Terraria sarunas

Jautājums man viens…vai vēl kāds spēlē šo …jo pati nesen atsāku …ieraudzīju ,ka steama pa lēto var dabūt ;3
Pagaidām esmu būvēšanas procesā …izdomāju celt ledus pili …Labākais tas ka panemu lielo pasauli un sāku vienā brīdi atmirt tā kā muša ,izpētot karti…tā[ēc šodien izdomāju uzcelt savu kapsētu xd XD
Bildes iemetīšu vēlāk
Būtu interesanti uzspēlet Multiplayer ;3

1 Like

Ja vel plāno spēlēt tad vari uzaicināt mani steamā.

1 Like

Jā šī ir viena no labākajām sandbox spēlēm ko esmu spēlējis, ja entuziasms nav pārgājis vari pievienot mani steam.

1 Like

Mana mazā Jungle Biome

4 Likes

Esmu gandrīz pie finisha linijas savam pirmajam creations :D
My Ice Castle

4 Likes

Updatetoju Steam un sapratu ,ka neesmu šeit ielikusi savu beidzot pabeigto pili,kas man aizņēma veselu gadu,lai uzceltu xD xD Bet tas vairāk pateicoties skolai ,ka tik ilgi aizņēma .
Nākamo mēģinu uzbūvēt skaistu tiltu klāt zem kura vēl ezers būs .


1 Like

Apbrīnoju cilvēkiem to pacietību būvēt kko sandbox spēles xd

Njaa man ko līdzīgu teica ari @Shadowrise. Bet es nez, Man atkal tur bosu cinas nepadodas un pacietibas nav lai pa underground nemtos un eksplorotu xD
Katram jau savs, tāpēc arī patik šī spēle ka katrs var atrast kas viņam labāk padodas un spelet taja virzienā.

1 Like

Yes.

Man gan patīk tīri uzlabot gearu un cīnīties

1 Like

tas pats, 300h~ vien ta bossojot un izmaxojot visas klases

1 Like

Fona sienas izskatās tukšas, bet kopumā man baigi patīk, labs darbs. :>

Beidzot ari tiltam pielikts punkts


Neesmu gan vel izdomājusi ko nakamo celt, bet pagaidam destrojoju visu apkart pilij, lai ta ir ka kalna gala

3 Likes

Updates
Mēneša laikā izdomāju ,ka gribu uztaisīt tādu kā defence wall ar torņiem ,lai varētu pārvākt savus itemus tur un sākt veidot ka kolekciju izstādi .Kā arī Pili vnk vietas nebija xD
Šajā reizē izdomāju paspēlēties ar perspektīvam,lai izskatītos kā 3d celtne.Bišķi notizlojos vietām,bet kā visiem zināms pirmie mēģin’ājumi parasti nav perfekti. :3
Also pils telpas tiek pārveidotas,pa cik esmu Hardmode un jauni NPC naca klat

3 Likes

jesus fuck, thats some dedication right here

2 Likes

Paga ta ir tikai viena maza dala no ta kas man vel planots buvet :D

1 Like

cik tev stundas tur nospeletas ir?kekhands

1 Like


Kaut gan vajadzētu būt vairāk jo vēl ir spelets ari offline

1 Like

Bruh, man puse ir tik no ta un tas ir tikai 3 charus ar dazhadam klasem izmaxot

Nu man uzradas cupinu cilvēku ar kuriem es regulāri speleju Terraria ikdienā, tā arī tas stundiņas salasijas