Don't Starve Together, kāds vēlas uzspēlēt?

Ooooo… izmēģināju ar viņu ziemā uzspēlēt… es nomiru :D

Oooooo… paldies :3

1 Like

Es vēl un vien to tizlo ziloni neizpratu, espēju nogalināt, bēg pārāk ātri xD
kurmji bija man labākā izvēle :'D
Well tur jau tā lieta, jo vairāk uzkačā, jo stiprāks paliek, ya know how powerful ya can make it xD bet labi tas noder tik kur ir daudz ienaidnieku roboto, vismazx 2x nevis 1x.

Vrb Tev noderētu redzēt status, lai apzinātos, ka vajag sasildīties

un sasildīt Thermalstone, ja jau tas ir mainījis krāsu?

@MnjauTheCatso, kad bēg - iedzen stūrī, iesit vienreiz un viņš for ever dzīsies Tev pakaļ līdz pienāks nakts, kad aizies gulēt, iesitīsi naktī, dzīsies visu mūžību atkal Tev pakaļ, viegli, tpc, ka - iesit un bēdz mehānisms ar viņu. Vienīgais, ik pa laikam pēdu galā nav zilonēns, bet trakais, lielais suns, ko, man šķiet, vieglāk ir nosist ar tooth traps, lkm tpc, ka ar viņu skrēja arī suņi? XD, Bet tas dod vēēēl zobus, lai taisītu lamatas ;DD tā sakot ir cilvēki, kuri pat farmo to milzu suni :D #youtube

kā to saprast?
Taisnība, ka uzkačājot kļūst stiprāks, bet tikt pie tiem mehānismiem ir drusku piņķerīgi, plus, tie mehānismi jāsabalansē arī ziedošanā priekš ledusskapja un lkm vēl kāda pierīce?
P.S. R.o.G. vēl tās mehānika jāizmanto ir sniega mašīnām - tiešām negribas spēlēt ar robotu, kura mehānikas, pēc maniem uzskatiem, vispirms ir jāizlieto iekārtās un tikai pēc tam paša upgrade’ošanai.

Tādēļ teicu vismax 2x vairāk robotu… ‘’ tas bija domāts kur ir daudz roboti ‘’ :'D
Un zinu, vimaz pataupi kādus 10-20 zobratus, pārējos ēd kad nav sanity vai hp :'D

1 Like

Par statiem es bieži aizmirstu :smiley: Un ne reizi man nav bijis tas akmens :smiley: Saku ka esmu nūbs :smiley:

Tu esi kādreiz mēģinājusi jau lasīt info par to spēli, ja vēlies to ilgstoši spēlēt? :smiley:


(es ticu, ka es visu guide neesmu lasījusi xD)

Starp citu, lai vieglāk izsekot sezonas maiņai, ir vērts taisīt Thermal Measurer

un siltums, ko dod apģērbs (skrollo uz leju, tabulu)i:


Kad sākas rudens zaķu austiņām jabūt! (zaķus noķerot nenosit, bet atstān inventory)
Kad ir ziema, jabūt ziemas cepurei! (taisa no bifeļu kažōka, ko skuj naktīs, kad bifeļi guļ, nejaušām iesitīsi guļošam - esi beigta :smiley: )
Un Thermal Stone
= parasti man pietiek, lai nenosaltu, jo ik pa laikam tpt kuru ugunskuru, kad nav jābēg intensīvi. Par to, ka sildošie nedod defence - neļaujies, lai Tev kāds iesit :smiley:

@Especti nelabo manu postu !!!

Ooooo… es guide nelasu :smiley: Jautrāk ir pašam visu no spēles iemācīties :smiley: Es zinu ka tas ir slikti :smiley:

True to that :'D

es ticu, ka tas nav slikti, bet damn… es zaudētu visu prieku spēlēt, ja nedominētu jau no paša sākuma :smiley:

P.S. pamēģīni Terraria izvilkt līdz Moon Lord bez guide xD

1 Like

Būsi staigājošā spēles enciklopēdīja kas teiks daudzus spēles trikus XD

Nespēlēju Terraria :smiley:

Es a nespēlēju Teraria, tik wc3 versiju uzspēlēju, bet Star something bija tik pat kā kopija tai spēlei, and it was fun, bet 2D sadly…

dont starve vajag oficalo versiju ? :stuck_out_tongue:

jup

tad neko :stuck_out_tongue:

@Jua,
lol, es jau iepriekš raksīu, es turu atvērtu crock pot recepšu linku, lai zinātu receptes, p.s. vispār iečekoju Don 't Starve mod, paņēmu divus smart crock pot mod, ceru, ka noderēs un varēs efektīvi izmantot, lai nav jālūr interneta pārlūkā :smiley:
Terraria pieminēšana bija ar simbolisku nozīmi :stuck_out_tongue_winking_eye:

@MnjauTheCatso - Starbound - to es arī gribu uzspēlēt, man šķiet, ka Jodam varētu ieinteresēt labāk nekā Terraria (sparkles-in-eyes) #naviebildumu-pretjebkādu-dizainu

ask for someone to gift it for ya, if they dont play it anymore or something :'D

Es tik nosaukumu izlaboju. Lai nav angliski. :slight_smile:

Moderatoriem ir tiesības labot postus, nesaskaņojot labojumus ar lietotājiem.

1 Like

aaa, es tik ļoti, lkm, jo īpaši Together, gribētu uzspēlēt ar Madoku! :heart_eyes: so kawaii :vinnijs: XD
https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=461627386 #Madokasfans

Man šeit vienīgajai vājība uz Workshop modiem? xd