Terraria sarunas

Izskatās, ka sarunas par spēlēm ir ļoti populārās šobrīd, tādēļ izlēmu izveidot topiku Terraria. Postojat visu par un ap spēli un, ja ir vēlme, varam kaut kad sarunāt kopā saspēlēt. Tā teikt, vienam ir jautri līdz tiec līdz hard mode. Pēc tam vairs īsti nezini, ko darīt. :smiley:

Zinu, ka @kefs spēlē. Varbūt ir vēl kāds?

-Emphase

2 Likes

kā jau citur rakstīju, spēlēm pievērsties varēšu tikai pēc jūnija beigām, bet es šeit varēšu padižoties ar pagājušā vasarā uzcelto māju?:smiley:
uun hard mode nav ne vainas līdz brīdim, kad ir pēdējais boss … es nezinu kā pārdzīvošu pirmo tā nokaušanas laiku… jo es tik ļoti gribu visus tos armor, kas ir pēc tā uzvarēšanas,bet tgd jāknapinās ar stratēģījām no citiem materiāliem - so haard for me T_______T

1 Like

man arī ir.

Vai kāds no jums ir piedalījies kamī šādā? :D

Labprāt pievienotos :slight_smile:

Peec hard mode neesmu daudz speeleejis. Peedeejo reizi, kad aktiivi speeleeju, tad tas aztec vai kas tur bija peedeejais boss. Bet reaali nezinu ko un kaa vairs. Un visu laiku wiki seedeet arii negribu. :smiley:

Runaajot par speeleeshanu - izmantoju Steam. Gameranger besii aaraa. Jaa, man besii visas 3rd party programmas, bez kuraam var arii iztikt. :smiley:

Terraria multiplayer jau nevajag Gameranger u.tml., vai tad ne?

Lol, es ik dienu uz lapiņam raks†īju savus Terraria plānus, vnm devos zvejā - to unlock all achievements! bāc, vēl tik daudz ko izdarī†! ;o

Ir kas caur to speelee. Es tikai offic. :smiley:

Makshkereet veel neesmu bijis un shaubos, ka ieshu. Makshkereeshana kaa taada nepatiik. Nedz dziivee, nedz speelees. :smiley:

makšķerēšana ir awesome - var izvilkt tos create… nu… kastes! un tur ir mantās - yēē®- vēl vairāk mantas - yēēy - justies kā ziemassvētkos - yēē®y - atpakaot - yēēēy - nav vietas, kur to visu sūdu likt - yēēēy - to var notirgot - yēēēy… :smiley: Un ar makšķerēšanu lkm 3 achievements var dabūt :smiling_imp:

1 Like

Tad izdomaa, kad speeleesi. :smiley:

like I said - pēc jūnija beigām… k.gan varbūt, kad pie vīrieša ciemos būšu maija pirmajā nedēļā, varētu paspēlēt Terraria no viņa datora ^.^

spelei nav ne vaina lidz tu nespele uz expert mode + viens pats :slight_smile:

5 achievements

1 Like

man pietrukst 1 uzmini kursh : )

Kā lai ko tādu uzmin, ja ir 88 iespējas?! ;O (uh, man tik 10 vēl pietrūkst ^.^)

Bet es mēģīnāšu minēt :smiley:

  1. var. – Ja runa par tieši makšķerēšānas, tad es minētu, ka šis “Supreme Helper Minion!
    Complete a grand total of 200 quests for the angler.” ?

  2. var. – ja vsp tad, atminos, ka man ilgi nebija “Lucky Break
    Survive a long fall with just a sliver of health remaining.” ? :smiley:

  3. var. - ā, pašlaik esot spēlējusi tik crimson, man secen ir gājis “Worm Fodder
    Defeat the Eater of Worlds, a massive worm whom dwells in the corruption.”

  4. var. – “The Frequent Flyer
    Spend over 1 gold being treated by the nurse.
    6,041 / 10,000” ?:smiley:

  5. var. – “Gelatin World Tour
    Defeat every type of slime there is!” ? @_@

Es esmu kaut kā pārliecināta, ka neviens no šiem nav tas :smiley:


ir paraizais , man ir 131 ,bet es esmu parak slinks lai pilditu :(

1 Like

tas bija viegli, jo noskatīju,kā citi netā vnk sazvejo vairāk quest zivis un liek kastēs, tā nu es kur pēc 100 quest vnk skrēju pie lādēm, lai paņemtu pareizo zivi :smiley:

Man liekas, ka man būs problēmas ar medmāsiņasapmeklēšanu :frowning: nerunājot jau par to, ka vēl ar vien galv. bosu nespēju uzvarēt :smiley: bail no tiem Ziemassvētkiem un Helovīniem, man jau pietiek ar uztraukumu no aptumsuma reidiem :smiley:

tas ja bet vislaik gaidit gad bus rits lai nodotu kvestu baigi laik ietilpiigs , ar masinju vnk uztaisi spawna masinjas maju un vislaik recall msainja kkada eventa ;D

– es plānoju savaudienas grafiku :D

nesapratu…
bet jā… teleporti palīdzēja, prasīja laiku, bet more fun to play after that :D Plus, man lkm ir vidējā izmēra pasaule.