Kura ir vai bijusi tava mīļākā spēle?

Kādreiz ļoti ļoti spēlēju Blade and Soul, bet tagad nav gluži tādas spēles kurā es nevaru neieiet pat 1 dienu :D

Steam

image

Idle/clicker spēlēm daudz stundu, jo tās pārsvarā sēdēja fonā, kamēr tur čempioni automātā progresē. Hexcells ilgi stāvējis ieslēgts vnk tāpat, tur reālais play time arī drīzāk puse no tā.
Ārpus Steam - CS1.6, Lineage 2, MU Online, WoW privātie serveri, katrai spēlei stabili pa 1k+ h, bet tas jau ļoti sen, pirms man vēl bija Steam account. Toties tur reāli aktīvs play time, ne tā, kā idle spēlēm.

1 Like

Nu ja ņemam laiku, tad laikam jau Counter Strike 1.6.
Sākumā jau tik tā pa vienu otru serveri pastaigāts un pašaudīts šad tad, un šur tur kur draugs saka ieiet pašaut.
Bet pamatskolas otrā pusē sāku spēlēt vienā specifiskā Death Run serverī.
Pēc viena otra gada uz pamatskolas beigām draugs ieteica vienu specifisku komūnu PlayLine un tā serveri Jailbreak, kuru ar bija veidojis tā paša Deathrun servera veidotājs.
Nu tad pārsvarā tik tajā ar tika pavadītas pēdējās pamatskolas un vidusskolas dienas un naktis. … So much fun.
Bet nu pēc pāris gadiem rip tam komūnam.
Bet pēc kāda laiciņa atkal jauns komūns, bet domstarpību dēļ normāli nokalpoja tik kādus 9 mēnešus.
Bet uzreiz ar tika atvērts jauns komūns Kick, kurš vēl aizvien darbojas. Drīz būs 9 gadu jubileja. Reāli kā pēdējais CS 1.6 komūns Latvijā. Laigan vienu otru pēdējo gadu lielākā daļa serveru ir pilnīgi tukši. Bet forums vēl dzīvīgs.
Tad nu es pats ar tajā daudz spēlēju, bet ap 2017. vai 2018. gadu pārstāju spēlēt CS 1.6. Kaut kā vienkārši beidzot apnika.

Bet jāmin, ka man nekāda skilla iekš CS 1.6 nav.
Arī neinteresēja nekādas tās Klanu cīņas, gateri vai sazin kas.

Bet es CS 1.6 nesauktu par sev mīļāko, jo prieks pārsvarā bija tik tajā viena otrā specifiskajā komūnā un serverī. Pati spēle par sevi drīzāk kā atkarība.


Bet tad kura ir mīļākā?
Laikam jau Grand Theft Auto III un Vice City.
Reāli arī stundu ziņā nākošās pēc CS 1.6.
Un laikam ar jāmin ka GTA 3 visvairāk, jo tās spēles pasauli iepazinu visvairāk, arī mēģināju ņemties ar modiem iekš tās. … laikam arī tāpēc, ka Maximā pārdeva GTA 3 diskus, kurus es biju laikam 2 reiz vai 3 reiz pat pircis, jo āri vien saskrāpējās. Un tad es vēl nezināju kur un kā pirātot spēles.

Bet nu daudz un dikti 3 un VC ir spēlēts mājās un pie drauga/kaimiņa.
Reāli uzmetot aci tiem kompāniju logo un intro klipiem iekš youtube, ahhhh kas par nostaļģiju, silti ap sirdi un smaids uz sejas.

Bet nu jāmin, ka es neesmu nekad viņas izgājis bez cheatiem. Esmu vienu otru reizie mēģinājis iziet GTA 3 bez cheatiem, bet katru reizi kaut kā nometu malā, kad atbloķēju otru salu “Staunton Island”.

Damn, sad to see how Rockstar has fallen.

Ā vispār man CS:S vairāk asociējas ar šo, nevis ar spēlēšanu. :D

2 Likes

savulaik, Overwatch bija best gaim evaaa, bet tā mīļākās spēles story wise Until Dawn, Nier, Fran Bow
Beeet visu laiku mīļākā - UNO :D :D :D :D
Āh un plants vs zombies bija jautra ;D
Nu tās ir tādas, kas galvā palikušas :kawaii_potato:

Joprojām augsti novērtēju Mass Effect triloģiju. Kā arī labi daudz laika esmu pavadijis spēlējot Subnautica un Subnautica: Below Zero. Taču šobrīd esmu aizrāvies ar Terraria. Un absolūti lielākais stundu skaits ir veltīts VRChat.

4 Likes

https://i.imgur.com/yT0LQ66.png

Bet Apex Legends neiekļauj Origin un EA app ciparus, tas droši vien pirmajā vietā, ja skatās tīri uz time played.

