Don't Starve stuff

Continuing the discussion from Hroniskais zanmon čau:
(whaah, es ceru, ka man izdodas izveidot pamatotu tēmu?)

Kādi ir Tavi mīļākie Don’t Starve varoņi?

man patīk iedomāties, ka citētais izskatās pēc domu burbuļa, ahaha, izmantošu to tā:
Man piemēram Wendy, jo viņai ir palīgs, lai ātrāk apslaktētu bišu stropus, apsistu tentacles un vēl šad tad noder… bet man šķiet, ka ar viņu dažreiz ir piņķerīgāk spēlēt Adventure time (man nomira viņas māsa pie valrusu nometnes T_______T ) un kopš ir tas Reign of Giants… es dodu priekšroku tam Steam Workshop varoņiem, jo man sirds vēl aizies tais sezonās, jo īpaši vasarā - vēl ar vien ne reizi neesmu uzvarējusi Dragonfly un sākot mirt, izniekoju visas savas dzīvības, materiālus un zaudēju spēli - tāda vilšanās…tad arī izkritu no Adventure mode piektās pasaules kā saplēsta lelle…tā spēle mani patiesībā diezgan sagrāva… un kopš tas reizes neesmu spēlējusi, jo zinu, cik daudz laika ieguldās tajā un man nav gana labi skili, lai tas attaisnotu manus pūliņus :?

Un kādi jums ir stāsti par šo spēli? :D

Vispār, cik populāra ir šī indie spēle Latvijā un vai ir kādas Tev zināmas alternatīves tai, kas ir līdzvērtīgas šai spēlei?

Es piemēram nezinu un iespējms negribu zināt, jo man ļoti patīk Don’t Starve grafiskais izpildījums ^_^
Whaah, man vēl ar vien interneta pārlūkos mētājas recepšu linku bookmarks, priekš reizēm, kad uzsāku spēlēt :D - kas par atmiņām (asariņa)

Well all I can say about this game, is that it’s fun to play with more ppl, ofc playing alone you can survive longer, but thats no fun :‘D
Man iecienītākais ir tas robots, because well… I like the bonuses about him :‘D nekādā gadījumā neņemšu Woody… ever again…
Vienīgais mīnus robotam ir tas ūdens… kad spēlēju viens… tad man tiešām neveicās… wnk pirmajā dienā sāk līt… dažkārt pat 4 dienas pēc kārtas :’/ ya know how frustrating that is ? Un par pazemi vari wnk aizmirst xD
Well idk pa visu Latviju, bet šeit pagaidām aktuāli spēlētāji ir tik Hooots/Androids un es… Itkā vēl Kefs, bet viņam cik saprotu vairs neinteresē tā spēle :’/
So if ya wanna ever play it with someone, I’m game :'D tik ienāc TS un uzraksti, jo tur esmu vienmēr… ja esmu pie laptopa un neta ofc.

1 Like

Man patīk Woody, es domāju, ka spēlē, barā viņš ir awesome, jo viņš var parūpēties par ātru resursu sagādi un pārejie viņam pasakās savācot tos ^^ Īstenībā jā… ja kādreiz gadītos komandā spēlēt, es gribētu paņemt Woody ar domu, ka esmu resursu gādnieks, lai spēlē veiktos, jo man tomēr patīk tā sajū†a, ka spēlē iet n-tā diena (un jo vairak dienas paiet, jo mazāk gribas paskatīties pulkstenī…0_0 )

Haha, man robots liekas piņķerīgs - kamēr atrod tos gear, plus, tas nozīmē, ka kavē ledusskapja un vēl DS RoG, tas traucē būvēt sniega mašīnas, kas ir tiik svētīgas vasarā ;oooo un kurmji ir smieklīgi XD tas ROG ir awesome ar to bagātību, ko sniedz, bet šausminošs ar tām briesmām, kas uzglūn fakin VISU laiku @@
sanity drain ir murgs T^T it īpaši vasarā @
@

ahaha, man patiesībā parasti pasaules ir bijušas ar tīri ok sākumiem, pateicoties vieglai spēlei man pirmā pasaule bija tik ilga (kādas 130 dienas), jo tik reti mani atrada Deerclop (man liekas, ka to dienu laikā 4x redzēju un 2x nogalināju), toreiz nenormāli baidījos arī no tā :smiley:

