Terraria sarunas

Pabeidzi visus anglerus pirms pat DCU? …woah, tērauda nervi laikam :smiley:

esmu pasīvi agresīvs cilvēks - kamēr zvejoju, piezvejoju cūciņu pilnu ar quest zivīm, lai lādēs liktu un paralēli raku tuneļus un norobežojumus ļaunumam : |

tas tak neskaitas pasivi agresiivs. : |

Ja kāds grib ar mani Terraria uzkapāt rakstāt :smiley:
Iedošu savu Steam info.

Varbūt kāds kurš vēl nav spēlējis šo spēlīti? Pats neesu spēlējis un domāju, ka būtu intrasantāk, ja varētu ar kādu izpētīt tās sniegtos labumus. :smiley:

*looks at 100% achievements*
Varēšu piedāvāties tikai kā staigājoša vikipēdija diemžēl :smiley:

1 Like

Nebuutu suudiigi. Nevajadzeetu vislaik alt+tab vismaz. :smiley:

Vienreiz jau bij. Mēģināju, tikko uzsāku ar paziņu, pēc neliela brīža skatos tas kā jedi staigā jau apkārt. Ātri apnika ar profiņu. :smiley:

Eh, nav tik traki, es nekad neskrienu pa priekšu. Laikam gan lielākoties tāpec, ka man pirmā pieredze arī bija līdzīga, trauma pietiekoši liela lai pēc tam nevienu tādam pašam liktenim nenolemtu :nikita:

Man parasti pirmais meerkis katraa jaunaa pasaulee ir savaakt Jungle lietas. Peec tam tikt liidz hardmode ir super viegli.

1 Like

Amazon <3

crying youtube videos i made : 3

https://www.youtube.com/playlist?list=PLzTou26Wt2IhE9oltNj3oMCdYCuc6y081

Bija Ziemassvētki, bija un ir ziema!!!


un es atkal nokavēju Ziemassvētku sezonu Terraria :|
#mans slinkums ieslēgt spēli decembrī X_X

Šito jau varētu kādreiz coopā uzraut. :smiley:
Capture _2018-01-02-20-10-33

1 Like

es zinu ka man vienreiz pazina stastija ja tu sava kompja settingos nomaini visus vajadzigos datumus un laikus vari dabut attiecigo sezonalo terrariu …cik patiesi ir tas nemaku teikt nav nacies izmeginat :smiley: :smiley:

man Jods arī iesmēja, ka tā jādara. Slinkums izmēģināt, nav šī spēle nekāds Crush Crush, kur visa jēga ir mainīt laiku ====.======

Mazliet uzspēlēju, kopš 2. janvāra…
594

2 Likes


:smiley:
(un tās ir tikai reģistrētās stundas )

3 Likes

Es pie sevis tikko nolamājos tās stundas ieraugot…

2 Likes


jāsāk laikam jauns celstīšanās projekts, gribu uzsist apaļas 1k stundas :^)

5 Likes