Tematiskā nedēļa 6! Overwatch nedēļa!

Nu ir pienākusi jau 6. tematiskā nedēļa forumā un šoreiz vinnētājs ir Overwatch! Izbaudat šo nedēļu, mainat avatarus, kļūstat par OW varoņiem!

Beidzot ir pienākusi OW nedēļa :smiley:

Izskatās, ka šeit vairāk cilvēki ir sākuši spēlēt un pieturās pie Overwatch, nekā counter strike forumos, kur daudzi nemaz nezin kas ir Overwatch un daļa spēlētāju papildus cs1.6 un cs:go sākuši spēlēt PUBG (playerunknown’s battlegrounds), interesnati ;d

1 Like

Overwatch ir dzīve

Too bad, ka es nespēlēju. Tāpēc man ir tā čābīgāk izdomāt kā nomainīt avataru

Žēl, ka daudz tomēr mirsti khem, khem Dungeon world khem, khem.

1 Like

Es vēl esmu dzīvs! XD

XD Nuuu.

Man vēl ir vesela diena, kur jāatrod kāds mošķis, tas jānovāc un vēl pašam jāizdzīvo :joy:

1 Like

Veiksmi ar to. XD

1 Like

Vai tad man kādreiz bija problēmas ar mošķiem? Visi tie, kas cīnījās pret mani tika ar vienu zobena cirtienu pārrauti uz pusēm (ar “nelielu” Istumas palīdzību)!

Un vēl… Izrādās, ka tavs Pumperniķelis tagad strādā tavernā : |

Jū. Viņš mums tāds progresējoš haizivēns. Tagad jau runā un rokas ar drīz izaugs. XD viņam visa dzīve priekšā. Atbalstu viņa dzīves izvēles.

Ceru, ka mani atpazīs un iedos man atlaidi xD

Devos skatīties interneta tumsā Overwatch attēlus. Spriežot pēc tiem, Overwatch var piedēvāt apakšnosaukumu “D.Va the Game (featuring lesbian Tracer)”. Ne katru dienu redzēsi tādu darbu pārsvaru. :joy: Šo to biju dzirdējis par Overwatch fandomu, bet nu mani tas tā pat pārsteidza.

1 Like

Liec D.vu! D.va 4 life <3

Bet zini ko tas nozīmē? Tu man devi labu ieskatu par partijām. Visu laiku bija tā doma par ērām un gadiem, kad abi ceļojam. Pēc Pumperniķeļa lokācijas un darba ieņemšanas, saprotu, ka ceļojam vienā ērā, gadsimtā un ar ne pārāk lielu nobīdi.
Un teorētiski tu esi cits čars vārdā stīvs. Vecais stīvs ir līķis, kuru pienācīgi dzīve izmanto savu vēlmju apmierināšanai.

1 Like

Kāpēc tu viņu deportēji prom?

:wink: paprasi viņam. Celions ir mistisks puika. Šaubos vai pats saprot kur atrodas un ko dara.

1 Like