Kas ir “TS”? xD

Ah es parasti biju tas kas gāja ārā no bāzes ar specifisku mērķi kā sarakt 120+ akmeņus un pārējos minerālus un atnest uz bāzi vai sacirst 100+ koku un atnest… I was the one who was always outside of the base and searching for stuff xD
Un nja… es tad esmu pilnīgs iesācējs… mans rekords 31 diena xD kkā vienmēr sanāk vilku uzbrukumi pilnībā negaidot vai kas vēl tizlāk… naktī vilku uzbrukumi… vai kad vēl nezināju kas tāda vasara bija… domāju ka man kkāds drudzis, bet izrādījās ka karstums… es spēlēju bez googles, so yeah… it was difficult xD tik pirms pāris dienām redzēju ‘’ Ciklopbriedi ‘’ xD spēlējot kopā ar Androīdu :'D
And idk I like being the robot,un gear es neēdu līdz brīdim kamēr nav kkādi 3-4 spare ones, besides the fridge…
Un Woody ir nereāls mīnus ar sanity… jo pēc tam kad pārvērties atpakaļ, tev viņš ir zems…
Parasti sākot ar kādu spēlēt, pirmās 4-5 dienas jāizklīst kamēr atklāj kko un tad domā kko par bāzes taisīšanu, whats the best spot for it, mostly where buffollos are near and mines and perfectly some spiders and pigs(optional) jo pārējo wnk var izrakt un sasēt tuvāk :'D

But ok for now I’m ganna finish the new ep and go to sleep, will read when I get up, good night :'D

Aww, so sweet!

Mēs runājam par ROG vai default? un Together es nevaru runāt, es multiplayer esmu paspēlējusi 4 dienas vrb? un nācies atmest…
īstenība, es neatminos, cik ROG esmu dzīvojusi, un vsp es to esmu spēlējusi tikai tai spec. mods - Charlie, asistente, ļoti patīk viņas spējeasnaktīs būt 4x spēcīgāka (?) it īpaši pilnēmensī, kad gribi nogaināt vistuntulīgako lopiņu priekš flauta (vai zvana?) aww - krampus kļūst par viena sitiena prieku ^^ - ahaha varu justies kā One Punch Man :D:D:D

Oh… es gan ķēros pie visām palīdzībām, ko varēju sagrābt - google is my best friend. Un vsp, toreiz, kad izdzīvoju tik ilgi, tas izdevās tikai tpc, ka man cilvēks no malas teica, ko darīt - kad Deerclop uznāca - damn… tas bija traki, sirds gandrīz izleca pa muti X_X un tad nomiru super stulbi no tentacles - bāc, iedomīga paliku XD

Oh… Woody sanity… es tam nepievēršu uzmanību, jo zinot mīnusus, es cenšos sagādāt sev apkārt vidi, kas man palīdzēs savākties ātrāk, piemēram uztaisi attiecīgo ēdienu, vai aizteku līdz puķītēm… jā, cenšos vnm sagatavot back-up. Un jā… es esmu horder - jo īpaši šāda tipa spēlēs, man visu laiku pilnisloti ar mantām bija XDDDD vnm kaut kas kaut kā var noderēt - ko var zināt…:smiley:
ROG, esmu pieņemusi, ka labākais spots ir kartes vidus un vsp tas ir visās spēlēs, ka svarīgak ir kaut kāds centrs vai tuvu warmholes, ieteicams tuvumā kāds dīķītis un pārējais nav tik svarīgi , bifeļi būtu jābūt neliela skrējiena attālumā, jo bail tai pārošanās sezonā uzskriet, plus, kad suņi sāk skreit lielā barā, es nevēlos, lai bifeļi viņu dēļ nomirst :frowning: basic jā - cenšos pēc iespējas ātrāk pāriet uz traps, lai bifeļi nav jātramda, kad ir iegūti pāris ragi. Omg… cik auksti ap sirdi palika ROG redzot kā Deerclop ar savu papildus spēju sasaldēt divos sitienos nonesa salīdzinoši lielu bifeļu baru! es biju šokā un super bēdīga, jo mans piemājas lielais bifeļu ganāmpulks bija viens un divi noslaucīts… ROG ir ļauns… vnk pure evil :smiley:
Ā, patīk pie mājas iesēt kādu zirneklīti un uztaisī† to acs augu, un ļaut tiem pa nakti savā starpā cīnīties un ievākt loot pēcāk :D, cūkas parasti necenšos integrēt padarīšanā, jo nepatīk ka tad jārēķinās vēl ar pilnmēnesi -_-
Suņi vsp, kopš es izlasīju, to aptuveno intervālu un tie sākumā tālumā skan un varonis dot hintu’s es vnk sakravāju svaigākas mantiņas un sāku kaut kur skriet vai nu uz lamatām vai kādu vietu, kur vēlos tos ievilināt, lai pacīnās manā vietā - tā ka man patīk tie suņi :smiley: - bļāc…tāds vnk micro managment XDDD

//Good night u too!

