Singeplayer/Multiplayer spēles

Tātad, vēlētos paplašināt savu spēļu klāstu un vēlētos dzirdēt jūsu spēļu rekomendācijas. Ieteicams spēles, kuras izlaistas pirms 2015 gada :smile: Spēles, kuras jau izspēlētas: Assassin’s creed series, fallout 3/4, Skyrim, Cs go, LoL.

1 Like

Daudz gan esi izspēlējis.
Evil Within, Skyrim, Resident Evil 3/4/0/Remaster/Revelations, Dark Souls 1& 2, Bioschock triloğija, Metro 2033/Last Light, Telltale The Walking Dead s1 & S2, Telltales The Wolf Among Us, omb Raider, I have no Mouth and I must Scream, Gods will be watching, Bully, Life is Strange, Witcher 1-3, Dead Island, Dying Light, Amnesia: a Dark Descent, Dark Messiah,System Shock 2, Deus Ex Human Revolution.
Tas tā sākumam.

BloodBourne ir tīri laba.

Dark souls ir jau uz lista, dying light un amnesia ktkad izspēlēju jau

Man konkrēti uz pc spēles interesē :smile:

Fable 1/2/3
Vienīgais Fable 2 neesmu pārliecināts vai ir izlaists jau uz pc
The Godfather 1/2
Mafia 2/3
Spore
Halflife 1
Halflife 2 epizodes

Pirms 2015 gada? Visas sexy beach daļas.

pac man 5/7

Tad izspēlē Pirmo un otro Fallout… :confused:

Ja nemaldos, atteelos bija mans steam list. Iecheko, varbuut kaut kas iekriit aciis.

Child of light
The Binding of Isaac
They bleed pixels
Killing floor
Borderlands 2
Teleglich: Die more edition
Machinarium

Diablo 3 ? Sonedel iznaca jaunais patch 2.4

Jau pagaashnedeelj iznaaca un jaunaa sezona saakaas. :slight_smile:

Man sonedēļ 3dienas atpakaļ uzpdeitojās. Neesmu vel testejis.

Tik cik no jauna monku palaidu uz sezonu. Nebija, kas izboosto tobriid. :smiley: Un tagad arii nav laika, jo Witcher jaamauc. :smiley:

Sorry, bet Fable ir broken mess, ne spēles.

Child of Light, Bastion, Half-Life 1-2, Transistor

1 Like

Borderlands ir nice, ja esi gatavs maxot savu char, iziet spēli 3x un arī visus dlc un vēl to darot co-op

1 Like

Taisnība vien ir, bet tas ir diezgan jautri :slight_smile:

Ir jautri kad sāc dzīties pēc legendary weps, vairogiem, granātu modiem utt. Geimplejs mainās tik drastiski kad tev ir piemēram Bee Shield kas ampo damage kamēr vairogs ir pilns, Unkempt Harold ierocis un kāds shock storm front granātas modd utt. Cik tālu pats esi? NG++ mēğināt novākt pūķus ar 3 draugiem ir goddamn.