Kāds te kapā Fortnite?

Man gan vairāk patīk duos, varbūūt trios. Full squads nav īsti priekš manis. Zero build.

2 Likes

Neesmu tik sen spēlejis, butu too boomer for your mad skills. Varbūt lejupladēšu launcher vismaz. Paspelēšu drusku, tad spriedīšu.

Varbūt man nav mad skills, varbūt es bots.

Esmu 29. Gadus vecs. Tev točna lielāks skills pa mani. Karoč kačaju, cik aizņem man 48 gb brīvi.

What? xD A cik man gadu?

Bija kādi 24GB, bet pēc pēdējā updeit tagad man rāda 37GB ka aizņem :frowning:

Perfekti, man potato nets laukos, vissticamāk svetdien varēšu. Savu profesionalo karjieru šakt.

image
atķeksē šitās figņas.

Un čill, es nebiju domājis tieši tagad. Es nezinu ko tu vispār vēl nomodā dari xD

1 Like

Nenāk isti miegs. Kad esi saslimis, vismaz man tā ir. Labāk jau ir, pirmstam biju galīgi švaks.

OMG, tak fuck fortnite, ierij ūdeni un ej gulēt. bb gn get well

2 Likes

Ehh, šito arī savulaik kapāju ar tiem pašiem paziņām, arī pārstāju, jo viņi negribēja.
Karoč sociālās spēles solo kkā galīgi nevelk, tikai ar kompāniju. Vienīgais izņēmums līdz šim ir bijis CS, to es vienmēr varu solo dragāt.

Es šad tad uzspēlēju

Tā lāgā nemaz neesmu mēģinājis Fortnite. Ja ieešu, gan jau mani abižoss bērnudārznieki. :D

Tagad ir no build mode :) ļoti daudzi spēlē to. Vairs nekādi debeskrāpji 0.2 sekundēs

2 Likes

Varbūt būtu labs režīms kur ir atļauta būvēšana, bet tās ātrums ir limitēts?

Nav xD jāspēlē ar nūbiem.

1 Like

Nav tik traki, bērnudārzniekiem nav game sense, viņiem ir tikai reakcija un viss.

Speaking of Fortnite, šis obligāti jānoprovē!

Ej tu nost, iekš Fortnite sāk parādīteis aiz vien vairāk spēļu. Drīz tas kļūs par otro Roblox.

1 Like

Naaaa man poh par tiem racing un lego un visu pārējo. Kinda besī ka viss piespamots vajadzētu atsevišķu sadaļu priekš main games un rest of the shit