4 Likes

Izjauksim to wall of text :smiley: Mīļākais varonis tas zirneklītis…bet vispār ja divatā spēlē tad ir too easy. To ziemas monstru ar shurikeniem mierīgi nokapā.

PS. smieklīgākais mods ir Saitamas (One-Pucnh Man), kur visus ar vienu sitienu un vari izskraidīt tā mapi izpētīt stuff utt. :smiley:

1 Like

Wott…? Dont starve together ? waaaeh?:dizzy_face:

Es par ROG pirātisko runāju kad esmu viens, un Together kad ar kādu spēlēju :'D
And naa first you play on your own, after that you can use google :'D (that’s how I roll)
Un runājot par bifeļiem un vilkiem, trīs vilki nevar nosist bifeli :'D kur nu baru ar bifeļiem, but yeah tas DeerCyclop is a bitch… tādā ziņā ka baru ar kko viņš var wnk nonest… un kad atradu staigājošo koku(egli vislabāk) tad viņu vilinu uz cūku pusi, jo tad materiālus pāri pārēm var salasīt :'D par Evil flower… to es izmantotu tikai pret cyclop vai vilkiem, jo tās puķes wnk apēd to ko izmet(lai kas arī tas būtu)
Un uz purvu vispār nelienu līdz brīdim kad visu esmu sataisījis :'D
Lamatas… Hmm… never used them, except for bird cage :'D
and yeah you need to play that game with sound or else the hands will f your flame… or the wolfs will simply kill ya when ya aren’t prepared :'D

ehhh…
@zanmon , lūdzu atvieglo darbu moderatoriem… vismaz pa 2-3 teikumiem… :smiley:

2 Likes

Nav moderatoriem jālasa viss līdz pēdējam sīkumam, tam tā reporting sistēma paredzēta. Mums vajag vairāk verbozu cilvēku šeit, citādi bez spama nekas cits daudz nenotiek.

3 Likes

Kaa jau mineeju vienreiz, tikai citiem vaardiem - nav iebildumu pret gariem tekstiem, kameer vien tie nav haotiski. Shobriid haotisms ir, vairaak vai mazaak, pazudis, bet teksta sienas veel ir te. Man personiigi nepatiik tik gari lasiit, taapeec arii lielaako dalju no taa, ko vinja ir sarakstiijusi es vienkaarshi nelasu, jo man nav pacietiibas. Un pieljauju, ka neesmu te taads vieniigais. :slight_smile:

Gandrīz vai sanāk, ka teksts nav domāts tev! :smiley: (Es neesmu lasījis, jo nespēlēju Don’t Starve, bet man nav iebildumu pret gariem tekstiem par tēmām, kas mani saista. Piemēram, Zanes sasveicināšanās tēma bija interesanta).

Šis nav tviteris, people! Šis ir forums, right?

1 Like

Jaa, bet ir atshkiriiba vai raksta monotoni vai piesaistoshi. Es ljoti biezhi pat neizlasu visu iepaziishanaas tekstu, jo man apniik.

Forums? Jaa, viennoziimiigi, bet, ja cilveeks grib, lai vinju sadzird plashaaka auditorija, tad jaareekinaas, ka nedaudz saiisinaataaki teksti var panaakt daudz vairaak. Ne velti pastaav teiciens “less is more”.

Tai pat laikā ir tādi cilvēki kā es, kam nav iebildumu lasīt garus sasveicināšanās tekstus. Vai foruma saturs ir jāpakārto pēc tavas subjektīvās preferences? Nav jau tā, ka Zane te ber monologu. Ir cilvēki, kas lasa un arī kas atbild.

Neprasu neko pakaartot. Varbuut ne taa izteicu savu viedokli. Mani ir ljoti viegli paarprast.

Man vienkārši radās iespaids, ka administrācija vēlas, lai cilvēki raksta mazāk. Es esmu par pretējo! Vajag vairāk tēmas, vairāk diskusijas un mazāk tviterveidīga spama bez interakcijas.

Lai katrs raksta kā pats vēlas :smiley:

1 Like

That’s all I wish for!

And they have made your topic into another place for debating :'D
Kaut gan ir skaidri rakstīts ‘’ Don’t Starve Stuff ‘’ xD

1 Like