Can someone suggest me something, more like everything you know. Games

Nu jā…ir daudz ar indie spēles ļoti labas. Es pašreiz skatos kas notiekas ar Battle Brothers (turn based strategy) vot tā būs mana spēle :slight_smile:

Nopietni 4.??? Tu esi pirmais cilvēks, kuram patīk 4. :smiley: :smiley:

@MnjauTheCatso Jā daudziem arī 5. patīk…bet es esmu vecs opis, kurš pieturās pie klasikas ^^

Well… Gothic 1 2, Starcraft, Warcraft 3… priekš manis tā ir klasika :'D

Gothicas jā…Starcraft, Warcraft 2. tām es piekrītu. :slight_smile: Vecajām spēlēm ir tāda ļoti forša atmosfēra. Baldurs Gate un citām srpg…jaunajām reti tāda sajūta rodas spēlējot. Vienģais pirmais witchers man tādu deva.

Es sāku ar ceturto un palikšu pie ceturtā. Brālim patīk trešais, bet nākošais sarakstā nāk ceturtais. Ceturtajā ir lielākas mapes, labāks spēles mehānisms (salīdzinot ar trešo).
PS. It kā jau sāku ar otro, bet par to neko neatceros.

Well… Starcraft 2, tas bija kkas kas man vēl tagad iet pie sirds… Un Iepriekšējais Tomb Raider…
But yeah… Gothic man patika tas ka tāda lieta kā apmācības tur tik pat kā nebija xD and you can always die from 2 Orc Warriors xD if you are not carefull… vai viena Firelizard…

Lielākas mapes? hmm to es neatceros tik labi. Bet H3 jau ir pietiekami lielas, lai kapātos dienām ilgi uz vienas. Spēles mehānisms? Tev tiešām patika, ka visa battle sistēma balstās uz varoņa nogalināšanu un karavīru staku lielumam zūd nozīme?

Nu jā SC2 smuki izskatās un Blizzardam ir kruti CGI moviku, bet sižeta ziņā…it kā jā fun, bet ja padomā loģiski…čalis izglābj meiteni, kura nogalnājusi miljardiem cilvēku un turpina to darīt…psihopātu pāris.

1 Like

That’s what love does to ppl, and kinda it wasnt her fault.

SC2 wings of liberty un SC2 hearth of the swarm man liekas vienigas SP speles ko esmu izgajis un kas man neapnika :smiley:

Starcraft 2 vispār stāsts ir galīgā pakaļā! Visi pēkšņi ir lielie galaktikas glābēji. It īpaši Kerrigana. Kas ir pilnīgs bezsakars un galīgi nevietā. Tāpēc arī pirmais un Brood War bija tik labs.

Things escalated from the main plot, that they wanted to kill Menksk…
Bet nez, spēle bija pa pirmo, tomēr ar cilvēkiem man vislabāk patika, tā pat kā Warcraft 3 :'D

Protoss un Orcs all the way! :smiley:

Nah Warcraft 2 tomēr ir klasika…WC3 nāk klāt jau shiny 3d graphics, kas visu uzlabo :slight_smile: Abas man ļooti patika.

Orc… the only unit that fucks up humans is blademaster :'D
Un nja… protosi ir Cilvēku dabiskais vājums :'D

Protosi ir interesanta rase un viņu tehnoloģija, izskats utt. Blizzards izveidoja interesantu universu, bet vng man mīļākai universe ir no Mass Effecta :slight_smile:

Naa I didn’t like Mass effect lesbian/gay parts :'D but besides that, yeah was ok : )

Es runāju par universu…kosmosa civilizācijas sistēmu…par rasēm, to kultūru, vēsturi utt.

yeah like I said, besides that part :'D

Eh, some yuri action is always fine. :smiley: :smiley:

1 Like

hehe :smile: thats all you think about :slight_smile: