Don't Starve Together, kāds vēlas uzspēlēt?

Well… anyone up for a game of Don’t Starve Together ?
I’m bored and wanna play with someone xD

1 Like

uuu, es varētu pievienoties ;o

so that makes 2, the game is mostly for night times, at least that’s more fun :‘D
Varbūt uzgaidam vai vēl kāds peivienosies un sarunājam laiku ?
Mēģināju randomā pievienoties kādam serverim, but they talk like 1 out of 100…
so it’s no different then soloing :’/

noo… es vēl ar vien esmu bez portatīvā, lai varētu spēlēt spēles pēc plkst ~7 pm pēc Latvijas laika. :/

LOL, ar kādu domu gribi spēlēt - ir stratēģija kāda jau plānā?

damn…
Well… I still havent beaten that damn cyclops so, not really, just trying to make a base near bisons for protaction and grow food/wood like 10s walk from your base. - so far that’s my strategy :'D

Tu tiešām runā par Deerclop??

Bet, ja runa ir par Dragonfly - es Tevi pilnīgi saprotu! @_@

Atceries pie mājas arī pafarmot zirnekļus kopā ar to Fleshy Bulb un taisīt Max zobu lamatas, P.S. atceros, ka es pirmajā reizē deerclop nogalināja ar zobu lamatām - vai tgd, kad tas izlaiž ledu viņu ar tooth trap arī var nogalināt (lamatas nelec ārā no zemes taču kā viss pārējais, vēl ar vien?)

Ooooo… I wanna play… bet ne šodien :smiley:

Es pirmo reizi to mūlāpu ieraudzīju :‘D kkādus 2 mēnešus atpakaļ xD
kad @Polar_Hoootsu un @andris9662 beidza spēlēt, tad es a, jo neviens negribēja vairs :’/

so I’m still a loner of a gamer :’/ sad xD
I will become a casual at this rate :'D

Noooo… Es vēlos uzspēlēt bet šodien nevaru… varam kādu citu dienu Q.Q Piemēram rīt? :smiley:

I still have time till I get to the hospital for a check :'D
Bet es domāju vai labāk sagaidīt jūs visus, vai censties izdzīvot pašam sākumā :'D

Lol, nu jā, es Don’t Starve pirmo versiju spēlēju labu laiku atpakaļ un tur jau saskāros ar Deerclop,

ĀĀĀĀĀ kad tikko pie R.O.G. versijas = NEKAD NELAID KLĀT DEERCLOP BUĻĻIEM!!! NEKAD!!!
Tas ledus, ja?? Tas LEDUS! FAKIN SASALDE un otrs sitiens vnk noness PILNĪGI VISUS BUĻĻUS, kas tur ir !!! Es tā pakāsu visu savu lielo buļļu pulku R.O.G…labi, ka vismaz 3 izdzīvoja…varēju cerētu, ka sapārosies… uh… ttd, ja Deerclop laiž ledu NEKAD NELAIST KLĀT BUĻĻIEM! XD

ā un aizmirsu pateikt, ka bišu stropi arī super noderīgi ^^

Es varu pievienoties jebkad pa dienas laiku, kamēr darbu neesmu atradusi un tikusi pie portatīvā! ^^ P.S. tas nozīmē, ka es izmantoju Joda steam, kas ir, perkonss

Dunno :smiley: Bet es esmu nūbs šajā spēlē :smiley:

Tad laikam rīt, tik jāsarunā laiks kad jums ir ērtāk, es a uz doto brīdi tieku jebkurā laikā :'D

Jods ir noob, viņš vismaz 2x nomira ~pirmās dienas laikā, kad pamēģinājām Together uzspēlēt, vnk fail XDD, ok, tā bija manual taisīta karte

(spec, lai viņam vieglāk ievākt mehāniku, jo spēlēja ar robotu un tdļ apkārt bija vairak to šaha figūru un beigās es arī stulbi nomiru XD)


Tad gaidu rīt no jums ziņu - tpt sēdēšu pie datora visu dienu :smiley:

Vasarā es vēl izdzīvot kaut kā varēju, protams, mani vēl ēst deva :smiley: Bet ziema… mmmm… nope :smiley:

Starp citu, es parasti spēlēju ar to meiteni kura nēsā to puķi (kas ir viņas māsa) ne reizi nav sanācis izdarīt tā lai māsa parādītos :smiley: Kāds zina kā likt viņai parādīties? :smiley:

Tu zini, ka R.o.G. versijā ir Wigfrid
kas pārtiek tikai no gaļas un gaļas ēdieniem (crock pot the best)??? :smiley:
Ok, viņa spēli uzsāk ar 4 gaļas gabaliem, bet iedomājies, kamēr nav crock pot, viņa ne burkānu, ne odziņu neiēdīs, pat, ja mirs badā :smiley:

Meitene ar puķi - Wendy, pat Don’t Starve wiki rakstīts kā to izdarīt - jānomērdē sanity zemu, lkm līdz 30 punktiem, un tad uzradīsies māsa, paņemot lkm vēl sanity?
"Summoning Abigail costs 50 Sanity."


"Wendy’s special power is her ability to summon her dead twin sister, Abigail. Wendy starts with a wilted Abigail’s Flower in her inventory, which blooms in roughly 2-4 full Days, at which point she will be able to summon Abigail.

When Abigail’s Flower has bloomed, it can be placed on the ground to prepare the summoning. The summoning requires the death of a Mob near the Flower. This includes Wendy herself but excludes any captured Mobs “murdered” through the inventory. Summoning Abigail will cost 50 Sanity to Wendy.
"
To neatceros, neatceros vai viņa pazuda, ja atguva sanity, man šķiet, ka viņa pazūd, kad kāds viņu nost, nu jā, man ar Wendy tdļ ļoti patika spēlēt - viegli bišu mājas apsist un paņemt sastāvdaļās bišu stropam, un vispār tas, ka sit pa baru noder arī pret visko citu (siekal tek) k.gan, ja bēdz no nepatikšanām, spoks skrien nepatikšanās, ja ir gana tuvu, lai ievērotu, ka ir iespējami draudi :smiley: tā ka drusku jāpiešaujas ar viņu spēlēt.

Kad pirmo reizi ar viņu spēlējo, to nezināju un viss likās vnk ārprāts, es pat muku no tā spoka XDD

Ar vikingu ir visvieglāk :’/ tu zini cik daudz kurmjus var atrast, atrodi 5-6 unt aisi tuvumā bāzi xD
Un nez, es pārsvarā spēlēju ar robotu, jo māku izdzīvot a viņu, tad to rīmu ēdāju un vikingu…

Kad pirmo reiiz spēlēju, es cerēju uz zaķiem - maz enerģijas, iepriekšēja sagatavošanās…piņķerīgi, tgd iegāju spēlē, nositu kurmi, palika žēl, jo atceros, ka vienā citā spēlē ar lāpstu aizraku alu un nenāca kurmji vairs :frowning: K.gan nepiesaista kurmji, bet taisnība, nav slikta doma, however, diezgan efektīvi un gaļīgi, for sure ir meklēt pa pēdam to “zilonēnu” (lick)

Oh, es gan ar robotu gandrīz nespēlēju, neinteresē - sākumā vārgs, jākačā, uzreiz lietussargu bez maz vai vajag , vismaz zibens trieciens viņu uzlādēja :smiley:

Man pēdēji divi favorīt ir bijuši un var teikt, vienīgie favorīt, ir bijuši Wendy un Charlie, jup mod varonis, jo tas dmg, ko naktī spēj uztaisīt, mani ļōōōti aizgrāba