Tu pamodies "isekai" pasaulē - kuru Tu izvēlētos (ja varētu)?

Sanāca pilnībā noskatīties “Campfire Cooking in Another World with My Absurd Skill”. To skatoties, sapratu - ja kādreiz būtu tā, ka nonāktu “isekai” tipa pasaulē, es būtu pat priecīgs, ja mans galvenais skills būtu “Online Grocery”. Kādas vēsmas varētu virpt pasaulē, kur nepazīst to ēdienu.

Noskatīties šo sēriju iedvesmoja “Delicious in Dungeon” - tik ļoti, ka šodien īpaši pasūtīju Anime Cookbook, kur ietvertas dažādas receptes, kas reiz gozējušās uz TV ekrāniem, lai vienmēr pa rokai būtu kāds avots, kur smelties kādu ideju.

2 Likes

Es vienā no mītiņiem jau atbildēju ka kekkai sensen trakajā pasaulē gribētu atjēgties( asins maģija un citu dimensiju imigranti). Bet nu tā bija ļoti impulsīva atbilde un nopietnāk padomājot par to visu…Fullmetal alchemist pasaule. Tehnoloģiski daudz tuvāk mūsdienām nekā parastie isekai bet joprojām ir tā piedzīvojumu aura. Un maģija. Un automail.

Anime pavārgrāmata…tas jau skan interesanti

1 Like

Grimgar.

2 Likes

Fairy Tail seems cool and good

2 Likes

Honestly, kamēr man ir “status” logs, spēja mācīties jaunus skillus dažādos veidos, un tajā pasaulē ir brīnišķīga daba, maģija, un smukas meičas, un es pats neesmu fugly, tikmēr jebkura pasaule der. Tā uz sitiena nosaukt kādu nesanāks, nevaru atrast pareizo bookmarku, un no galvas neatceros.

1 Like

Vai pasaulei obligāti jābūt no medija isekai žanrā? :D Ja nē, tad dodiet man šo, lūdzu.

2 Likes

Tikai tas ka gandrīz katru gadu cita ļaunā organizācija grib pārņemt vai iznīcināt pasauli XD

Also pokemoni paši par sevi būtu sasodīti baisi realitātē. iedomājies, tev nodeg māja tikai tāpēc ka ka kāda charzardam bij slikts garīgais.

1 Like

Kuš kuš kuš šsššššššššš viss ir labi, nedomā par plašāka mēroga problēmām, tikai foršām radībām. Viss būs labi. Būs ok.

2 Likes

Tas jau nebūtu tik traki. Vienkārši vajag Pokemonus, kurus vari izmantot celtniecībai. Uzmočī jaunu māju vienkārši :smiley:

Kāda būtu Tava Pokemon komanda tādā gadījumā?

Un - kuru no Pokemoniem gribētu pamēģināt apēst?

Nez pēc kā grass type garšotu. Kā gaļa vai augs?

1 Like

Manuprāt, kā augs. Piemēram, visi sēņu pokemoni būtu vairāk uz sēņu garšu / tekstūru (varbūt kaut kādi Parasecti vēl būtu sēņu / garneļu garša). Bulbazaurs noteikti pēc kāposta (nu, vismaz ķermeņa augšējā daļa).

pirmais jautājums tiks atbildēts vēlāk BET

842
ābolrausis :index_pointing_at_the_viewer: (appletun)

(ingame, Slowpoke astes tiek uzskatītas par delikatesi)

vēl ir milcery, alcremie, un visi pārējie ēdiena pokemoni. tu man nevari pateikt, ka kāds tos NAV mēģinājis apēst

1 Like

domā appletun garšotu pēc reāla pīrāga? manai(biologa) smadzenei vienmēr licies ka tā ir vnk bieza āda, kas tikai vizuāli atgādina pīrāgu…un atklāti sakot ideja par radījumu kas ir pa pusei rāpulis, pa pusei konditorejas izstrādājums man uzdzen viegli eksistenciālas bailes XD

like… vai pīrāga daļā turpinās viņa mugurkauls? vai arī tas pīrāgs ir analoģisks pērlēm, un īsti nemaz nav daļa no tā ķermeņa, un pīrāgu ievācot tur paliek gaļaina iedobe?

ņamņamņam. izskatās, ka tu tam novelc ādu un apēd to, gaļu neaiztiekot.

ja vēlies kaut ko nedaudz briesmīgu apskatīt, lūdzu. klikšķini uz savu atbildību (kā pagatavot pokemonus)

Easy - tas Pokemons gan jau kā kivi putns no Jaunzēlandes.

image

2 Likes

Grūti tā atbildēt …
Bet kaut kur prātā un sirsniņā gribētos steampunk anturāžu :sweat_smile:

1 Like

Pasaulē, kur es nenomirtu no tuberkulozes vai no tā ka vēderiņš sasāpējās padzeroties ūdentiņu no akas.

2 Likes

Es izvēlētos Overlord pasauli. Ja jau tevi noķert baltais busiņš, tad vajag pa pilnu klapi uz power fantasy visumu. :D

2 Likes

1 Like