spēles, kurās jāspēlē pret citiem cilvēkiem (piemēram, MOBA-s) vai arī luck-based spēles (lielākā daļa kāršu spēļu). Ļoooooooti nepatīk zaudēt un ļooooooti riebjas, kad nelaimējas/neveicas, tāpēc, ja zaudē kāds YouTuberis vai viņam/viņai nepaveicas - kaut kā pofig :smile: :smile: :smile:

Single-player spēles gan nevaru skatīties kā citi spēlē…

1 Like

Nezinu, jo es baaaigi sen vairs nepiratizēju spēles, man to ir tik daudz, un vēlmes spēlēt tik maz, ka galīgi nav tā vērts. Ja būtu liela vēlme un maz naudas, tad jā, bet tie laiki ir pagājuši.

Nevajag arī. Izspēlē vienreiz, pakaifo, un spēlē nākamo. Get some new experiences y’all! Stop playing life on repeat.

Tas ir viennozīmīgi subjektīvi.

Cik es esmu mazbik skatījies citus spēlējam, man parasti pienāk tāds brīdis: “no! don’t do that, do this! argh!!!” Un kā likums pēc tāda brīža turpina birt citi tamlīdzīgi, un kaifs sabojāts. Ļoti reti ir pieredzēts, ka tiešām non-stop kaifs skatīties, tas principā ir tikai uz nopietniem profesionāliem spēlētājiem, kuri acīmredzami zina, ko dara, bet pat tad, ja es arī kaut ko rubīju no tās tēmas, tad ir momenti, kad liekas, ka vajadzēja kko darīt citādāk, it’s just inevitable.