Can someone suggest me something, more like everything you know. Games

Eh tu nesaproti starpību starp vkartes ramu un bitiem nozīmi. Ar 512bitu vkarti tu vari spēlēt da jebko. Teicu uzraksti modeli takš.

Like I said, 0 idea where to find it xD
all the info I can give ya, more of what I know is ‘’ 64-bit operating system ‘’

Kā laptopam moš tev ir 2…vari pamēģināt ar dxdiag ierakstīt searcha un tad pie display loga, bet tur rādīsies integrētā.

HZ. Ja diskrētā, tad neko daudz neuzspēlēs. :slight_smile:

Viņam Witcher 2 pavilka! Nevar būt, ka HD 4000 spēj viņu parādīt normāli.

all that I found :'D

Nu, man labāk patīk, kad iet normāli, bez lagiem un ar sakarīgu grafiku. Uz zemākajām galīgi negribu spēlēt. :smiley:

Ja laba spēle, tad paciešami, ja jau Gothic 3 varēju uzspēlēt, still love that game xD

Ta bāc es teicu pie display loga…labi man apnika tēlot supportu…ļoti kaitinoš darbs.

Un tagad tu zini kā es jūtos strādājot LTC. :smiley:

1 Like

Ow my fail, neizlasīju līdz galam :'D


Un šis vēl nav traki, mēģini skaidro kko sievietēm xD

Es saprastu, ja tu būtu vecs opis, bet nejau 24 gadu vecs vīrietis…labi esmu šodien pārāk uzvilcies sry.

Tev ir 105m…gg brīnos kā tu ko spēlē vēl :smiley:

Well… Laptops kā ne kā :'D nosvilināju savu pc, savas aizmāršības dēļ xD
And why should I give up o.O ?

Man ir 600M un es pat vairs īsti neskatos uz jaunajām spēlēm :smiley: Tev ir bezmazvai paaudzes sākuma karte.

Anyway, saku paskaties steam, apskaties kādas vecās stratēģijas…reku uzspēlē veco Heroes 3 uz to pat pieteiktos saspēlē :smiley:

Dude :'D it’s not like I can play only 2000- games… un kādēļ lai es spēlētu heroes 3, ja es varu spēlēt Heroes 5 ? :'D + Heroes 6 is bad… simply bad…

Man ir integrēta intel hd graphics videne, ko tu par šo teiksi? :smiley:

Jo Heroes 3 ir vienīgais, kuru ir vērts spēlēt 4,5,6 nav vērts tērēt laiku. they all sux.

@DiviViens Visu ko varu tev pateikt ir - izsaku viss dziļāko līdzjūtību tavam gamera garam. :smiley:

Piektais vēl ir OK, sestais so-so, par ceturto un septīto labāk nerunājam. :smiley:

Es tāpat necenšos spēlēt kaut kādus bf4 u.tml. spēles, man pietiek ar lol un reizēm kādu mmorpg. :smiley:
It kā 3,7gb videnei, bet dedicated vram ir tikpat kā 0 un tā videne ir integrēta. Tā ir vienīgā problēma viņai. :confused:

PS. Piektais un sestais nekam neder, 4 FTW. :smiley:

1 Like

Well, mans gamer gars nav pazudis un neizgaisīs xD
Nez, piektais bija ok priekš manis, tīri spēles pēc, ne jau stāsta pēc :'D