Terraria sarunas

Nju es domaju tu uztaisi maju masinjai kur ir gulta ,lai kad tu teleportejies majas tu vari atri uzhiloties un turpinat sist helovinu ziemassvetku bosus utt

Ja pareizi atceros pēc savām pēdējām reformācijām, man tieši virs mājas ir ceļš, kur uztaisīju caurskrejamu savu istabu, ja nemaldos, ieliekot medmāsiņu tur arī. Visapkārt heal stuff :smiley: Vienīgais mīnuss, man māja tik augstu, ka gaisa ceļš tās harpijas modina :smiley:

Vsp, es neatminos, kur Helovīni un Ziemassvētkie uzbrūk - it kā mājas teritorijā? Labi, kad mani tas interesēs, paskatīšos netā :smiley:


Vsp, kādā difficulty jūs spēlējat?

Man ļļoti labi patīk sofcore, lai negribētu citus mēģīnāt :smiley:
Vienreiz paspēļēju Mediumcore un kad sāku ar @jods līst pazemē, es gribēju table-flip’ot to spēli :smiley:

ar parasti softcore :smiley:
ja kadreiz gribi uzspelet ar mani droshi aicini : http://steamcommunity.com/id/xafoji/
:3

1 Like

Es arii parasti softcore. Taa jau nav pacietiibas speeleet un grindot. Taapeec es arii neko no taas automatizeeshanas nesaprotu.

Ja kaads izdomaa uzspeeleet: http://steamcommunity.com/id/Especti/

1 Like

Nekas paaraak spozhs nebija. Tad man veel lielaakaa dalja telpas bija ar viena bloka sienaam. :D Kopsh taa laika censhos visu taisiit vismaz ar dubultaam sienaam, griidaam un griestiem. Labaak izskataas.

Hmm dubultā nav mēģināts. Gribās uztaisīt tik lielu, kur jāņem vairāk screeni un pa gabaliem jāsaliek kopā, lai redzētu visu pili :smiley:

Dubultaa vajag taisiit, ja savaac materiaalus no sky islands. Pa vienam blokam ne peec kaa neizskataas. Tas pats ar dungeon blokiem.

varētu kaut kad uzgeimot terraria

1 Like

Kaut kad jaa, bet ne shonedeelj. Riit citi plaani un sveetdien animi jaapaskataas.

Es tik pa 5/6dienām varu spēlēt. Tad ir brīvāks un norm nets.

noooo, jūs man atgādinājāt, ka man brālis aizmirsa augšupielādēt manas Terraria pasaules netā, lai es varu piekļūt no cita datora … un es varētu atrādīt māju, kas ir par lielu priekš viena displeja izmēra :smiley:
vai arī steam online uzglabā Terraria pasaules?

1 Like

Ieej speelee un iekeksee “cloud”. Tam vajadzeetu saglabaat.

hm, paldies par ieteikumu! :slight_smile:

nu tad beidzot man laikam izdevās pareizi atrādīt savu un @jods pirmo māju (tā bija viņa ideja, ka viņš grib māju, kas izskatās pēc koka un pusceļā (pie zariem) viņam jau apnika un saknes man pašai nācās taisīt -.- kopumā, viss tur iekārtojums (un eksperimenti ar ūdens krāsām :D) ir mana maniakālais horder raksturs :D


un jā, šī pasaule vēl ar vien nav uzvarējusi Moon Lord un pēdējos divus svētkus (Christmas, Halloween),

kā arī, žēl, ka es nezinu kā varētu pievienot vides radītos debesu fonu iekrāsojumus (uz zemes Jungle vide, virs mājas ir tas Solar Monolith radītā Solar Celestial Tower background)

4 Likes

reali izskatās badass

aww, paldies!

Epic! Man bija tāda pati ideja sākumā kad spēlēju ^^

man patiesībā labāk kompaktās, kantainās mājas patīk un, protams, mīļākais materiāls man ir granite block
wild piemērs no neta: violets :heart_eyes:

1 Like

forsi izskataas.

1 Like

omg, es varu mirt laimīga! :D Man beidzot ir Drill Containment Unit
Plus, tgd man pietrūkst tikai viens Steam Achievement (Ziemassvētku sezonā nespēlēju Terraria - jāgadia nākošie…nevar mirt :C )
whaaah, pat šodien divas reizes situ Moon Lord, jo pirmajā nomiru ar visu to mulķu drošo tehniku (Stardust Dragon Staff -ļāvu medmāsiņai nomirt >.<)