Kura ir vai bijusi tava mīļākā spēle?

Šodien sanāca aizrunāties par saviem datora un geiminga aizsākumiem. Konstatēju, ka mana lielākā laika bedre un spēle, kurā esmu pavadījis visvairāk ir Team Fortess 2. Pirātisma dēļ grūti pateikt cik stundas tajā esmu pavadījis, bet savas 1 000 stundas gan jau būs. Protams, priekš kārtīga geimera tas ir mazs cipars, bet nu strādāju ar to kas ir. :D

Kas ir jūsu lielākā spēle - laika bedre?

3 Likes

Ja skatās tīri nospēlētā laika ziņā, tad pirmais man noteikti ir Rainbow Six: Siege. Neskatoties uz to, ka pēdējā laikā tik pat kā nespēlēju, savas 2800 stundas tur ir ieliktas :sweat_smile:
Taču tas ir vien parasts competitive shooters.
Vairāk man patīk uz stāstu orientētas spēles ar kādu noteiktu story and lore. Pārsvarā tās būs dažādas RPG žanra spēles (kas to padara par manu iecienītāko spēļu žanru).
Pēdējā laikā spēlēju Genshin Impact, kur vismaz reizi dienā izeju daily quests un ik pa laikam izspēlēju pieejamos story un world quests. Open world spēles kopumā patīk, kur var skraidīt rinķī meklēt uzdevumus, vākt dažādas mantas, collectibles utt. - Elder Scrolls spēles, Witcher spēles, Assassin’s Creed spēles, kā piemēri.
Kad atveru kādu no šīm spēlēm, sanāk tur ieguldīt diezgan daudz laika.

Bet nu par katru spēli individuāli daudz rakstāmvielas sanāk :smiley:

Laika (un arī naudas) ziņā visvairāk esmu ieguldījusi LoLā diemžēl, bet Minecraftam ir īpaša vieta manā sirdī

2 Likes

Noteikti Counter-Strike 1.6 :D Mācoties pamatskolā tur tika pavadītas neskaitāmas dienas un naktis. Pēc tam stundu ziņā varētu būt League of Legends, konkrēti nospēlēto apskatīties nevar, bet es minēšu, ka virs 1.5k stundām varētu būt. Pirms LoL bija dota 2, tur bija ap 1k stundām.
Tad ir arī tāda spēlīte Warframe, kur ir ap 1.2k stundām. :D

Sirdī palicis vēl Mu Online, kur tika spēlēts privātajos serveros. Tas arī ļoti daudz laiku būs paņēmis mētājoties no viena servera uz otru.

No steam spēlēm kaut kā šādi… CS 1.6 pirātisma dēļ nav akurāts rādītājs. Apex legends arī ir vairāk, jo sākotnēji to spēlēju Originā.

steam

2 Likes

Also, ko? :D Lielāko mūža daļu TF2 taču ir bezmaksas spēle. :D

Laika gaitā esmu bijis uzticīgs daudz dažādām spēlēm t.i. spēlējis regulāri vairāk kā gadu, bet no visām laikam PUBG visvairāk, konkrēti jau mobilo versiju jau kopš izlaišanas, drīz jau 5 gadu jubilejai jābūt.

1 Like

Es absolūti neesmu geimeris, līdz ar to… Minecraft. Jau kādus 10 gadus spēlēju. Gan viens, gan kopā ar citiem, modoto un parasto, rp un ar fermām apsēsties cilvēkiem. Pixelmon laikam gan būs viss ilgāk dzīvojošais draugu serveris, gadu nospēlējām

1 Like

Warcraft 3 tft - Custom kartes visas TD mapes izietas un ne tikai,pielauju ka vissvairak stundas pavaditas.

Kur bez Mu online,darkside,partylife,hope/peace tik dazi vardi kas vel palikusi atmina, kas neko neizsaka un taja pasa laika visu.

World of tanks - kadi 4/5 tier 10 izkacati.

Dota 2 - 10000h :upside_down_face:

1 Like

Genshin vēl jauns gan jau vēl nav sanācis sakrāt prāvu stundu skaitu, ne? Žēl, ka tur nav uzskaites. :D

Mans lielais Counter Strike bija Source versija. Kaut kā palaidu gar ausi 1.6. Tur noteikti ir daudz stundu, bet man šķiet mazāk nekā TF2.

Man Free to Play ir tā jaunā, nepareizā TF2 versija. :D Es sāku spēlēt, kad tikai sāka parādīties pirmie maiņas ieroči spēlē. Varbūt pat spēlē vēl nebija nevienas cepures.

Kas tas tāds pa brīnumu?

Es gan viņu ļoti maz esmu spēlējis. Viena lieta, kas tur bija pārsteigums, ka viņiem surf serveri ir savādāki. Cs 1.6 tie vairāk bija uz šaušanu, Source principā cik spēlēju, tur visos serveros interesantas mapes kur tu tikai surfo un mēģini iziet mapes.

1 Like

Minecraft mods kurš ievieš spēlē pokemonus. Like visus. Ar visu starteru izvēli (tik tas ka vari izvēlēties no visiem starteriem no gen 1 līdz sword and shield) trenneriem, poke centriem, ogām, fosīlijām, ultra beasts utt. Un parastie neviena parastā moba vairs nav, tā vietā mob dropus dabū cīnoties ar wild pokemoniem

1 Like

Laika ziņā Cs 1.6 bez konkurences kkur 6k+ pa stundām sanāks, 1.6k steama un pārējais non steam cs, became no life cuz of that game pretty much (good old days). Bet jā gan lolā gan cs:go ir Iztērēts arī pārāk daudz stundas, diemžēl (League pie 600 stundām varētu būt un cs go 2k)

1 Like

Godīgi sakot, pašam interesanti cik stundas tur ir ieliktas. Diemžēl var apskatīties tikai dienu skaitu, kurās ir spēlēts. Tās man skaitās gandrīz vai no paša sākuma.

Mēs tak drotojām kā nelabie, pirmos mēnešus, vismaz man stabili tur pie 200 varētu būt, a tiem kas vēl spēlē vispār padaudz,

1 Like

Kā jāu lielākai daļai ķengaragā un 25tajā. ;D Mums 1.6 bija top spēle.

1 Like

Luna online / Luna plus
very cute very anime uwu

Vismīļākā ir tikai Genshin Impact :D
Vēl Identity V biežāk uzspēlēju.

Bet, ja atgriežas gadus 10-15+ atpakaļ, tad bija tāda Celtic Kings, abas daļas, droši vien tajā es visvairāk laika pavadīju tajos laikos.

Visvairāk laika esmu ieguldījis World of Warcraft. Pat ar gadiem ilgiem pātraukiem starpā, kaut kādi pāris tūkstoši stundu varētu salasīt.

Tagad 1k stundām tuvojas FFXIV un Smite ir trešajā vietā ar 400h+.

Citādāk gan jau Warcraft 3, Heroes 3, HotS, Diablo 3, Stacraft esmu ielicis daudz, bet hz cik daudz. Divinity: Original Sin 2 arī tuvu pie 200h.

1 Like

Šis būtu interesanti uzzināt cik stundas Genshinā ir spēlētas. Var tik kādu vidējo aritmetisko izvilkt mēģināt. Jau praktiski 2 gadus sareizināt ar vidējo aritmētisko dienā.

2 Likes

29 posts were split to a new topic: Vacis atgriežas komūnā