Un Mass Effect triloģija kā arī dažādas Battlefield spēles - BC2, BF3, BF4, BF1. Tie cipari pazuda līdz ar Origin nāvi.

https://i.imgur.com/R34LbiL.png
https://i.imgur.com/dJrqtKc.png
https://i.imgur.com/bdGR36U.png
https://i.imgur.com/DfqUu0E.png

Mass Effect ciparus gan viņi nav portējuši no Origin uz EA app.

4 Likes

Lielais jautājums. Ko tu tur dari? Skatoties no malas kaut kā galīgi nav skaidrs, kas tieši notiek tajā VRChat.

1 Like

Pamatā socializējos ar cilvēkiem no dažādām valstīm. Piedalos dažādo komūnu pasākumos. Paspēlēju kādu spēli ar citiem cilvēkiem vai draugiem. Lēkājam no pasaules uz pasauli, kuras ir veidojuši citi VRChat lietotāji. Es pats savukārt rediģēju savus personīgos avatarus un augšuplādēju spēlē caur Unity. Un es pats biju veidojis dažas pasaules. Dažkārt paskatos kādu filmu vai anime ar draugiem. Vai klausāmies mūziku. Un citas lietas.

2 Likes

Esmu aizrāvusies ar Fontaine vairāk nekā 2 gadus un vel spēlēju Mobile Legands Adventure:)

1 Like

Pieņemu, ka izmanto VR headsetu? Ja jā, tad kuru no visiem? Un vai tev arī ir kaut kāds partial vai full body tracking setupots un cik liela nozīme ir tam VR chat lokos?

VR chat izskatās interesants, bet arī šķietami prasa 1-2k investīcijās, lai tā nopietnāk uzsāktu.

Siege lezgoooo

1 Like

Man pašam šobrīd ir Rift S. Nākotnē apsveru domu paņemt HTC Vive vai Valve Index jo tie ļaus full body tracking. Bet principā VR aprīkojums nav vajadzīgs, lai lietotu VRChat. Es pirmās 1000h nospēlēju izmantojot mouse and keyboard. Protams tas ir drusku citādāk nekā ja tev būtu VR brilles, bet galvenās pamatlietas tu varēsi darīt. Tas ir mijiedarboties ar pasauli, kā pacelt priekšmetus un spiest pogas utt. Šobrīd lētākais VR risinājums tirgū ir Quest 2. Tas var darboties kā standalone ierīce vai arī tu vari to pievienot savam datoram, lai vairotu šīs ierīces iespējas.

3 Likes



![VRChat_2022-12-31_16-30-55.639_1920x1080|690x388](

upload://vkSioOoT2LfFou7KaJ5IIfmlYJ4.jpeg)

4 Likes

Ir vairāki simti stundu un 1k+ stundu dažādās spēlēs, bet mūža mīla joprojām ir cs 1.6,ja joprojām būtu normāli serveri tad gan jau joprojām spēlētu. :sob:

1 Like

+/- Warcraft 3 ir ap 4000 stundām, bet Wowam varētu būt x2 vairāk jo officiālajā var katram čarakčeram ierakstīt čatā /played un parāda, cik dienas, stundas, minūtes ir pavadītas spēlē nu es saskaitīju un kopumā ir 3.5k, bet ja skaitīt privatos serverus tad precīzi neiespējami pateikt, bet apmēram varētu būt 5-7k.

Stīmā ļoti maz, origin tur tikai bf 3 ar bf4=150h, uplay- tur tikai AC 1,2,3,4… izņemot pēdējos trīs un kopsumma 114h

Summary

A par cs 1.6 un css hz es pat skaitli nevaru nosaukt mož 1k-2k= migla

2 Likes

Bet iedomājoties par pašas bērnības spēli varētu būt Scooby-Doo!: Phantom of the Knight, šo spēli varēja spēlēt vairākas reizes jo ļaundari vienmēr bija uz dullo, jo vienmēr visas norādes mainījās bet tākā man spēle tika nopirkta krievu valodā un ja vēl sapratu ko viņi runā, krieviski gan nemācēju lasīt :D
Un pat puzzles visas atkārtojot nesķita garlaicīgas, jo bija nelielas atšķirības katru reizi, bija pat viena mini spēle kur mēs vēl ar brāli sacentāmies kurš dabūs vairāk punktus :D
image

Bet no bērnības flash spēlītēm bija Fire boy and water girl :D

4 Likes

A furry :eyes: cuteeeeeee.


My fave game is Minecraft

1 Like

Esmu JRPG fans no pašas bērnības - sliecoties vairāk uz party-based, turn-based, tactical… tādā garā.

Visam vaina ir Final Fantasy IX, kura bija mana “galvenā” spēle bērnībā un kura joprojām ir mana mīļākā spēle.

Joprojām uzskatu to par zelta standartu konkrētajā žanrā - tajā ir viss… sižets, gameplay, interesanti personāži, laba mūzika (priekš tā laika).

1 Like



2 Likes