Can someone suggest me something, more like everything you know. Games

Yeah… I’m kinda desperate, I need to find something nice to play : )
Laptopa iekšas :
Pentium® Dual-Core CPU T4300 @ 2.10GHz
4GB Ram

Games that I have finished
’’ Warcraft 3, Warhammer40k(all series) Ghotic 1 2 3, Games of Throne, Witcher 2, Heroes 5, Disciples 2 3, Battlefield, everything till the high tech crap :'D, Dead Space 2, Settlers 7, Age of Empire 3(all expansions), Diablo 2, Mass effect 1 2 3,King’s bounty(visas), Lord of The rings(all abomations),Dead Island,Resident Evil 6, Starcraft+ Brood Wars,Starcraft 2(all expensions), Deus Ex, and alot more that I can’t think off atm :'D ''
Searching for a RPG,Shooter or strategy :'D

Izlasīju “laptopa” un izlēmu neko neieteikt. :smiley:

1 Like

Ah you evil person :'D

Check indies. They’re a good bet. Bastion and Transistor to name a few.

Ow… pass on those 2… for that I have Torchlight 2.

1 Like

Transistor and Bastion are nothing alike to Torchlight. They’re experiences. Some of the better examples of a good indie game. :slight_smile:

1 Like

No I mean the game system… forgot how was it called, but same as Diablo, torchlight, Van hellsing, et et et et.

1 Like

Asymmetric, I think.

Well, another great indie is Dust: An Elysian Tail

Know that one and pass :'D

Tom Clancy’s Ghost Recon Phantoms (Steam free) ( Free-to-play 3rd person shooter )
TERA ( Steam free ) ( Action mmorpg )

Labas free-to-play steam spēles kuras tavs kartupelis varētu pavilkt. Vienīgais tas, ka abas ir mmo/multiplayer.

1 Like

Tur sākums ir ļoti garlaicīgs, arī questu sistēma visai garlaicīga. Jāpilda kvesti, lai tiktu tālāk… Labāk vienkārši būtu devuši iespēju sist mobus visu dienu. :smiley:

1 Like

Zinu abas :'D un par pirmo, naa mmos are fun with ppl, but not for myself : )
Un jup Tera nebija my cup of tea… Tad labāk atgrieztos pie wow :'D

Nu kā kuram, man tur aizgāja ap 1k stundām un 2k eirikiem. :smiley:

1 Like

:ok:

1 Like

an perfect pic at describing my emotions then xD

1 Like

Azmirsi pieminēt video karti. Anyway ja The Witcher 2 spēji paspēlēt tad laid 3 daļu :smiley: …skatos tkai Dead Space 2 esi spēlējis, kur pārējās daļas? 1? 3? Sāc pēc kārtas un noskaties vēl animi/multeni It has interesting story.

Cik skatos esi SP cienītājs nevis MP?

Honestly idk… is it 256 or 512… man liekas ka 512.
Un Pirmā daļa witcheram bija wnk traģiska… so f that :'D un trešo nepavelk : )
Dead Space , pirmā daļa a ne pārāk :'D a pa trešo nez xD

SP ? MP ? :'D

SP - single player
MP - multi player

Dead Space 2 vislabākā, 3. OK, bet labāk co-op maukt, tad interesantāk, jo atmosfēra tur nav nekāda vairs.

Un ar 512 MB videokarti uz neko daudz nevari cerēt.

tos 512 tu domā vkartes ramu vai bitus? Pasaki tak modeli…

Ja 2. witcheru spēju uzspēlēt tad praktiksi vienalga kas pa spēlu, tev pavilks. Ieej steam un skaties ko labu rāda.

Jup… SP is more my kinda thing, except with friends MP :'D
Ah es gribētu atkal Resident evil 6 iziet, bet liekas ka nepavilks :'D
un protams ka rams… ja man būtu biti, tad nemaz nevarētu uzspēlēt World of Warcraft WOD.